Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

makadamia 11:37, 11 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zana napisał(a)
A u mnie kompost jeszcze zmrożony. Ale troszkę porządków udało się wczoraj zrobić.


Też się tego obawiałam ale nie było tak źle.
Zaczynam od kompostu, bo raz: druga komora już mi się przelewa, a tu czyszczenie rabat przede mną
a dwa: później te roboty mi się kumulują i gonię w piętkę. W zeszłym roku lato przyszło tak szybko, że po przycięciu i sprzątnięciu, wielu bylin nie zdążyłam podzielić i poprzesadzać przed upałami.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 11:39, 11 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Cześć Asiu! Czytałam u Hani, że ruszyłaś w ogród A ja właśnie skończyłam powtórną lekturę Twojego pouczającego wątku. Zeszło mi ze trzy tygodnie z doskoku. No skarbnica wiedzy wszelakiej
Oj, będę potrzebowała w tym roku Twoich talentów w projektowaniu! Pozwolisz, że zgłoszę się do Ciebie z zapytaniami w stosownym czasie


Serio chciało Ci się czytać drugi raz?.
Nie powiem, ja też się w którymś momencie przymierzyłam i z łezką w oku wspominałam rozmowy o kulkach gejszy albo moje miotania się z lilakami czy nasadzeniami. Ale całego wątku nie zdzierżyłam
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 11:40, 11 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
DorKa napisał(a)

Świetne! Dlaczego ja tego nie znałam Wówczas lampy robione z doniczek i inne projekty mojego eMusia były jeszcze bardziej designerskie Dzięki


Twój eM taki twórczy? Wielkie brawa dla niego.
Mój jest twórczy tylko w zakresie kolejnych miejsc, w których może odkładać różne swoje rzeczy
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
DorKa 11:54, 11 lut 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
makadamia napisał(a)


Twój eM taki twórczy? Wielkie brawa dla niego.
Mój jest twórczy tylko w zakresie kolejnych miejsc, w których może odkładać różne swoje rzeczy


no wiesz, to też nie lada sztuka
____________________
Dorka Zakręcony ogród
makadamia 11:56, 11 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Jakoś nie jestem zachwycona
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Brzozowadzie... 12:20, 11 lut 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)


Serio chciało Ci się czytać drugi raz?.
Nie powiem, ja też się w którymś momencie przymierzyłam i z łezką w oku wspominałam rozmowy o kulkach gejszy albo moje miotania się z lilakami czy nasadzeniami. Ale całego wątku nie zdzierżyłam

Wiesz, wciągnęłam się No, niektóre wątki były znakomite Ale ogrodniczo też super ciekawie. Zaraz sezon nie pozwoli na takie długie lektury, a Twój wątek pozwolił mi przetrwać końcówkę zimy, za którą nie przepadam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:21, 11 lut 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)
Jakoś nie jestem zachwycona

He he, skąd ja to znam Mój też w tym kierunku ma spore zdolności
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
makadamia 12:41, 11 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Brzozowadziewczyna napisał(a)

He he, skąd ja to znam Mój też w tym kierunku ma spore zdolności


Mogę trochę jadu upuścić? Bo mnie ten mój trochę zdrzaźnił w weekend
Nie wiem jak to jest: w przedpokoju od lat stoi miska na na klucze. A on z uporem maniaka kładzie je na parapecie obok miski. Butów mam dużo więcej od niego, ale to o jego potykamy się przy wejściu. Jak sprząta kuchnię, to nigdy garnka czy patelni do umycia na kuchence nie zauważy.
O tym, że umywalki w łazience chłopaków od października nie zamontował to już nawet nie wspomnę.
A potem narzeka, że ciągle zrzędzę! Noż #$%#%
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Zana 12:44, 11 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asiula, że Cię wesprę: u mnie takie same "standardy". Praca u podstaw na lata!

I takie coś co już na forum pisałam: Jak facet mówi, że coś zrobi, to znaczy że to zrobi i nie należy mu o tym co dwa lata przypominać.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anda 12:48, 11 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Albo co trzy Mój szanowny M w tym roku wreszcie podłączył lampę na ścianie przy tarasie. Lampa czekała 7 lat na podłączenie Tak więc widzisz, nie jesteś sama
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies