Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Toszka 21:54, 10 wrz 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Wyższośc granulowanej jest przede wszystkim taka, że można sypać ją i przy wielkich wiatrach. Nie pyli po okolicy i po oczach
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
mrokasia 21:59, 10 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
tulucy napisał(a)
Daj cynk, jak będziesz kupować skoro rozluźniają, to je kcem


Oki, choć niestety nie ma co liczyć na zniżkę za transport - każde opakowanie 20kg idzie jako oddzielna paczka i za każdą trzeba zapłacić...

Toszka napisał(a)
Wyższośc granulowanej jest przede wszystkim taka, że można sypać ją i przy wielkich wiatrach. Nie pyli po okolicy i po oczach


No to swoją 0,4mm będę rozsypywać bardzo uważnie tuż przy ziemi .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 22:06, 10 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Kasia a osobiście się nie da?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 22:21, 10 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
tulucy napisał(a)
Kasia a osobiście się nie da?


Znalazłam dostawcę z Warszawy, jutro akurat muszę być w Wawie więc miałam sama odebrać z ich punktu sprzedaży i dostałam telefon, że nie mają i anulują zamówienie. Więc skorzystałam ze sklepu poleconego przez Galgasię ale oni są gdzieś w Polsce... a nie miałam już czasu szukać dostawcy z naszych okolic. Jakbyś takiego namierzyła - daj znać, bo to co teraz zamówiłam pójdzie w całości na nową działkę a na później też by mi się przydało.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magara 22:21, 10 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6581
mrokasia napisał(a)


Tego dowcipu nie kojarzę .

To na poprawę humoru (wersja pierwsza lepsza z neta, nie chciałam sama tworzyć żeby nie spalić ):
"Oddział terenowy Centralnego Biura Śledczego w Nowym Targu, dzwoni telefon.
- Słucham?
- Dobry... Kciołek podać, że Jontek Pipciuś Przepustnica chowie w stogu drzewa maryhuane.
- Dziękujemy za doniesienie, zajmiemy się tym.
Następnego dnia zjawili się na podwórku u Przepustnicy rządni sensacji agenci CBŚ, rozwalali drzewo rąbiąc każdy kawałek na dwie części, ale narkotyków nie znaleźli. Na koniec wydukali do przyglądającego się ze zdziwieniem Przepustnicy "Przepraszamy" i odjechali. Zdziwiony Przepustnica słyszy w domu dzwoniący telefon, idzie odebrać:
- Słucham?
- Ceś Jontek... Stasek godo. Byli u ciebie z cebesiu?
- Byli, tela co pojechali.
- A drzewa ci narąbali?
- Ano narąbali.
- Syćkiego nojlepsego z okazji urodzin, hej! "
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Johanka77 22:34, 10 wrz 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Macham Ci tu, żebyś nie tęskniła
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Gruszka_na_w... 22:35, 10 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
To kto składa donos na Mrokasię? Jest szansa na szybkie zrębkowanie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
AnnaCh 22:38, 10 wrz 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Makusia 12:46, 11 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Fajnie, że temat mączki, bo mam pytanko:
mączka granitowa- ponoć zakwasza, choć tez ponoć nie ma na to dowodów, czy też inaczej- pH wynosi ponoć 8,6. Ale nie w tym rzecz. Mączka bazaltowa dostępna jest tez we frakcji granulowanej. Czy myślicie, że taki "brukarski" pył granitowy- zasypka tak zwana, spełnia funkcje mączki, czy to coś kompletnie innego?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
mrokasia 13:02, 12 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Johanka77 napisał(a)
Macham Ci tu, żebyś nie tęskniła




Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
To kto składa donos na Mrokasię? Jest szansa na szybkie zrębkowanie.


Się właśnie zrębkuje bez żadnego donosu .

AnnaCh napisał(a)


Przyznaj się, już pisałaś jakiś donosik?

Makusia napisał(a)
Fajnie, że temat mączki, bo mam pytanko:
mączka granitowa- ponoć zakwasza, choć tez ponoć nie ma na to dowodów, czy też inaczej- pH wynosi ponoć 8,6. Ale nie w tym rzecz. Mączka bazaltowa dostępna jest tez we frakcji granulowanej. Czy myślicie, że taki "brukarski" pył granitowy- zasypka tak zwana, spełnia funkcje mączki, czy to coś kompletnie innego?


Może ktoś mądrzejszy się odezwie bo ja nic nie mam w tej kwestii do powiedzenia, ani mądrego ani nawet głupiego .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies