Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 22:57, 25 lip 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mala_Mi napisał(a)
Oj, ale gradobicie. Współczuję

Za to przegląd komina superancki i marsylia też

Wdit .. wiśni odmian nie znam.
Marsylii spodobało się u mnie i cieszy mnie to ogromnie. Muszę kupić jakąś wisienkę, szkoda że twoja bezimienna.
No i pomocnika/ów zazdroszczę. Ja babciuję od tygodnia, bo przerwa w żłobku. Ale z takim Rumcajsem to robota trzy razy dłużej trwa, a pewnych rzeczy wiadomo że się nie ruszy. Ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Trzeba takie chwile z wnukiem łapać garściami.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mala_Mi 19:43, 27 lip 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
To babciuj i trzymaj się, ja mam zapowiedzianych na weekend.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anka_ 19:51, 17 wrz 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Babciuję Aneczko kiedy tylko się da. Szkoda, ze tak daleko mieszkają.

Z niecierpliwością czekam na sobotę. Miło będzie Was zobaczyć .
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 21:50, 17 wrz 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
W oczku...




Marsylia jej smakuje...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 21:53, 17 wrz 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Warzywnik (poza pomidorami) podniósł się po gradobiciu i cieszy...


...nie tylko nas. Robił za żłobek dla takich maluszków.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 21:58, 17 wrz 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Szaleją potwory w tym roku


Hansestadt Rostock- cudowna róża. Zastanawiam się czy jaj jej nie umiem zrobić fotki czy ona nie fotogeniczna. W realu łososiowe cudeńko.




Red Leonardo da Vinci- zdrowa, piękny kolor, kwitnie cały sezon.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 11:02, 18 wrz 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Jak miło, że choć kilka zdjęć wstawiłaś
Bujne życie, Hansestadt jest bardzo zmienna z godziny na godzinę potrafi zaskakiwać


Czym futrzaste przedszkole było karmione? Że też pozwoliły tak blisko podejść
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kawa 12:49, 18 wrz 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
zajączki urocze i kaczucha też
hansenstadt rostoc jes super chociaz teraz złapała trochę plamistości
ale ogólnie ładnie się trzyma!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anka_ 20:16, 19 wrz 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Jak miło, że choć kilka zdjęć wstawiłaś
Bujne życie, Hansestadt jest bardzo zmienna z godziny na godzinę potrafi zaskakiwać


Czym futrzaste przedszkole było karmione? Że też pozwoliły tak blisko podejść
Masz rację Gosiu, że Hansestadt to taki kameleon. To jej dodaje uroku. choć przyznaje, że najbardziej ją lubie w tej początkowej fazie.
Maluchy siedziały u nas 2 tygodnie w warzywniku i były karmione przez swoją mamę. Tu na zdjęciu już jako podrostki- wychodziły wygrzewać się na słoneczku. Zdjęcia oczywiście z zoomem. Podchodziliśmy wprawdzie dosyć blisko, bo użytkowałam warzywnik. Im zostawiliśmy niepielony kawałek w bazylii (w pomidorach) gdzie było gniazdo. Oj, taki to człek głupi- najpierw w zimę narzeka, że zajączki zjadły to czy tamto, a jak znajdzie takie maluchy to chucha i dmucha zamiast na pasztet.
Niestety od marca ciągnęły się sprawy urzędowe z granicą działki i dopiero w tym tygodniu dostałam zielone światło...

Co do bywalców w ogrodzie...




Takich niestety też. Oj potrzebny będą niebieskie granulki...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 20:23, 19 wrz 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kawa napisał(a)
zajączki urocze i kaczucha też
hansenstadt rostoc jes super chociaz teraz złapała trochę plamistości
ale ogólnie ładnie się trzyma!
Kamilo ta różą zachwyciłam się u MałejMi i zakupiłam w zeszłym roku. Cieszę się, że zdrowo rośnie i ma nadzieję, że tak zostanie.

Irga Zabella - Jeszcze bez przebarwień, ale bardzo ją lubię. Muszę spróbować zrobić sadzonki.


Może nie warto wszędzie tak dokładnie likwidować chwastów...


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies