Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

deszczowymaj 21:53, 04 kwi 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
...Czekamy …
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
mrokasia 22:18, 04 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Dziewczyny, no co mam powiedzieć, Kanzany posadzone, klon Royal Red przesadzony a ja padnięta kompletnie, ani rąsią ani nózią. Jak to wszystko porośnie będę mieszkać w dżungli .

Foty jutro bo dziś nie zdążyłam bo na koniec rozstawiliśmy zraszacze i podlaliśmy prawie cały ogród...

W każdym razie nie wiem co teraz począć z rabatą za karaganą bo po posadzeniu tam Kanzana mała Pissardi rosnąca w rogu jest jeszcze mniejsza i wygląda jakoś tak karykaturalnie... Nie wiem, może ją wyciągnę bardziej ku brzegowi rabaty, może wtedy trochę się proporcje poprawią...kiedyś przecież urośnie... No i potrzebuję czegoś sporego przy tym Kanzanie, może przesadzę w to miejsce jedną hortkę Silver Dollar...
Eh...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Ania111 22:21, 04 kwi 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Kasiu ,

Jaki pracuś niesamowity z Ciebie
A foteczki , koniecznie jutro
____________________
Ania Spelnione marzenie
Helen 22:26, 04 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Kasia, wiem żeś padnięta (jak każda z nas po dzisiejszym dniu), ale na foty już czekamy.
____________________
Helen - Hortensjowo
TAR 22:29, 04 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
Kochana, co ty wiesz o dzungli u mnie tez dzis tetrisy sie odbywaly
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 22:31, 04 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8156
Tetris to klasyka
____________________
ogród pod lasem
Magara 22:32, 04 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6547
jolanka napisał(a)
Syrop z kwiatów czarnego bzu jest pyszny razem z szampanem i kostkami lodu. Jak ktoś spróbuje to na bank okolice oczyści wiosną z kwiatuszków.

i to jest zacny pomysł na zlikwidowanie piwnicznych zapasów

Kasiu-Mrokasiu, czytam, żeś urobiona - no pogratulować i trochę pozazdrościć u mnie od rana na przemian deszcz-słońce-grad-słońce-śnieg-słońce - co się ubrałam do roboty to trzeba było się chować
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 22:34, 04 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Magara, jak ja Ci zazdroszczę deszczu, u nas już tak sucho, że trzeba podlewać.
____________________
Helen - Hortensjowo
TAR 22:36, 04 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7238
UrsaMaior napisał(a)
Tetris to klasyka


dzis gyby nie pomoc lubego to nic bym nie zrobila, zadne tetrisy i sadzenie, slaba jakos jestem po tej zimie beznadziejnej.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magara 23:01, 04 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6547
Helen napisał(a)
Magara, jak ja Ci zazdroszczę deszczu, u nas już tak sucho, że trzeba podlewać.

Helen, nie ma czego zazdrościć te dzisiejsze opady to była d... nie nawadnianie gleby - podlać nie podlało, a robić w tym nie sposób jakoś mam wbite teraz do głowy, że najważniejsze to się nie przeziębić - bo i o lekarza ciężko, a i objawy zwykłego przeziębienia mogą do lekkiej paniki, zupełnie niepotrzebnej, doprowadzić więc dmucham na zimne a chwasty się mnożą
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies