Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Anda 15:10, 12 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Kasiu, śliczne widoki pokazujesz. Te rozplenice... ech
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
eVka 15:25, 12 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kaśka! Jak czadowo u Ciebie i jakie fotyyy, oj wyrobiłaś się wyrobiłaś I ogrodowo i fotograficznie!

Ale i tak najbardziej podoba mi się ta fota:

mrokasia napisał(a)
Iza

A tyle zostało z tych gór gałęzi. Fascynujące.



Koparkowy będzie w poniedziałek.


Uwielbiam takie akcje!!!

____________________
Pszczelarnia 15:27, 12 wrz 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
mrokasia napisał(a)
I odrobinkę szerzej:




Na widok takich ogrodów (jak Twój, Ursy, Aprila, Brzozowej i Kwartecika) miękną mi nogi. Cudownie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Makusia 15:36, 12 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
O wow....u mnie nawet takiego słoneczka nie ma....a u Ciebie...pięknie! Powiem Ci, że to Twoje ogrodowe marzenie się spełnia w ekspresowym tempie!
I jeszcze Ci powiem, że pozostałości po rębaku czad! Jakie przeznaczenie dla tych zrębków?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
tulucy 18:11, 12 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Cosik mało tego wyszło
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magleska 20:37, 12 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18292
Wpadłam pozachwycać się pięknymi kadrami - Kasiu Mrokasiu ślicznieeeeee
Aż nie mogę się doczekasz jak nowa część będzie wyglądać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 21:26, 12 wrz 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Rany, Ty przypadkiem nie planuj odwiedzin u mnie!! Jak Ty masz pięknie, jaki ład i klasa na tych grządeczkach, a idź! Wszem i wobec piszę, że nikogo nie przyjmuję przez najbliższą pięciolatkę, może wtedy będzie jakiś sens, buuuu… No poważnie, szacun!!! Dobrze, że do mnie daleko


O! Mogę się podpisać pod tym postem
Kasiu ślicznie wrześniowo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 21:40, 12 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Rany, Ty przypadkiem nie planuj odwiedzin u mnie!! Jak Ty masz pięknie, jaki ład i klasa na tych grządeczkach, a idź! Wszem i wobec piszę, że nikogo nie przyjmuję przez najbliższą pięciolatkę, może wtedy będzie jakiś sens, buuuu… No poważnie, szacun!!! Dobrze, że do mnie daleko


Agata, no fieszsz, myślałam, że mnie lubisz a Ty mnie wypraszasz .
Kochana, ja pokazuję tylko to co ładne, gorszych widoków Wam nie prezentuję. Więc luzik .

Anda napisał(a)
Kasiu, śliczne widoki pokazujesz. Te rozplenice... ech


Dzięki Ewciu. Rozplenice rzeczywiście robią show .

effka napisał(a)
Kaśka! Jak czadowo u Ciebie i jakie fotyyy, oj wyrobiłaś się wyrobiłaś I ogrodowo i fotograficznie!


Uwielbiam takie akcje!!!



Dzięki Effciu, wyrobiłam się fotograficznie z pewnością .
Akcja to będzie w poniedziałek jak koparkowy wjedzie. Już nie mogę się doczekać .

Pszczelarnia napisał(a)

Na widok takich ogrodów (jak Twój, Ursy, Aprila, Brzozowej i Kwartecika) miękną mi nogi. Cudownie.


Ewo, baaaardzo Ci dziękuję, ale zdecydowanie nie czuję się uprawniona do stawania w jednym szeregu z wymienionymi. Może kiedyś... Ale to ogromnie miłe, ze posiadaczce takiego ogrodu jak Twój się u mnie podoba .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:45, 12 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Makusia napisał(a)
O wow....u mnie nawet takiego słoneczka nie ma....a u Ciebie...pięknie! Powiem Ci, że to Twoje ogrodowe marzenie się spełnia w ekspresowym tempie!
I jeszcze Ci powiem, że pozostałości po rębaku czad! Jakie przeznaczenie dla tych zrębków?


Martek, dziś było piękne słoneczko, trzeba było wykorzystać . Cieszę się, że Ci się podoba .
Zrębki będą się kompostować do wiosny na pryzmie.

tulucy napisał(a)
Cosik mało tego wyszło



Magleska napisał(a)
Wpadłam pozachwycać się pięknymi kadrami - Kasiu Mrokasiu ślicznieeeeee
Aż nie mogę się doczekasz jak nowa część będzie wyglądać

Dzięki Madziu . Powiem Ci w sekrecie, że też nie mogę się doczekać a czekać trochę trzeba będzie .

Margerytka40 napisał(a)


O! Mogę się podpisać pod tym postem
Kasiu ślicznie wrześniowo


Następna kokietka .
Cieszę się, że Ci się podoba, Asiu.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 21:49, 12 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Jesienna odsłona nasadzeń frontowych godnie zastąpiła tę letnią.
Bardzo lubię oddawać się zrębkowaniu. To szalenie relaksujące zajęcie. Widok tych zrębkowych kupek przypomniał mi o tym.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies