Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Agatorek 07:50, 25 mar 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13275
Judith napisał(a)
W temacie wiaderka, choć nie wprost … Jak sobie radzicie z tematem worków rzucanych gdzie popadnie przez firmę odbierającą śmieci? I czy w ogóle jest to dla Was problem? Mnie irytuje rzucanie worków na krzewy rosnące przy ogrodzeniu albo wieszanie na ogrodzeniu, co przy wietrznej pogodzie skutkuje zbieraniem worków z drogi przy jednoczesnym dociekaniu który worek jest czyj . .


My swoje śmieci zostawiamy oczywiście przy drodze gminnej, nie przy bramie, więc panowie zostawiają mi worki wetknięte w słup elektryczny . Tylko raz biegałam po polu sąsiada, żeby je pozbierać.

Odbiór, jak to na wsi: raz w miesiącu. Tylko zmieszane w miesiącach „ciepłych” - dwa razy. Raz w roku gabaryty.
Ale zmieszanych mamy bardzo mało. Najwięcej niestety tworzyw sztucznych.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kordina 08:47, 25 mar 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
Magara, fajne te obeliski, klasyczne, a w sumie gdzie je zakupiłaś? Lokalnie czy w jakimś ogólno dostępnym dyskoncie?
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Judith 09:32, 25 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9970
Obeliski fajowe i fajowe konewki na półeczce .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Rumianka 13:04, 25 mar 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10279
Magleska napisał(a)


Natomiast zdjęcie regaliku wiosennego wygląda super ,ale jeszcze bardziej super by wyglądało ,jak by było bliżej cyknięte tak pomarudzę trochę


Ha, ha... daj palec, to chcą całą rękę...
Ale tak naprawdę to ten regalik, to wyjątkowej urody jest...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Patrycja_KG_Lu 13:05, 25 mar 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2707
Dzięki. Czekam na skiełkowanie moich. Ciekawe po ilu dniach się pokażą.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Gruszka_na_w... 14:05, 25 mar 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Nie rozumiem zupełnie, dlaczego swoją wystawkę uznałaś za niefotogeniczną. Toż to cudo jest i zasługuje na indywidualną sesję fotograficzną.

Życzę z całego serca udanych wschodów groszków. W duecie z zakupionymi obeliskami z pewnością zaprezentują się pięknie i będą ozdobą rabat. Na tych obeliskach dadzą radę powojniki włoskie, bylinowe i wielkokwiatowe. Zdaje się, że te z serii Montana tworzą bardzo dużo masy i na tych obeliskach się nie zmieszczą.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Rojodziejowa 14:21, 25 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8593
Obeliski super. A groszki przy takim przygotowaniu muszą się udać Sama bym się wokół takiego owinęła
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Basieksp 17:27, 25 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10268
No właśnie wystawka wiosenna bardzo ładna, trochę przysłonięta przez obeliska
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
An_na 17:36, 25 mar 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1558
Rzeczywiście wystawka wiosenna skradła obeliskom show

Te konewki są przecudnej urody
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Joku 18:37, 25 mar 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12155
Mam podobnej "masy" obeliski, bez problemu udźwigną przeciętnej wielkości powojnika, jedynie brakuje im trochę poprzecznych poprzeczek zwłaszcza tym które nie mają wąsów czepnych.
Wystawka też mi się bardzo podoba jako całość plus widok z tarasu na okolicę.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies