Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

April 08:46, 30 kwi 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10231
Cześć, jak się mamy spotkać u Danusi, to próbuję ogarnąć wątki szalonych ogrodniczek, żeby wiedzieć o czym mowa
Widzę klimaty podobne do moich, trudny teren z drzewami. Ale za to jaki klimatyczny Poczytam sobie do poduchy.
pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielę
____________________
April April podbija las Mazowsze
makadamia 08:51, 30 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
A teraz będzie rabata lipowa.
pomyślałam ją jako leśną, więc z natury ma być trochę bałaganiarska.

i brunnery, i narcyzy wykręcają się do zachodniego słońca; może jak cisy podrosną i zrobią cień, to będę mogła w końcu pooglądać kwiatki bez konieczności łażenia po rabacie?


____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 08:57, 30 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110

nie widać, że rośnie tutaj 200 sztuk narcyzów, prawda? myślałam że wystarczy, a tutaj drugie tyle trzeba będzie dokupić


Przekwitną brunnery, narcyzy, tiarelle i serduszki
rozrosną się paprocie, hosty, hakone - zrobią się większe plamy, będzie trochę więcej porządku, a ja zwrócę wtedy uwagę na słoneczne rabaty, na których w tej chwili nic się nie dzieje.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 08:58, 30 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
April napisał(a)
Cześć, jak się mamy spotkać u Danusi, to próbuję ogarnąć wątki szalonych ogrodniczek, żeby wiedzieć o czym mowa
Widzę klimaty podobne do moich, trudny teren z drzewami. Ale za to jaki klimatyczny Poczytam sobie do poduchy.
pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielę


Tych drzew to raptem trzy, tylko w tej chwili mają swój moment
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Zana 09:47, 30 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ja tam nie wiem co Ty się tak siebie czepiasz, lipowa wygląda bardzo smakowicie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
tulucy 09:54, 30 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
ja tam nie wiem w ogóle, o co Asia się czepia, bo wszystko wygląda bardzo dobrze
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
AnnaMS 09:56, 30 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Asiu Widzę że mamy podobne ogrody, oba w cieniu, sucho, z tym że ja mam mniej trawnika, a po tej zimie to trawy jak na lekarstwo ... zbyt ciemno jest ... Masz fajny klimacik, jest już ładnie, zazdroszczę lipy, jeszcze tyle miejsca na chciejstwa - moje marzenie, dopieścisz planowane rabaty i będzie super, będę zaglądać, muszę jeszcze troszkę poczytać o Twoim ogrodzie, masz dużo stron ...
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
mrokasia 10:17, 30 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18051
Oooo, trafiłam na zdjęcia . Bardzo ładne zresztą . Lipowa/leśna mi się bardzo podoba. Roślinki jeszcze niezbyt duże to i efektu ostatecznego nie ma ale i tak jakoś tak dużo tego tam - jak byłam u Ciebie to wszystko dopiero startowało.
Jeśli chodzi o narcyzy to rzeczywiście nie powiedziałabym, że jest ich aż tyle. Chyba dlatego, że one są takie delikatne w odbiorze.
Czy Ty masz tam jakieś tawułki?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 10:29, 30 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
tulucy napisał(a)
ja tam nie wiem w ogóle, o co Asia się czepia, bo wszystko wygląda bardzo dobrze

Zana napisał(a)
Ja tam nie wiem co Ty się tak siebie czepiasz, lipowa wygląda bardzo smakowicie


Asia, szczególnie po wizycie u Iwonki, ma zawyżone oczekiwania wobec własnego ogrodu
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
jolanka 10:30, 30 kwi 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Asia, pokaz te przepiękną paproc, tę delikatną, aksamitną
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies