Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

makadamia 12:53, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Co fakt to fakt.
Na tle sąsiadów to mój też jest zjawiskowy
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mrokasia 12:55, 29 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
makadamia napisał(a)
Co fakt to fakt.
Na tle sąsiadów to mój też jest zjawiskowy


I mój
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 12:57, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Anda napisał(a)
No to teraz już wiesz jak się czuję po wycieczkach ogrodowych Witaj w gronie ogrodowych masochistów
A tym roku odwiedzę ogród Petry Pelz. Wtedy pewnie rzeczywiście wszystko u siebie zaoram.


A wszystko przez Ciebie! Ty mnie w zeszłym roku namawiałaś do odwiedzania innych ogrodów! A żyłam sobie spokojnie, w błogiej nieświadomości

I tą miodunkę, co ostatnio polecałaś, też sobie kupiłam
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 12:59, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
mrokasia napisał(a)


I mój


Zastanawiająca zbieżność objawów
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Margerytka40 13:00, 29 kwi 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
makadamia napisał(a)
Co fakt to fakt.
Na tle sąsiadów to mój też jest zjawiskowy


I mója teraz z kupą gruzu na środku można nawet określić jako niepowtarzalny, nikt takiego nie ma
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 13:01, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
Właśnie doczytałam, że miałaś ja na liście I dobrze, że kupiłaś A lewizję u nas polecamy do skalniaczków, bo ona lubi baaaardzo słonecznie i dość sucho.

Odwiedzisz jeszcze parę ogrodów i będzie lepiej Mnie tak pocieszają wygi z kółka ogrodniczego. Oni już przywykli do szokująco pięknych widoków Tylko nie wiem, czy na szok danusiowego ogrodu jeszcze nie za wcześnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
makadamia 13:11, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Tu akurat się nie boję. Danusia to w ogóle inne rejony - i kompetencyjnie, i finansowo. Równie dobrze mogłabym mieć kompleksy, że nie śpiewam tak dobrze jak Beyonce

A w ilu ogrodach byłaś?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Zana 13:14, 29 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ha, ha, ha padam
Od tej strony patrząc to mój też jest wyjątkowy, te doły, wykopy to takie niespotykane, całkiem oryginalne urozmaicenie terenu.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
makadamia 13:15, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
O lewizji przeczytałam, że baaardzo nie lubi wody - ani w korzeniach, ani w rozecie. A jednocześnie nie lubi zbytniej suszy.
Trzeba ją podlewać co trzy i pół dnia, sadzić na skalniaku (którego nie mam), pod kątem (którego nie mam), po północnej stronie kamienia (zgadłyście - nie mam), który będzie ją trochę ocieniał w południe. A fanatycy dodatkowo w zimie przykrywają ją pudełkiem plastikowym z dziurkami, czego z pewnością nie mam zamiaru robić.

Pocieszę się zatem tymi śmiesznymi kwiatkami i się z nią pożegnam
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 13:15, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zana napisał(a)
Ha, ha, ha padam
Od tej strony patrząc to mój też jest wyjątkowy, te doły, wykopy to takie niespotykane, całkiem oryginalne urozmaicenie terenu.


Na Mazowszu? A żebyś wiedziała
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies