Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 22:10, 05 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Asiulka - przyjeżdżaj koniecznie, jak tylko wróci normalność .

Kanzan musi być tu gdzie jest bo ma zadanie do wykonania. Ale rzeczywiście najlepiej by mu było w rogu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 22:12, 05 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Pissardi urośnie przecież. Podsypiesz jej co roku końskiego złota i będzie rosła jak na drożdżach
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mrokasia 08:03, 06 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Anda napisał(a)
Pissardi urośnie przecież. Podsypiesz jej co roku końskiego złota i będzie rosła jak na drożdżach


Wiem Ewciu, ale i tak ją z tego kąta muszę wyciągnąć. Kto wie, może właśnie w nowej miejscówce ruszy bo stoi jak zaklęta.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 09:18, 06 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7285
mrokasia napisał(a)


Wiem Ewciu, ale i tak ją z tego kąta muszę wyciągnąć. Kto wie, może właśnie w nowej miejscówce ruszy bo stoi jak zaklęta.


wedle mnie to ona ma za malo slonca.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 09:20, 06 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
TAR napisał(a)


wedle mnie to ona ma za malo slonca.


Myślisz? Akurat w tym miejscu słońca jest sporo, od 10 do 18. Ja sądzę, że sadzonka była słaba.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
BKosimkArt 09:40, 06 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
No jak się posadzi większe drzewa to one już robotę robią... niech tylko się zazielenią... będzie cudnie.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
TAR 10:00, 06 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7285
mrokasia napisał(a)


Myślisz? Akurat w tym miejscu słońca jest sporo, od 10 do 18. Ja sądzę, że sadzonka była słaba.


no to ok, bo ze zdjecia widze cien i tak mi jakos sie nasunelo.

Pissardi chyba nie ma szczegolnych wymagan?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 12:26, 06 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
BKosimkArt napisał(a)
No jak się posadzi większe drzewa to one już robotę robią... niech tylko się zazielenią... będzie cudnie.


To prawda , czekam na le liście i kwiaty bardzo . Już puchną im te pąki .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:28, 06 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
TAR napisał(a)


no to ok, bo ze zdjecia widze cien i tak mi jakos sie nasunelo.

Pissardi chyba nie ma szczegolnych wymagan?


Zdjęcie robione rano i dlatego cień bo to wschodnia strona. W sezonie słońce wyżej więc dłużej tam słońce jest.
No właśnie Pissardi chyba taka niewymagająca jest. I dlatego myślę, że ta konkretna sadzonka musiała być jakaś słabsza. Ta na pojałowcowej śmignęła szybciorem. Przesadzę, dam pod korzeń obornika i niech rośnie. A w róg wsadzę tego lilaka.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:48, 06 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Nowi sąsiedzi, którzy wprowadzili się do domu po sąsiadce rozpoczęli porządki na działce. Wycięli już duże tuje rosnące przy domu i płożące jałowce zabierające sporą część mini ogródka. Usuwają też winobluszcz ze ścian, jutro mają przyjść do nas i usunąć ten obrastający ścianę od naszej strony. Czeka nas sporo roboty bo wykopywać karpę, a raczej dwie będziemy chyba sami. Ciekawe jak szybko pojawią się odrosty... Chcą założyć nowy dach i odnowić elewację. Może wybiorą jakiś ładny, neutralny kolor, ładniejszy od obecnego pomarańczu. Z jednej strony cieszę się, że ten winobluszcz zniknie, z drugiej obawiam się, że po odnowieniu ta ściana będzie wyglądać gorzej niż teraz...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies