Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 13:41, 23 sty 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dziewczynki bardzo wam dziękuję za życzenia!!! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2019
Ja zapadłam w sen zimowy. We Wrocławiu rano było -9 stopni i nie funcjonuję. U nas rzadko takie mrozy i nie mogę odmarznąć... Oby do wiosny. Jakoś nie mam weny pisac o ogrodach jak na zewnątrz wszystko w kriokomorze... Ruszę z pisaniem wraz z wiosennym ciepełkiem
Macham serdecznie!!!
____________________
Lulilaj 13:44, 23 sty 2019


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Do wiosny już bliżej niż dalej hurraaa
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
eVka 13:47, 23 sty 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Lulilaj napisał(a)
Do wiosny już bliżej niż dalej hurraaa

jako tego nie czuję, z plusowych temperatury nagle zrobiło się mega mroźno...
____________________
Zuzka25 21:23, 23 sty 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Również przyszłam się przywitać w Nowym Roku. Zaglądałaś, czy już wychodzą cebulowe? U mnie już tulipany i żonkile powolutku wychodzą. Mam nadzieję, że nie zmarzną
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Sima 22:26, 23 sty 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Cześć w Nowym Roku

Zamarzam w tej kriokomorze A co najlepiej rozgrzewa kobietę (oprócz eMa)? ZAKUPY!!!
Szaleje teraz trochę - gorąco jest od emocji wybierania kolorów na nowe rabaty ;P
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
DorKa 07:40, 24 sty 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Jak ja Ciebie rozumiem Ewa Też najchętniej obudziłabym się na wiosnę ale ,że w głowie już tyle planów nie ma czasu spać

A do wiosny moja Droga jeszcze tylko 55 dni!! Juppi
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 13:31, 24 sty 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zuzka25 napisał(a)
Również przyszłam się przywitać w Nowym Roku. Zaglądałaś, czy już wychodzą cebulowe? U mnie już tulipany i żonkile powolutku wychodzą. Mam nadzieję, że nie zmarzną

Witaj Zaglądałam ostatnio na ogródek i wszystkie cebulowe już wyszły teraz mrozik, ciekawe jak sobie poradzą...
____________________
eVka 13:34, 24 sty 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Sima napisał(a)
Cześć w Nowym Roku

Zamarzam w tej kriokomorze A co najlepiej rozgrzewa kobietę (oprócz eMa)? ZAKUPY!!!
Szaleje teraz trochę - gorąco jest od emocji wybierania kolorów na nowe rabaty ;P

Cześć w Nowym Roku!!!
Nooo kriokomora nie dla mnie! Własnie jakoś przystopowałam z zakupami wszelakimi, włączyłam tryb oszczędzanie, bo czeka nas remont łazienki i zmiana pieca na gazowy więc spore koszty.
Mnie jutro będzie rozgrzewać dobry drineczek na imprezie firmowej ;p
____________________
eVka 13:36, 24 sty 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
Jak ja Ciebie rozumiem Ewa Też najchętniej obudziłabym się na wiosnę ale ,że w głowie już tyle planów nie ma czasu spać

A do wiosny moja Droga jeszcze tylko 55 dni!! Juppi

O jaki fajny avatarek masz Dorka wiono wiosno przychodź!!! Niby 55 dni a mi się wydaje, że to wieczność
Plany mam porobione jesienią na nowe rabaty w trawniku ale zobaczymy jak to będzie, bo inne priorytety wskoczyły. Choć znając siebie z pierwszymy promykami ciepłego słoneczka pobiegnę do ogrodniczego
____________________
eVka 13:37, 24 sty 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Sorry wogóle laski, że nie zaglądam do waszych ogrodów ale jakoś weny brak na pisanie... czytam sobie czasami ale jakoś nic mądrego nie umiem naisać...
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies