Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

sylwia_slomc... 16:45, 09 cze 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Mgduska napisał(a)


U nas nie pada.
Krążą piękne, wielkie chmury i nic.

U nas od wczoraj dookoła grzmi i krążą, ale deszczu niewiele, tyle co z dzień lub dwa podlewać nie muszę sama.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ewa777 16:49, 09 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
U mnie w tym roku w porówaniu do zeszłego jakby mniej ślimaków. Nie sypie granulek, bo mi szkoda jeży. Mam rozstawione pułapki z piwem. Lejemy takie najtańsze. Sporo nam sie udało ich w ten sposób unicestwić.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Joku 17:12, 09 cze 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12147
Czytam z uwagą dyskusję o ślimakach. Wczoraj zauważyłam rodzinę ślimaczą pożywiającą się moją ledwo co od ziemi odrośniętą hortensją Pink Anabel, dzisiaj wczoraj posadzone do ziemi floksy z których jedynie gołe pędy zostały. Załamać się można. Zapisałam sobie nazwy środków , na własnoręczne morderstwa nie jestem jeszcze gotowa .

Ewa co robisz z nieboszczykami?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
sierika 19:30, 09 cze 2022

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Vito, pięknie u Ciebie, czas ucieka a spotkać się nie możemy
____________________
EwaSierika
Pszczelarnia 21:13, 09 cze 2022


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
sierika napisał(a)
Vito, pięknie u Ciebie, czas ucieka a spotkać się nie możemy


Cóż dodać?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Helen 05:21, 10 cze 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8315
Mgduska napisał(a)


U nas nie pada.
Krążą piękne, wielkie chmury i nic.

U nas tak samo, chmury ciężkie i jedno wielkie nic.
____________________
Helen - Hortensjowo
Agania 13:22, 10 cze 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Zbieram się żeby w końcu coś napisać i ślad po sobie zostawić, ale podczytuję i oglądam piękne obrazki z ogrodu
Maj jak zawsze bogaty i soczysty.
Siedzę już dłuższy czas na ławeczce i gapię się na Twoją łączkę storczykową
Współczuję barbarzyństwa warzywnikowego, ale może nie będzie tak źle.
Trochę deszczu u nas było, też jestem ciekawa czy klimat u nas się zmienia, wczoraj pozyskałam sadzonki laurowiśni do ukorzenienia dla córci na żywopłot/buduje się/ poczyniłam 240 sadzonek, bo fakt drożyzna wszędzie, sama bym się nie odważyła
jej sadzić, ale faktycznie widziałam ten 2m żywopłot w 60 arowym ogrodzie na żywo.

Pozdrawiam serdecznie Vita
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 13:50, 10 cze 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Agania napisał(a)
Zbieram się żeby w końcu coś napisać i ślad po sobie zostawić, ale podczytuję i oglądam piękne obrazki z ogrodu
Maj jak zawsze bogaty i soczysty.
Siedzę już dłuższy czas na ławeczce i gapię się na Twoją łączkę storczykową
Współczuję barbarzyństwa warzywnikowego, ale może nie będzie tak źle.
Trochę deszczu u nas było, też jestem ciekawa czy klimat u nas się zmienia, wczoraj pozyskałam sadzonki laurowiśni do ukorzenienia dla córci na żywopłot/buduje się/ poczyniłam 240 sadzonek, bo fakt drożyzna wszędzie, sama bym się nie odważyła
jej sadzić, ale faktycznie widziałam ten 2m żywopłot w 60 arowym ogrodzie na żywo.

Pozdrawiam serdecznie Vita

Mój sąsiad ma żywopłot z laurowiśni choć bardziej puszczony na żywioł niż cięty. Jak był młody to podmarzał teraz daje radę bez problemu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
vita 23:21, 15 cze 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4084
Odzyskałam dostęp do zdjęć i komputer. Nadrobię niezwłocznie
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Joku 11:27, 16 cze 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12147
Nastrojowo, czekam na kolejną relację. Widzę że rower w pogotowiu .
Widzę piękną hortensję pnącą. Jak myślisz, zmieściłaby się gdzieś u mnie czy za duża?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies