Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Ania111 19:51, 15 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
mrokasia napisał(a)
Boszszsz, ale wcześnie robi się ciemno... dziś ruszyłam do ogrodu po pracy, o 17tej a przed 18.30 już po ciemku sprzątaliśmy szpadle i widły... . Jak żyć? Ale dwie brzozy posadzone a jeden cis i ginnalek przesadzone. Jutro może uda nam się wcześniej urwać bo inaczej to nas sylwester zastanie z tym sadzeniem...mam jeszcze do posadzenia 16 sztuk i 2 sztuki do przesadzenia...



Witaj Kasiu ,
No niestety szybko robi się ciemno ,
Ale przynajmniej masz ogród po nosem ,
Ja niestety muszę do niego dojechać
Więc ja na pewno będę sadzić zimą
____________________
Ania Spelnione marzenie
Wiolka5_7 20:04, 15 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20465
Przepiękny masz ten front z tymi rozplenicami !
To prawda dzień coraz krótszy niestety...ale myślę,że z Waszym tempem prace wykonacie w czasie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kasia_CS 21:46, 15 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)



no te foty o szybsze bicie serca przyprawiają! jest pięknie Kasiu!

a drugi podokienny widoczek taki otwarty na nową działkę - jeszcze niedawno ściana z tuj tam była

żeby daleko nie szukać:

mrokasia napisał(a)


____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Helen 21:49, 15 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
Kasia, fajne porównania robisz
____________________
Helen - Hortensjowo
tulucy 22:25, 15 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja wracam wcześniej, a co z tego, zanim bandę ogarnę, nakarmię, to już ciemno... Weekendy jeszcze zostają...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Helen 05:26, 16 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
Łucjo, też tak mam
____________________
Helen - Hortensjowo
Makusia 13:14, 16 paź 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Co do przesyłek z florovitem to powiem, że dostałam namiar od GalgAsi i przesyłka doszła bez szwanku.

Wczoraj natomiast inpostem dostałam 5 szt. azalii w donicach 3l. Otwieram paczkę- a zdziwiło mnie, że nawet oznaczenia "góra-dół" nie było, ani info, że w środku są żywe rośliny- a tam słoma- słoma zawinięta geowłókniną. Już myślałam, że mnie w konia zrobili i słomy zamiast azalii naładowali. Okazało się, że w taki sposób zabezpieczyli rośliny- super! Słomę wykorzystałam, żadna azalia nie ucierpiała
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Johanka77 16:42, 16 paź 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Makusia napisał(a)
Co do przesyłek z florovitem to powiem, że dostałam namiar od GalgAsi i przesyłka doszła bez szwanku.

Wczoraj natomiast inpostem dostałam 5 szt. azalii w donicach 3l. Otwieram paczkę- a zdziwiło mnie, że nawet oznaczenia "góra-dół" nie było, ani info, że w środku są żywe rośliny- a tam słoma- słoma zawinięta geowłókniną. Już myślałam, że mnie w konia zrobili i słomy zamiast azalii naładowali. Okazało się, że w taki sposób zabezpieczyli rośliny- super! Słomę wykorzystałam, żadna azalia nie ucierpiała


____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Toszka 17:38, 16 paź 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Makusia napisał(a)
Co do przesyłek z florovitem to powiem, że dostałam namiar od GalgAsi i przesyłka doszła bez szwanku.

Wczoraj natomiast inpostem dostałam 5 szt. azalii w donicach 3l. Otwieram paczkę- a zdziwiło mnie, że nawet oznaczenia "góra-dół" nie było, ani info, że w środku są żywe rośliny- a tam słoma- słoma zawinięta geowłókniną. Już myślałam, że mnie w konia zrobili i słomy zamiast azalii naładowali. Okazało się, że w taki sposób zabezpieczyli rośliny- super! Słomę wykorzystałam, żadna azalia nie ucierpiała


Do mnie tak 10 litrowy (z cieczą) kanister przyszedł (przesyłka zagraniczna). Pudło jak po małej lodówce, a w środku kulki styropianowe. Z kulek zrobiłam wielką poduchę pod altanę
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
mrokasia 13:25, 17 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
AnnaCh napisał(a)
Kasiu, mam to samo, po godzinie dziennie rycia
Ale myśl pozytywnie, zawsze to godzinka coś porobione, zawsze dwie brzozy posadzone


Niby tak, ale coraz mniej mi się chce tak wyskakiwać na chwilę... więcej przygotowań niż działań. Ale cóż .

Ania111 napisał(a)

Witaj Kasiu ,
No niestety szybko robi się ciemno ,
Ale przynajmniej masz ogród po nosem ,
Ja niestety muszę do niego dojechać
Więc ja na pewno będę sadzić zimą


Aniu, no zajmowania się ogrodem na odległość to sobie nie wyobrażam, podziwiam Cię!

Wiolka5_7 napisał(a)
Przepiękny masz ten front z tymi rozplenicami !
To prawda dzień coraz krótszy niestety...ale myślę,że z Waszym tempem prace wykonacie w czasie


Dziękuję Wiolu, rozplenice robią dobrą robotę ale wiosną muszę kilka z nich zabrać z frontowej bo zarosły wszystko inne.
Mam nadzieję, że uda się ze wszystkim wyrobić, byle pogoda dopisała!

Kasia_CS napisał(a)


no te foty o szybsze bicie serca przyprawiają! jest pięknie Kasiu!

a drugi podokienny widoczek taki otwarty na nową działkę - jeszcze niedawno ściana z tuj tam była

żeby daleko nie szukać:



Dzięki Kasiula za miłe słowa i za porównanie, faktycznie perspektywa zupełnie się zmieniła .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies