Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 21:07, 09 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
Brzozowadziewczyna napisał(a)
T, Kasia, ale ja nie przypuszczałam, że Ty taka pluskająca jesteś, u mnie stał basen całe lato i nawet raz nie weszłam. I tu się różnimy
Rabaty miodzio! Ja tymi alejkami przejdę się na wiosnę!


Pluskający to jest mój eM . Ale nie powiem - w upały było bardzo przyjemnie pod wieczór zanurzyć się i poleżeć w chłodnej wodzie.
Na przechadzkę zapraszam serdecznie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:09, 09 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
UlaB napisał(a)


Mój George Henry Kern juz sie chyba łapie w ten przedział wiekowy. W nózkach ma przylaszczki i wokół turzyce, plącza sie też jarzmianki, miniaturowe floksy i cos tam jeszcze bylinowego. Fakt, nie przy samym pniu, ale wchodza pod koronę.


UrsaMaior napisał(a)
Moja Elizabeth ma skarpetę z hakone. I z przodu zawilce.


Dzięki dziewczyny za podpowiedzi .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 21:12, 09 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


Pluskający to jest mój eM . Ale nie powiem - w upały było bardzo przyjemnie pod wieczór zanurzyć się i poleżeć w chłodnej wodzie.
Na przechadzkę zapraszam serdecznie .

To tak jak u mnie bardziej emek z tych basenolubnych, ja od czasu do czasu.
____________________
mrokasia 21:15, 09 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
KasiaLangier napisał(a)
Z zapartym tchem czytam wszystko o drzewach. Mam do wyboru tylko jedno, ale jest to sprawa dla mnie strategiczna Uwielbiam przestrzeń i dodatkowa działka, stworzyła Ci "okno na świat". Podziwiam za rozmach w działaniu i energię..Zazdroszczę dostępu do pięknych roślin, w moich okolicach poszaleć się nie da..


Hej Kasiu, miło że do mnie zajrzałaś . I dziękuję za miłe słowa . To prawda, zyskałam "okno na świat" i bardzo się z tego cieszę .
Zajrzę zaraz do Ciebie co z tym drzewem, choć nie przypuszczam bym mogła coś sensownego doradzić...


tulucy napisał(a)
czarna stopa


nie kumam...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:37, 09 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
Dziewczyny, czy świerki serbskie, które posadziłam przy ogrodzeniu dadzą radę osłonięte od południa panelami drewnianymi czy wpłynie to negatywnie na ich kondycję???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Helen 21:38, 09 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8346
Kasia, o świerkach się nie wypowiem, bo ich nie mam

Czy mogłabyś do mnie wejść i doradzić w sprawie klonika?
____________________
Helen - Hortensjowo
TAR 21:44, 09 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7548
mrokasia napisał(a)


Rzeczywiście wszędzie mówią o tym, że te judaszowce są takie wrażliwe... zobaczę co będzie z moimi klonami palmowymi i grujecznikiem .
Twój judaszek fajnie wygląda .


to Ci jeszcze napisze, ze mam 2 inne judaszki, ktore wg. zszp sa na poziomie wrazliwosci klonow palmowych. pierwszej zimy okrylam jednego juta, bo to prezent byl i wolalam nie ryzykowac, kolejne zimy juz rosl bez zadnego okrycia. jesli przemarzna to tylko czesc mlodych pedow bez wplywu na reszte. z moich obserwacji wynika, ze grujecznik w mrozy dostal bardziej niz judaszki. osobiscie bardzo lubie te drzewa za ich nieskomplikowane wymagania. a ten moj w lezakowni daje mi piekny cien w upały
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 21:46, 09 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7548
Helen napisał(a)

Potwierdzam to, co Tar pisze - rośnie bardzo szybko. Też mam zwykłego kanadyjskiego i czekam na efekty
Tarcia, Twój już jest piękny


Dzieki, ciełam go bez opamietania zeby uformowac cholernika ale sie odwdziecza i kwitnieniem i przyrostami. Praktycznie rosnie w piachu, w tym miejscu mam tylko kilkanascie cm urodzajnej.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 21:49, 09 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7548
mrokasia napisał(a)
Dziewczyny, czy świerki serbskie, które posadziłam przy ogrodzeniu dadzą radę osłonięte od południa panelami drewnianymi czy wpłynie to negatywnie na ich wzrost???


mam jednego, ktory za pleckami ma mate wiklinowa, rosnie bez problemu, rok temu go przesadzilam z innego miejsca, jakby nie zauwazyl, w nowej miejscowce przyrosl pieknie. moj to model aurea
____________________
Ogrod nad bajorkiem
tulucy 21:54, 09 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12907
Kasia, no wiesz... Czarne stopy ślady zostawiały (Szmaglewska)
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies