Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy spektakl trwa ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy spektakl trwa ...

mira 00:31, 17 gru 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
niestety ktoś zapodał że rzucili no i napatoczyłam się na towar


sadzę pierwsze - za wcześnie - ciekawa jestem co wyrośnie


dlaczego to trawsko tak awansowało nie wiem


jakieś żniwa robię we wrześniu ? a tak jadę z m. na krótkie wakacje więc trzeba pozbierać co tam zwłaszcza że zmienia się pogoda i ma się ochłodzić





____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 00:40, 17 gru 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041



rozpoczynam rozwalanie rabat i dosadzam co mam w donicach nazbierane z całego sezonu


czas cięcia i zapełniania kompostownika

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 00:48, 17 gru 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
sylwia szaleje

nie wiem może nr 1 Bohemian

nie mogę nacieszyć się daliami i stale je fotografuję i tnę bezpardonowo

astry już kolejne


oj czekam na nie czekam



CDN
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Mala_Mi 07:51, 17 gru 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ale tu siedziało..... poczytam więcej, ale potem.. bo teraz gonię własny ogon i mam lenia do wszystkiego.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
popcorn 08:09, 17 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Z przyjemnością obejrzałam kolejne zdjęcia. Od niedzieli dnia przybywa, idzie lato!
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 08:24, 17 gru 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
mira napisał(a)
niestety ktoś zapodał że rzucili no i napatoczyłam się na towar




dlaczego to trawsko tak awansowało nie wiem





Ja to samo, nie można ominąć, no nie da się

Trawsko śmieszne i rozczochrane, chyba dlatego i okazałe jest, pasuje do donicy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Anda 11:49, 17 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Miro, bardzo lubię czytać i oglądać to podsumowanie. Nawet lepsze niż wizytówka
Fajnie, że te miesiące pokazałaś tak w pigułce. Wtedy można je lepiej posmakować, wszystko razem. To jakby przenieść się w czasie
Dziękuję, że Ci się chciało
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:55, 17 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
To na liściach piwonii, to grzyb. Przeważnie dopada je botrytis, ale nie wiem, czy u Twojej to na pewno to. Problem może być siedliskowy lub związany z pogodą, lub wszystko razem. Jedna z moich też to ma. W tym roku wcześniej obcięłam jej wszystkie liście, ale nie wiem, czy mimo to nowe pędy nie zostaną zarażone. Na dodatek mamy bardzo mokrą jesień i obawiam się, czy nie wpłynie to negatywnie na kondycję pozostałych piwonii latem.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Joku 12:35, 17 gru 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12145
mira napisał(a)

oj czekam na nie czekam



Ten mi się podoba. Przetrwa dłużej niż sezon? Zdobycz z podróży czy u nas trafiony? Możesz napisać na PW.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
antracyt 14:31, 17 gru 2019


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11658
Odkąd jestem na forum śledzę Twój wątek i podziwiam ogród. W końcu postanowiłam się ujawnić i przywitać Zachwycona jestem nie tylko kompozycjami roślinnymi ale również kącikiem ogrodnika (w przyszłym roku zamierzam stworzyć u siebie coś podobnego). Już nie mogę się doczekać odcinka Mai z Twoim ogrodem.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies