Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anabuko1 08:37, 08 paź 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
anka_ napisał(a)
Gosiu

Moniu cieszę się, że rosną i owocują.

Dzisiaj miałam gościa... choć na jego obecność w ogrodzie od dwóch dni troszeczkę liczyłam, bo mignął mi przy stawie. Dzisiaj buszował w oczku.
Nawet nie wiecie jak się cieszę.
Niestety zdjęcie nie ostre, bo robione w biegu przez okno kuchenne. Ale chyba nie ma wątpliwości co to za jegomość. Szkoda tylko, że było bardzo zachmurzone niebo.


Ale fajnego gościa miałaś. No piękny.
Ja takiego na żywo jeszcze nie widziałam .
Pozdrówki zostawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anka_ 23:04, 16 paź 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
antracyt napisał(a)
Uwielbiam zimorodki super gość ogrodowy
Nawet nie wiesz Zuzanno jak się cieszyłam.



Gosiek33 napisał(a)
To chyba takie miłe odwiedziny by jakoś zrewanżować się za grad
Poprawił ten gość humor. poprawił.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 23:08, 16 paź 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Aurelllia napisał(a)
Jak dobrze, że takiej wielkości grad nie wyrządził żadnych poważnych szkód, bo mogło być bardzo źle Zimorodek cudny !!!
Oj mogło...
Na szczęście trawy tylko uklepało i się w większości popodnosiły. Zaczynają pokazywać jesienne barwy.



mikina34 napisał(a)
Piękności Pierwszy raz widzę , u nas nie bywają
Moniu ja tez u siebie pierwszy raz w tym roku widziałam. Tak więc wypatruj , kto wie...

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 23:14, 16 paź 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
anabuko1 napisał(a)

Ale fajnego gościa miałaś. No piękny.
Ja takiego na żywo jeszcze nie widziałam .
Pozdrówki zostawiam
Ja pierwszy raz na żywo widziałam. I taka zachwycona byłam takim gościem w oczku, ze poleciałam po aparat... i przypaliłam obiad.
Szkoda, że nie można im pomóc zimą dokarmianiem. Bo śmiertelność jest na poziomie 70-80%.

To już chyba jeden z ostatnich odlatujących kluczy...

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 22:12, 07 lis 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kochani, może wie ktoś co to za pnącze?

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 08:28, 08 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Rdestówka Auberta? Ładny ale bardzo ekspansywny
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
antracyt 17:08, 08 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11571
Tak, to ona
Dzisiaj nad rzeką spotkałam zimorodka. To jego stała miejscówka, ale od zeszłej zimy się ukrywał
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
anka_ 02:27, 13 lis 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Rdestówka Auberta? Ładny ale bardzo ekspansywny


Dzięki Gosiu. A tak niewinnie wyglądała.



antracyt napisał(a)
Tak, to ona
Dzisiaj nad rzeką spotkałam zimorodka. To jego stała miejscówka, ale od zeszłej zimy się ukrywał
Ja niestety od czasu fotki więcej nie widziałam. Szkoda, że nie da się ich dokarmiać w zimie.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 08:16, 13 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
anka_ napisał(a)



Ja niestety od czasu fotki więcej nie widziałam. Szkoda, że nie da się ich dokarmiać w zimie.




Jak to nie - wystaczy potok, kamienie i rybki

Czyżby Twój strzępek tak urósł? Pokaż całość, nawet jeśli jiście już zgubił
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anka_ 23:21, 14 lis 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Jak to nie - wystaczy potok, kamienie i rybki
Taaa...

Do do strzępka- to juz ładne drzewko. Fotkę...hm... nie bardzo się u mnie teren nadaje do zdjęć, ale co tam.



Z daleka zza traw też go juz widać.



Jutro go będziemy grodzić... jak jeszcze będzie stał.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies