Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 23:08, 03 maj 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasya napisał(a)
Czeremcha chwast straszny
Lepsza ta odmiana rozowa, tez mocno pachnie
Hm... chwast powiadasz Kasiu... ale rozsiewa się czy rozłazi? Bo myślałam nad przesadzeniem mojej do ogrodu.

Columnare ruszyły


Zakrecona napisał(a)
Aniu, ale wnusio podrósł

Pigwowce pięknie kwitną. Bobry wprawdzie wdzięczny obiekt fotografii, ale ich bytowania Ci nie zazdroszczę

U znajomej w okolicy stawu zlikwidowały prawie wszystkie drzewa owocowe.
Wnusio skończył niedawno roczek, ale leniuch- sam chodzić nie chce.
Bobry... hm... szkoda słów. Już narobiły tyle szkód, ze nie wiem. Do tego coś grasuje w korzeniach i zjadło mi cisa. a ponoć trujący.

kokoryczka rusza- też podobno trująca. Bardzo ją lubię i będę rozmnażać.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosialuk 23:52, 03 maj 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Moja kokoryczka na podobnym etapie, a jeszcze tydzień temu jej szukałam. A rozmnażać będziesz przez podział kępy, czy masz wydajniejszy i lepszy sposób?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Kasya 00:20, 04 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41812
Rozsiewa się a jednocześnie miewa przyrosty po 2
Poza tym jest krucha i wiele razy wiatr ja groźnie połamał
Co roku mocno tnę
Chociaż u mnie amerykańska jest
Muszę się pozbyc
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
galgAsia 09:29, 04 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ja też znalazłam u siebie kokoryczkę i muszę ją przeprowadzić na lepszą, cienistą miejscówkę. Ona fajnie się rozrasta?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gosiek33 18:18, 04 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Klon pięknie ruszył, mój jeszcze czeka. Piękne listki wiązu


I ile kijanek pływa
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anka_ 10:53, 05 maj 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosialuk napisał(a)
Moja kokoryczka na podobnym etapie, a jeszcze tydzień temu jej szukałam. A rozmnażać będziesz przez podział kępy, czy masz wydajniejszy i lepszy sposób?
Gosiu moja kokoryczka sadzona była w tamtym roku. Mam nadzieję, że trochę się rozrośnie i będzie można co nieco uszczknąć. Jak nie to dokupię.

Kasya napisał(a)
Rozsiewa się a jednocześnie miewa przyrosty po 2
Poza tym jest krucha i wiele razy wiatr ja groźnie połamał
Co roku mocno tnę
Chociaż u mnie amerykańska jest
Muszę się pozbyc
Hm... czyli muszę się dobrze zastanowić czy ją przesadzać choć ogród duży. Ale kusi... Zobaczę jak ona z owocami później.

Poluje... ciekawe tylko na co...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 10:56, 05 maj 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
galgAsia napisał(a)
Ja też znalazłam u siebie kokoryczkę i muszę ją przeprowadzić na lepszą, cienistą miejscówkę. Ona fajnie się rozrasta?
Asiu ja ja pokochałam za to, że ładnie u mnie rosnie na słonku.

Gosiek33 napisał(a)
Klon pięknie ruszył, mój jeszcze czeka. Piękne listki wiązu
I ile kijanek pływa
Wszystkie drzewa ruszyły i cieszą. Ale najszybszy zawsze jest ten żółtek (i żadne przymrozki go nie biorą):

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
galgAsia 11:10, 05 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A czeremcha amerykańska nie jest uznana za gatunek inwazyjny?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Zakrecona 12:16, 05 maj 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Ja miałam jakaś czeremchę, owocki miała takie jak czarny bez, bardzo plamiły, nawet ziemie pod nią.

Wykarczowałam
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Zana 12:19, 05 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Anuś o bobrach doczytuję, no szok normalnie. Ale jak to chcą połączyć dwa stawy?.
Ty to masz się z tymi zwierzakami, jak nie sarny to bobry...
I co zrobicie?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies