Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

AlinaP 15:08, 14 gru 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Piękne obrazy. Nastrój przedświąteczny podobny.
____________________
Ala
Judith 17:02, 14 gru 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10071
Pięknie Gruszko. I jak ładnie posprzątane , u mnie pierwszy raz prządki nie zostały ukończone. Zbyt szybko zrobiło sie zimno, a i chęci były mizerne... No nic, wiosna przed nami.
Emocje podzielam, niestety. Ciężko wykrzesać radość życia...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 17:42, 14 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Gdyby nie te skrawki śniegu, to można by napisać, ze to jeszcze jesień u Ciebie . Porządeczek super.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Juzia 18:00, 14 gru 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38862
Agatorek napisał(a)
Gdyby nie te skrawki śniegu, to można by napisać, ze to jeszcze jesień u Ciebie . Porządeczek super.


A ja właśnie chciałam napisać, że wygląda jak przedwiośnie

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gruszka_na_w... 20:41, 14 gru 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Juzia napisał(a)


A ja właśnie chciałam napisać, że wygląda jak przedwiośnie



Na przedwiośniu jest bardziej łyso. Już w lutym mam ścięte trawy. A trawniki są bardziej wypłowiałe.






____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 20:57, 14 gru 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Agatorek napisał(a)
Gdyby nie te skrawki śniegu, to można by napisać, ze to jeszcze jesień u Ciebie . Porządeczek super.


Porządeczek rzecz względna. Ale dopieszczać mi się już nie chce. Energia uleciała w kosmos.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 20:59, 14 gru 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Alu, Judith- obyśmy doczekały nutki czegoś optymistycznego. Może się uda.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 10:10, 15 gru 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
U mnie po opadach mokrego śniegu wszystkie wysokie molinie w stanie opłakanym. Chyba przytnę je zaraz z 40 cm nad ziemią bo nie zdzierżę tego siana do wiosny. Patrząc na Twój ogród teraz zrobiłam mocne postanowienie do sadzenia u siebie to tu to tam akcentów zimozielonych. Niby wydawało mi się, że trochę a nawet całkiem sporo ich mam a mimo wszystko ciągle mało.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
TAR 11:13, 15 gru 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7595
Jedynie pociesze sie twoim ogrodem. U mnie wychodze tylko by ptakom nasypac do karmideł. Po swietach wyprowadzka. Wiec juz jakby mój-nie mój ten ogrod.
Choc nastoj swiateczny u mnie zawsze byl smetny to w te dni potrafilam z siebie wykrzesac odrobine optymizmu. w te swieta nie ma na to szans. nastroj podły, pogoda podła, humor do bani. a w radiu songi swiateczne przeprawiaja mnie o bol glowy, ze o rozbuchaniu reklam w tv nie wspomne. draznia mnie nawet swiatelka na przystrojonych domach. niestety klimat ogolny tego co wokol sie dzieje nie nastraja optymistycznie.
mam nadzieje, ze wszyscy zdrowi jestescie, bo co nam pozostalo byle do wiosny. kropla optymizmu w tym smetnym poście - w styczniu zacznie dzien nam sie wydłuzac
____________________
Ogrod nad bajorkiem
antracyt 11:30, 15 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11761
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Listki na bukowym żywopłocie powiszą do kwietnia.




Haniu, jakie drzewa masz posadzone tak blisko żywopłotu?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies