Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 13:27, 17 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Łucja, Helen - za chwilę to będziemy wracać do domu po ciemku...

Makusia, Toszka - grunt, że przesyłki w całości przyszły a Wy jeszcze gratisy dostałyście .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 13:33, 17 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Powolutku sadzimy wszystkie nabytki. Ale wczoraj nic nie posadziliśmy bo montowaliśmy płoty lamelowe do ogrodzenia w miejscach, gdzie rosną świerki. Dwóch zabrakło, dziś powinniśmy skończyć. Lubię okolicznych sąsiadów ale szczerze mówiąc mam już dość tego zagadywania i komentowania pt. "Ciągle sadzicie?" nawet jeśli są to sympatyczne komentarze. Teraz będzie trochę intymniej. Naprawdę nie mam czasem ochoty i czasu rozmawiać z KAŻDYM przechodzącym specjalnie obok nas sąsiadem .
Fot żadnych na razie nie robię bo wszędzie mam wykopy - kładziemy kable elektryczne do lamp i rury do rozprowadzenia wody. Jak się z tym uporamy to cyknę kilka poglądowych widoczków .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 14:46, 17 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiu, w pełni Cię rozumiem, ja coś ostatnio też mam dość zapisów i najchętniej otoczyłabym się z każdej strony wysokim płotem.
____________________
tulucy 17:21, 17 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
mrokasia napisał(a)
Łucja, Helen - za chwilę to będziemy wracać do domu po ciemku...


Nie strasz, ja o 15-tej teoretycznie jestem w domu To w grudniu będzie już szarówka, ale jeszcze nie noc
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
TAR 18:06, 17 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7292
Kaska doskonale Cie rozumiem, czasem nie da sie inaczej jak plot. Moi tez mi licza, ze znowu z drzewem przyjechałam. Kurde flak mezowi sie nie tlumacze, to tym bardziej sasiadom nie bede. A wscibstwo strasznie meczy i wkurza.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 19:06, 17 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Dziś kolejne 4 sztuki posadzone, zostało 13szt do posadzenia i 3 do przesadzenia. Może jutro uda się więcej bo dziś znowu dopiero po 16.30 poszłam do ogrodu a eM dojechał przed 18. Zamontowaliśmy też dwa ostatnie panele - niestety, dokupowane w innej lokalizacji są nieco jaśniejsze od pozostałych co oczywiście okazało się dopiero po przywiezieniu do domu. Trudno, zwracać nie będę. Nagrodą był komentarz przechodzącej sąsiadki, że teraz nas już nie widać . To nie do końca prawda, bo przez tuje coś tam widać, ale już nie tak jak poprzednio.

A poza tym coś mnie zaczyna rozkładać . Zaraz się naszprycuję wszystkim możliwym, może mi się uda wybronić.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 20:09, 17 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Zdrówka życzę i sił.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 20:19, 17 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Kasiu działacie
nałykaj się zapobiegawczo jakiś leków ,żeby Cię nie rozłożyło
buziaki
poczekam cierpliwie na fotki z postępu prac
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
galgAsia 20:27, 17 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)
Dziś kolejne 4 sztuki posadzone, zostało 13szt do posadzenia i 3 do przesadzenia. Może jutro uda się więcej bo dziś znowu dopiero po 16.30 poszłam do ogrodu a eM dojechał przed 18. Zamontowaliśmy też dwa ostatnie panele - niestety, dokupowane w innej lokalizacji są nieco jaśniejsze od pozostałych co oczywiście okazało się dopiero po przywiezieniu do domu. Trudno, zwracać nie będę. Nagrodą był komentarz przechodzącej sąsiadki, że teraz nas już nie widać . To nie do końca prawda, bo przez tuje coś tam widać, ale już nie tak jak poprzednio.

A poza tym coś mnie zaczyna rozkładać . Zaraz się naszprycuję wszystkim możliwym, może mi się uda wybronić.

Panele dostaną patyny od przyrody albo na wiosnę, w ramach rozrywki , pomalujesz wszystkie na taki sam kolor. Tobie palców u rąk brakuje do liczenia tych wszystkich nabytków.
Herbatka imbirowa albo sok malinowy + imbir - nie dosyć, że pycha, to jeszcze działa . Buziam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
tulucy 23:08, 17 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Gorąca woda, goździki i imbir... Jak przestygnie, dodać miód. I pić. Albo bez miodu i pić gorące.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies