Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 08:37, 24 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Kasya napisał(a)


Jej ... ale ładny okaz
A co to za szczupak ? Jaka odmiana ?
Ide czytać wcześniej


Kasiu, to grujecznik marki grujecznik . Dobrze powiedziane - szczupak z niego. Ale się upasie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Makao_J 08:46, 24 wrz 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
No i kolejny śliczny zakup. Ambrowiec czy klon? Chyba klonik.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
mrokasia 08:50, 24 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Gosiek33 napisał(a)
Jednak łamiesz się dla poszczególnych piękności



Liście nie zawsze u mnie pachniały, musiały się uleżeć uschniete by dać sporo zapachu. A i tak nie każdy go czuje

Kasiu przy zbiorze gryki by szybciej wyschła rolnicy stosują oprysk roundapem, to samo z rzepakiem Trzeba używać tylko te z upraw ekolgicznych


Jak tu się nie łamać jak wreszcie mam miejsce na takie rośliny .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 08:50, 24 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Kasia_CS napisał(a)
cudny okaz kupiłaś! no i w ogóle te zakupki jak Wam sprawnie idą jakieś fajne źródełko dorodnych poznałaś ?


Dzięki Kasiu .
Zakupy w rożnych miejscach .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 09:32, 24 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
No w mordę - ładnego klona to od razu bym przygarnęła, tylko ja jakiegoś cytrynowego szukam Nawet miejsce już mu grzeję Piękny!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 12:37, 24 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Makao_J napisał(a)
No i kolejny śliczny zakup. Ambrowiec czy klon? Chyba klonik.


To klon Sango Kaku .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:38, 24 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Brzozowadziewczyna napisał(a)
No w mordę - ładnego klona to od razu bym przygarnęła, tylko ja jakiegoś cytrynowego szukam Nawet miejsce już mu grzeję Piękny!


Agatko, no w mordę , jak cytrynowy to chyba Shirasawy Jordan by był dobry?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:52, 24 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
No dobra, dziś zamówiliśmy 9 świerków serbskich, będą albo w weekend albo w poniedziałek. Przy okazji kupiliśmy 3 tuje Globosa Aurea - ładne, limonkowe kule. No i pojechaliśmy dokupić 3 kolejne cisy baccata - razem mam ich 6 sztuk, w sam raz na dwie rabaty w części pomiędzy domem o basenem.
Więcej drobnicy nie kupuję. Jutro mamy zamiar pojechać bladym świtem do Pęchcina wybrać drzewa. No, nie wykluczam, że przyklei się tam do mnie jakiś dereń albo kalina... .
Tylko pogoda nieco do bani... a tu działać trzeba. Musimy jeszcze dosypać ziemi i wyrównać w dwóch miejscach, przenieść domek ogrodnika w docelowe miejsce, wytyczyć choćby z grubsza rabaty, przygotować miejsce i posadzić świerki, cisy i globosy a grujecznika i klona przynajmniej przesadzić do większych donic i zadołować. No i jeśli kupimy drzewa to też przygotować im miejscówki i posadzić. A tu zimno i mokro... eh!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 13:48, 24 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)


Agatko, no w mordę , jak cytrynowy to chyba Shirasawy Jordan by był dobry?

Byłby. Tylko muszę go znaleźć
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:50, 24 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)
No dobra, dziś zamówiliśmy 9 świerków serbskich, będą albo w weekend albo w poniedziałek. Przy okazji kupiliśmy 3 tuje Globosa Aurea - ładne, limonkowe kule. No i pojechaliśmy dokupić 3 kolejne cisy baccata - razem mam ich 6 sztuk, w sam raz na dwie rabaty w części pomiędzy domem o basenem.
Więcej drobnicy nie kupuję. Jutro mamy zamiar pojechać bladym świtem do Pęchcina wybrać drzewa. No, nie wykluczam, że przyklei się tam do mnie jakiś dereń albo kalina... .
Tylko pogoda nieco do bani... a tu działać trzeba. Musimy jeszcze dosypać ziemi i wyrównać w dwóch miejscach, przenieść domek ogrodnika w docelowe miejsce, wytyczyć choćby z grubsza rabaty, przygotować miejsce i posadzić świerki, cisy i globosy a grujecznika i klona przynajmniej przesadzić do większych donic i zadołować. No i jeśli kupimy drzewa to też przygotować im miejscówki i posadzić. A tu zimno i mokro... eh!!!

Plan bardzo ambitny. I z głową. Bazę już będziesz mieć, super.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies