Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

TAR 15:19, 18 maj 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7569
eee, no nie narzekaj na te misy. ja mam ich 3 szt. i wygladaja calkiem przyjemnie choc nie sa jeszcze do konca obsadzone. kazda mam na innej wysokosci posadowiona, zostalo mi kostki brukowej to wykorzystalam. jak obsadze kostki widac nie bedzie a tak kaskadowo wyszlo.

Miski byly niedrogie, daja przyzwoity efekt z roslinami. Twoja tez fajnie juz wyglada.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Rumianka 16:45, 18 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Bardzo lubię szersze kadry...Twój ogród bardzo elegancki i klimatyczny... Rabaty zapraszają do spceru...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Judith 18:05, 18 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10043
Magaro, naprawdę nie dostrzegasz pięknych widoków w swoim ogrodzie? Dziwne, dziwne… .
Ja dostrzegam .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Magara 00:16, 19 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6783
Aga, Madzia, Helen, Mgduska, Asia-Roocika, Jola-April, Sylwia, Ewa-Anda, Martka, Basia, TAR, Rumianka, Judith - za wszystkie pozytywne oceny mojego ogrodu - bardzo dziękuję

Wiecie przecież, że ja to smerf-maruda, ale w sumie do ogrodu własnego nic nie mam, nawet bardzo się podoba to co zrobiłam przez ostatnie dwa-trzy lata, nie jest może idealne, ale jest po mojemu i mi pasuje Może faktycznie jest tak, że własne nasadzenia i stan zastany mamy opatrzone i nie doceniamy tego co jest?
Pretensje mam do wiosny, że jest beznadziejna i chwiejna i do roślin (pretensje mniejsze, ale jednak żale są - że coś wypadło, że narcyzy nie kwitną, tulipany czerwone etc.)

Odnośnie siewki - też stawiam na jarzmiankę i bardzo się cieszę Co się robi z takimi maluchami? Do doniczek już? Czekać???

P.S. Aga - ławki niet, ale na liczniku huśtawki minut przybywa
P.S. (2) Mgduska - hamak ciągle na tapecie
P.S. (3) Dorii - uwaga o niespadaniu z hamaka - cenna bardzo
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 18:33, 19 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Ja wszystkie siewki zostawiam tam, gdzie rosną. Ewentualne przenosiny w inne miejsce - jak już trochę podrosną.

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gruszka_na_w... 20:54, 19 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Magara napisał(a)
Czy któraś z Was ostatnio może kupowała hamak?
Mam pomysł gdzie go u siebie powiesić Po co? Nie wiem Małżonek puka się w czoło, ale miejsce w cieniu znalazłam to może będę korzystać w upalne letnie dni?
Przeglądam oferty i w ich morzu da się zginąć
Potrzebuję taki najzwyklejszy, jednoosobowy Byle był estetyczny i nie jednorazowy


Od kilku sezonów użytkuję hamak zakupiony w Biedronce. Drogi nie był. Wykonany jest z solidnego płótna. Sznurki są mocne. Dokupiłam do niego metalowe zapinki, żeby łatwiej było go mocować do słupków. Służy już cztery lata. Odradzam hamak siatkowy (pleciony). Okrutnie wbija się w ciało i wymaga stosowania gąbczastej podkładki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 20:57, 19 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Kobieto nie grzesz! Zdecydowanie za rzadko pokazujesz szerokie kadry. Widoki zapierają dech!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Dorii 23:54, 19 maj 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Kazana kupowałaś w donicy czy kopanego?
Kupiłam kilka dni temu w donicy a w niej okazało się że jest tylko kikut korzenia. Zastanawiam się czy tylko w moim coś nie pykło czy wszystkie takie sprzedają.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Magara 00:19, 20 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6783
Aga - a ile to "trochę podrosną" wg Ciebie ma być???

Haniu - jesteś kolejną osobą, która hamak z biedry poleca Muszę się na poważnie tematem zainteresować
I nie grzeszę nic a nic Dech to chyba zapierają widoki tła za moim płotem Na to faktycznie złego słowa nie powiem, póki co

Dorii - Kanzana kupowałam w donicy, u siebie stacjonarnie, a pisałam wielokrotnie, że u nas ciężko coś kupić. Nie pikutek, całkiem ładny, 75 zeta dałam i wydawało mi się, że strasznie dużo bo dosłownie kilka dni wcześniej na Kowalach oglądałam, trochę tańsze były, ale nie miałam się jak z nim zabrać. Przed chwilą u Ciebie byłam i wyraziłam swoje zdziwienie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
mrokasia 07:33, 20 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18115
Daga, ja siewki przesadzam jak mi wygodnie . Generalnie też czekam aż trochę podrosną bo nie lubię przesadzać takiego zupełnego drobiazgu. Ale Ty masz tam dwa w jednym - ja bym już teraz wykopała, delikatnie rozdzieliła i wsadziła gdzie Ci pasuje.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies