Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Chaos oswajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Chaos oswajany

Shemsi 14:22, 27 maj 2016


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Anda napisał(a)
Fajny plan, fajnie ze działasz. Doradzić nie potrafię. Ile ma głębokości ta rabata? Nie wiem, czy nie planujesz tych szałwii z ostrogowcem i bukszpanem za gęsto...


Cały czas boję się, że za duży misz-masz robię.
Właśnie obawiam się, że będzie za gęsto, tam jest 1,5m minus wąski szpaler z cisa. Brakuje mi doświadczenia Wiedza teoretyczna sobie, ale jednak dopóki nie zobaczę na żywym organizmie, jak się roślinki rozrastają, to trudno mi planować bez obaw. Dosadzę chyba w tym roku tak, jak na projekcie, najwyżej na wiosnę będą zmiany Zostawiam na razie puste miejsce na różance z myślą o ewentualnych przesunięciach.
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
Shemsi 10:48, 30 maj 2016


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Piątkowa burza zeżarła mi internety, nadaję z komórki, ale zdjęcia m.in. kwitnącej Pastellki dopiero, jak naprawią. Długi weekend wykorzystany pracowicie, roślinki posadzone, walka z mszycami odcinki 4-7 w toku.
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
iwka 11:16, 30 maj 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
było trochę tego deszczu do mnie przysłać, u mnie nic, ani jednej kropelki, a przeważnie jak tam u Was pada to i u mnie, a tu nic, sucho
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Anda 12:13, 30 maj 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Zobacz tutaj
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6797-tonacy-w-bieli?page=6

Moze to piana u Ciebie a nie bialy osad?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Shemsi 12:20, 30 maj 2016


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Niestety osad Trudno, następnym razem pójdzie mi lepiej.
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
anabuko1 12:32, 30 maj 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Plany jak czytam i dobór roślin fajny.
a te nowe zakupy zawsze bardziej cieszą , prawda ???
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
lorka 11:46, 31 maj 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
uff nadrobiłam, no nieźle działaszpodziwiam, zwlaszcza z mlauchami i nową pracą
poczytałam troche, przepis na uwiąd zapisałam, o wojtkach poczytałam ,piękne kupiłaś , akurat takich wąziutkich potrzebuje w miejsce za hustawką przyszłą( czlowiek się uczy cale zycie haha) więc będę się za nimi rozglądać macham łapką.. u nas ledwo co pokropiło
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
Shemsi 22:39, 12 cze 2016


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
anabuko1 napisał(a)
Plany jak czytam i dobór roślin fajny.
a te nowe zakupy zawsze bardziej cieszą , prawda ???


Oj, cieszą, a apetyt rośnie
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
Shemsi 22:42, 12 cze 2016


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
lorka napisał(a)
uff nadrobiłam, no nieźle działaszpodziwiam, zwlaszcza z mlauchami i nową pracą
poczytałam troche, przepis na uwiąd zapisałam, o wojtkach poczytałam ,piękne kupiłaś , akurat takich wąziutkich potrzebuje w miejsce za hustawką przyszłą( czlowiek się uczy cale zycie haha) więc będę się za nimi rozglądać macham łapką.. u nas ledwo co pokropiło


Fajnie, że jesteś. Dzięki za ciepłe słowo, faktycznie teraz to już nie wiem w co ręce włożyć.
Wojtki polecam, podobają mi się bardzo Zaraz Ci wyślę coś na priv.
Odmachuję!
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
Shemsi 23:37, 12 cze 2016


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Ech, internet wrócił, ale mąż się wywrócił. Na rowerze. Tak skutecznie, że skończyło się operacją ręki, a ja zostałam na 6 tygodni sama ze wszystkim, co wymaga dwóch sprawnych rąk. Oj, mamy niefart w tym roku.

W ogrodzie staram się działać w każdej wolnej chwili, ale tych jak na lekarstwo.
Zachwycają mnie Pastellki. Burza kwiatów, przepiękne. Tylko muszę coś wymyślić z podporami, bo nie wytrzymują ciężaru kwiatów.



____________________
Weronika Oswajanie chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies