Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Agatorek 18:01, 14 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Pięknie ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 18:24, 14 maj 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10312
Pięknie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
ryska 21:09, 14 maj 2023


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Byłam w Przypkach ale wiem, że warto tam wracać. Tak sobie nieśpiesznie posiedzieć na ławeczce, porozglądać się, posłuchać żab i ptaków. Nas złapał deszcz to dodatkowo herbatkę i ciasta w altance posmakowaliśmy...
Piękna Twoja relacja.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
MartaCho 21:39, 14 maj 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2187
Dzięki za tę bardzo przyjemną weekendową relację! Piękne miejsce na ziemi! Zupełnie inny świat.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
ajka 22:30, 14 maj 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4030
Martka napisał(a)
Nic dodać, nic ująć. Ogród perfekcyjny. Stworzony ciężką pracą, pasją o niesłychanej sile i wrażliwością.


Zazdroszczę ci tej wycieczki, dla mnie za daleko. To miejsce mnie zaintrygowało. Rabaty z trawą? Bardzo nieoczywiste. Co tam rośnie? Masz lepsze zdjęcia tych kwadratów?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Magara 23:33, 14 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6750
Martka, fajnie, że się podzieliłaś widokami z Przypek, dziękuję Super, że masz na tyle blisko, żeby tam zaglądać w miarę regularnie Ja akurat z tych, którzy nie-insta i nie-FB, a widoków z ogrodu Danusi mi też już brakowało... Szkoda, że Danusia na forum już nie ma czasu...
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 06:36, 15 maj 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11722
Ale fajny portret Danusi zrobiłaś Cieszę się na sierpniowe odwiedziny w jej ogrodzie. Od poprzedniej wizyty zmiany są diametralne.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
anabuko1 13:48, 15 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Martka napisał(a)
Woda w jakiej oprawie…

Oranżeria tonie w miksie topiarów, traw, koloru.

Rosarium…


Jeziorko…

Świetny portret Danusiu.
Zdjęcia wszystkie piękne.
Fajnie, chociaż tak móc zobaczyć ten piękny ogród.
Dawno tam byłam.
Dziękuję za za fotorelację


____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gruszka_na_w... 18:26, 15 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Dziękuję za relację z Przypek. To miejsce magiczne. Każda porcja zdjęć to jak odkrywanie tego miejsca na nowo. Ogród ołowiany dopiero się tworzył, a tu szast-prast dojrzał w mgnieniu oka.
Mam nadzieję, że bakłażan obrodzi obficie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Martka 22:15, 16 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Iwono Inko, u mnie wszystkie derenie kousa odezwały się, jednak jeden stanął w miejscu i czekam, co będzie dalej. Kwitnienie jest miłe, ale nawet same listki i ich kolor wystarczą mi do szczęścia Tak, byłam na warsztatach na temat uprawy warzyw pod osłonami. Forum jest ogarniane przez Danusi Syna, czuję się tu gościem i nie mogę mieć zbyt wielkich oczekiwań, że będzie śmigać (forum) niezawodnie niczym aplikacje wielkich koncernów XY, za nim nie stoi sztab specjalistów, a jedynie jedna osoba zajęta rodziną, życiem i pracą.


Wiktorio, komentarz tym razem oszczędny w słowa, nie mógł być inny… Wzrusza mnie to miejsce za każdym razem.
„Grzyby” są czymś w rodzaju pieczęci. Historia Polski i Anglii splata się w Przypkach. Trzeba wracać…


Ando, zdjęcie urocze, mam też wiele filmików. Chciałoby się częściej…


Wiolu, każda rabata, każdy zakątek to perfekcja i troska, uważność, czułość.


Maglesko, nigdy nie zobaczymy tego ogrodu takim, jakim był jeszcze wczoraj. To niemożliwe. Kolejnej szklarni nie planuję. Wiedza osoby z 40letnim doświadczeniem jest bezcenna.


Kordino, tak, Danusia i Witek tworzą niezwykle zgrany Duet. Wspierany rodzinnie.


Joku, mus tam wracać. Pod jabłonką Freja posiedzieć …


Roociko, pod ręką miałam tylko komórkę, to mało. Z pewnością odwiedzisz kiedyś Mazowsze. Warto, Przypki to jedna z wiodących atrakcji tego regionu


Agatorku, Basiek, przekierowane pod adres Danusi i Witka Inspiracje czyhają na każdym kroku


Reniu, warto nie spieszyć się. Żaby były, a jakże. Ciasto Danusi i kawa także.


Marto, inny świat, niezwykły, dobrze to ujęłaś.


Aniu Ajka, rabaty z trawą kryją w sobie mini-łączki z roślinami cebulowymi, w zależności od pory roku, teraz to były głównie narcyzy. Plus rzeźby zwierząt. Nie mam ujęć z bliska.


Magaro, kilkadziesiąt kilometrów. Ja też nie FB, na Insta głównie z powodu możliwości oglądania kilku ogrodów, które można zobaczyć aktualnie tam. W tym ogród Danusi. Być może brak zdjęć na forum też ma swoją wymowę? Nie wiem. Wiem jedno, podziwianie zdjęć to mało, ten ogród potrzebuje wsparcia, odwiedzających, Danusia musi o to dbać. Instagram jest koniecznością. Poza tym wystarczy wyobrazić sobie, jaki mamy ambaras z naszymi małymi ogródeczkami…


Zuzo, portret piękny ja tam od marca widzę ogromne zmiany Sierpień to piękna perspektywa


Aniu Anabuko1, warto kiedyś odświeżyć wrażenia, w tym sezonie - mam wrażenie, że ogród wszedł w nowy wymiar


Haniu, to miejsce działa jak magnes, nie ma takiego drugiego. Ołowiany podziwiałam długo, potem powróciłam jeszcze raz. Bakłażan jest jednym z moich warzywnych „naj”, to chyba zobowiązuje do jego uprawy

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies