Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Judith 15:19, 30 lip 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
A ja dopóki nie wyłożę kartonu i nie zasypię korą,traktuję rabatę jako obszar roboczy .

Martka, piękne widoki zapodajesz! Ta rabatka - miodzio.

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Roocika 15:54, 30 lip 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Martka napisał(a)


[/img]


Też myślę o Agnieszce jak pielę

Mnie się u Ciebie podoba a tutaj szczególnie hortensje obficie kwitną i ambrowce wyglądają świetnie.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Nowa12 19:36, 30 lip 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
A jaki człowiek szczęśliwy i dumny z siebie jak wszystko opielone .
Kora naprawdę dużo daje żeby chwastów nie było tak dużo. U mnie się to bardzo sprawdza i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie jej nie mieć.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magleska 21:29, 30 lip 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Martka opielone rabaty od razu cieszą od nowa pięknie masz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gruszka_na_w... 21:30, 30 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Po usunięciu chwastów zrobiło się mnóstwo wolnego miejsca.
U mnie już brak miejsca nawet na chwasty. Jakieś sporadyczne sztuki udaje się znaleźć.
Zachwycająco przytyły Ci ambrowce. Dla kontrastu grabowi strażnicy ławeczki są nad wyraz smukli.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Alicja169 22:16, 30 lip 2022


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Martka napisał(a)
Dziewczyny, dziś ciut świt wpadłam na ryneczek po owoce i co, nabyłam białe floksy i odętki po 15 za dorodne sadzonki. Jak dużo miejsca pozostawić odętkom? Jak duże u Was rosną?


Ten model realizuję skutecznie: jadę na rynek po owoce a wracam z doniczkami (coraz to jakimiś)
Floksy zmieszczą się wszędzie, a odętki zajmują mało miejsca, ale jakoś tak wędrują po ogrodzie, pojawiają się znienacka tu lub tam. Ale nie powiem, że są inwazyjne.
Pewnie mało precyzyjna informacja
Serdeczności
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Alicja169 22:21, 30 lip 2022


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Martka napisał(a)




Jakie piękne! Uprasza się o podpisy
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Magara 00:00, 31 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Martka, no i pięknie jest
Aż trochę głupio mi się zrobiło, że narzekam na zagęszczenie we wsi mojej i sprzedaż kolejnych działek, a przecież bliżej miast jeszcze większe zagęszczenie Dopiero teraz zobaczyłam, że masz sąsiadów. Wcześniej mi to umknęło, widać na nasadzenia patrzyłam Nie dziwię Ci się, że o drzewach myślisz. Ambrowca masz? Bo nie pamiętam. Szybko rośnie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 00:27, 31 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Martuś, Haha, dobrze, że mnie nie słyszysz, jak idę pielić. Mamroczę pod nosem jakieś przekleństwa, zła na cały świat. Przechodzi podczas pielenia, jak widzę efekty

Rabata bez chwastów pięknie wygląda. I rzeczywiście masz tam miejsce na coś jeszcze .

Różowe róże uwielbiam ❤️❤️❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
antracyt 08:25, 31 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11624
Zazdroszczę rabat już wypielonych, takie są dopieszczone To moja największa pięta achillesowa. Daleko mi z rabatami do Agi, a i tak wszystko w chwastach tonie.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies