Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

An_na 19:23, 25 mar 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1558
Joku napisał(a)
Mam podobnej "masy" obeliski, bez problemu udźwigną przeciętnej wielkości powojnika, jedynie brakuje im trochę poprzecznych poprzeczek zwłaszcza tym które nie mają wąsów czepnych.
Wystawka też mi się bardzo podoba jako całość plus widok z tarasu na okolicę.

To dobra wiadomość. Chciałabym coś podobnego na powojniki.
Zdradzisz Jolu gdzie kupowałaś?
____________________
Ania**Ania na Żuławach
sylwia_slomc... 19:47, 25 mar 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82037
Fajne te obeliski Ja bym takie do fasolnika egipskiego kupiła gdyby gdzieś w okolicy były i miały akceptowalną cenę.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Joku 21:18, 25 mar 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12155
Aniu, zbierane przez lata, nie pamiętam gdzie. Dwa ostatnie zrobił mi sąsiad, poza tym w którymś z marketów (obi lub LM), w jakimś trójmiejskim ogrodniczym, jeden w niemieckim markecie. Żaden się jeszcze nie rozpadł .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Margo2 21:52, 25 mar 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 814
Nie wiem jak U Ciebie te obeliski przetrwają, ale u mnie przeżyły 6 lat.
W tym roku złamały się w miejscu wyjścia z ziemi. Miałam na nim przywiązaną różę.
Teraz postanowiłam zapędzić m. do pospawania ze stali takich obelisków. Ale czy to się uda w tym sezonie? Zazwyczaj długo czekam na spełnienie obietnic

Aaa i chciałam pochwalić wianuszek wielkanocny. Bardzo ładny
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Magara 00:09, 26 mar 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6701
Dla wszystkich sroczek - regalik/wystawka - w pełnej krasie


Miał główną funkcję do spełnienia - uniemożliwić Sfochowanej wyjście z tarasu "tą" drogą - niestety jest za wąski
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:29, 26 mar 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6701
Madzia - ja mój "niewyjściowy" obelisk planuję dać jako podporę do cukinii Tam nie będzie razić, Muszelka chyba cukinie w pionie miała. Na Pszok pojedzie w ostateczności, strasznie by mnie to uwierało, że kupiłam i wyrzucam

Bożena - obeliski kupione stacjonarnie - miasto powiatowe Kościerzyna Daleko nie masz, ale blisko też nie za bardzo

Judith - koneweczki faktycznie są fajowe Najbardziej mnie cieszy ta najmniejsza, kupiona ostatnio w TKmax - malutka, bo tylko 0,7 pojemności, ale do podlewania wysiewów w domu - super Wiem, że Ty akurat nie-wysiewowa ale koneweczkę polecam wszystkim

Patrycja - z tego co kojarzę (no niestety nie zapisałam) groszki w domu kiełkują po kilku dniach.

Haniu - wystawka jest fotogeniczna Ale prośba dotyczyła obelisków Jak mi kolejny rok z groszkami się nie uda - będą powojniki

Margo - jak mi 6 lat przetrwają to będę odtrąbiać sukces Jestem jednak dobrej myśli Bo materiał nadaje się do renowacji - dospawania, malowania. U mnie plan jest taki, że one będą pod groszki - jednoroczne Więc nie będzie kłopotów
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magleska 06:13, 26 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18596
Czuję się w pełni usatysfakcjonowana

uwielbiam takie popierdółki -w szczególności te koneweczki cudne ,gdyby nie uziemienie już do tk maksa bym jechała haha .........a tak to zdążę ochłonąć

ja też nie lubię wyrzucać ,więc pewnie za jakiś czas zacznę czynić naprawy tych swoich obelisków
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kordina 09:01, 26 mar 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
Magara napisał(a)
Dla wszystkich sroczek - regalik/wystawka - w pełnej krasie


Miał główną funkcję do spełnienia - uniemożliwić Sfochowanej wyjście z tarasu "tą" drogą - niestety jest za wąski

Magara, ja tu widzę talent scenograficzny zmyślny zestawik
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Basieksp 12:09, 26 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10268
Bardzo ładnie konewki świetnie się prezentują, podoba mi się bardzo
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Napia 21:30, 26 mar 2024


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Cudny ten regalik muszę się wybrać do TK max, bo akcesoria do ogrodu to oni jednak wystawiają sezonowo, a mała konewka wygląda super

Irysy reticukata mam w ogrodzie od kilku lat i s a niezawodne - to jedne z moich ulubionych wczesnowiosennych kwiatów
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies