Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

beta 21:29, 15 paź 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Wiktorio zdjęcie różyczki wstawiłam u siebie coby wątku Ci nie zaśmiecać zapraszam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Pszczelarnia 21:34, 15 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wiktorio, pokazujesz bukszpany i dylematy, a ja zachwycam się już całością. Faktycznie miejsca jakby mniej na rozmach rozrzuconych bukszpanów. Podziwiam tę sprężystość myśli i działania. I intuicję. Bukszpany muszą być przy zegarze jak nic!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
vita 22:00, 15 paź 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
Hej, Marto Zrobiłam mały wypad w poznańskie, będzie o czym pogawędzić. Witaj.

Evchen napisał(a)

Czy takie mury działowe wymagają głębokich fundametnów?...Edit:
co do obsadzeń zegara - nie docinaj tych kulek zrób mały okrągły placyk żwirowy i porozsypuj na nim kulki różnej wielkości. Będzie cudnie Ja bym go nie łączyła (placyku) z ławką...


Mury działowe wymagają fundamentów, niestety. Murki oporowe też. Ale nie zniechęcaj się, robi się je raz, potem spoko. Kulki przytnę, ale wiosną dopiero. A widzisz kolor ławki i biały żwir? Aż szkoda, że zegar ceglarny!

____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
AniaDS 22:06, 15 paź 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Teraz rozumiem to działanie i ja jestem całkowicie na tak za tym, co stworzyłaś
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
vita 23:30, 15 paź 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
Dzięki dziewczyny: Kasiu, Leno, Ulu, Mirko, Karola, Aniu. Wybaczcie, jesli jakąś sugestię pominęłam milczeniem. To była moja pierwsza, ogrodowiskowa przygoda. Podobało mi się, a przede wszystkim podobały mi się te emocje. Dobrze jest zapytać, otrzymać podpowiedź i...samej zdecydować.
Szukając argumentów na tak i na nie, bo bez podpowiedzi to o nie trudno.

Ewa, muszą być te bukszpany, czekałam na nie kilka lat!
Tuż obok, wiosną, zakwitną mi piwonie (duuużo piwonii) i róże, zegar powinien to towarzystwo dyskretnie uzupełniać. Jak nic!

Fotki dzisiejsze:











____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
monteverde 01:13, 16 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Edit:
co do obsadzeń zegara - nie docinaj tych kulek zrób mały okrągły placyk żwirowy i porozsypuj na nim kulki różnej wielkości. Będzie cudnie Ja bym go nie łączyła (placyku) z ławką...

popieram Eve pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Klamber 06:44, 16 paź 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witaj Wiktorio, da radę to dorobić ale po nowym roku, chyba żebym nie pojechał. Nawet miałem zrobić zimą ze trzy zegary na próbę i zobaczyć jak się sprzedadzą. Wyjazd nad Biebrzę miałem udany, źurawii było co niemiara. Znów widzą ładne fotki u Ciebie, robi się coraz ciekawiej
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
popcorn 06:51, 16 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wiktorio znów zachwycające zdjęcia! Co to za róża?
____________________
Mój nowy ogródek
vita 08:15, 16 paź 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
Dzięki Aniu, mały, okrągły placyk ze żwirku jeszcze niewykluczony.
Robercie, super, czekam na fotki z wypadu.
Karola, róża to 'Hermitage'.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Evchen 10:57, 16 paź 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
vita napisał(a)
Hej, Marto Zrobiłam mały wypad w poznańskie, będzie o czym pogawędzić. Witaj.



Czy takie mury działowe wymagają głębokich fundametnów?...Edit:
co do obsadzeń zegara - nie docinaj tych kulek zrób mały okrągły placyk żwirowy i porozsypuj na nim kulki różnej wielkości. Będzie cudnie Ja bym go nie łączyła (placyku) z ławką...


Mury działowe wymagają fundamentów, niestety. Murki oporowe też. Ale nie zniechęcaj się, robi się je raz, potem spoko. Kulki przytnę, ale wiosną dopiero. A widzisz kolor ławki i biały żwir? Aż szkoda, że zegar ceglarny!




jasna ławeczka i żwir komponowały by się cudnie Biel i cegła to zgrany duet, zobacz
Moim zdaniem wystarczyłoby dosadzić białych naparstnic po obu stronach ławki. A jeśli nie chcesz żwirku, to może powtórzyć cegłę dookoła koła ułożoną promieniście wzdłuż obrysu koła.

chyba zamotałam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies