Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

jolanka 18:14, 05 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Hmm, to mnie tez będzie Kasia biła
Ja bym posadziła Kanzana w rogu, tam gdzie Pissardi ale bardziej do przodu, a Pissardi tutaj gdzie teraz Kanzan albo tam gdzie ta łopata (no może bardziej jeszcze w lewo)
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mrokasia 18:28, 05 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
Tarcia, Jola - bić nie będę bo sama widzę, że tam w rogu przydałoby się podobnej wielkości drzewo... Ale na razie nie ma i nie będzie. A Kanzan musi rosnąć tu gdzie jest posadzony bo ma za zadanie przesłaniać okna sąsiadów a nie tylko "wyglądać". Na razie pokombinuję z Pissardi, może jak urośnie to zrównoważy trochę tego Kanzana. Pissardi, którą mam na pojałowcowej to już niezłe drzewo, ta też kiedyś urośnie.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
antracyt 18:35, 05 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Ale się pięknie te drzewa prezentują Przesadzenie Pissardi to dobry pomysł.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mrokasia 19:10, 05 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
Mogę jeszcze przesadzić tę Pissardi w miejsce tego derenia na pniu a w róg wsadzić lilaka spod południowej ściany. I tak go muszę wykopać bo koliduje z przyszłymi drzwiami z kuchni na ogród. Lilak jest już spory, ma z 2,5 - 3m. Mógłby tam chyba ładnie wyglądać i stanowić trochę masywniejszą formę.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 19:15, 05 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7016
mrokasia napisał(a)
Mogę jeszcze przesadzić tę Pissardi w miejsce tego derenia na pniu a w róg wsadzić lilaka spod południowej ściany. I tak go muszę wykopać bo koliduje z przyszłymi drzwiami z kuchni na ogród. Lilak jest już spory, ma z 2,5 - 3m. Mógłby tam chyba ładnie wyglądać i stanowić trochę masywniejszą formę.


i to jest dobra koncepcja Lilak wszedzie pasuje. A i dla derenia miejscowke znajdziesz
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 20:04, 05 kwi 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Kiedy się patrzy na zdjęcia, to trudno uwierzyć, że prace na tym nowym kawałku zaczęliście jesienią.
Szpalerek godnie się prezentuje.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Ania111 21:11, 05 kwi 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
mrokasia napisał(a)
Wyspana bardzo średnio, jeszcze w piżamie i przy kawie wrzucam foty. Sorki, jakość trochę słaba bo pod światło ale coś tam chyba widać .



Kawa , piżama i widoki
Cóż więcej potrzeba
____________________
Ania Spelnione marzenie
Johanka77 21:49, 05 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)


Dziś sadzenie tych drapaków . Też chyba potem padnę bo żeby posadzić muszę najpierw przesadzić... .
Tyle tylko, że ja jutro też mam wolne. A Ty w niedzielę musisz pracować?


Tak, pracowałam dziś.
Niedziela handlowa jest

A teraz idę zobaczyć, co posadziłaś
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 21:54, 05 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ja dotychczasowa niekoniecznie zwolenniczka drzew uważam, że jest MEGA!!!
Jak one puszczą liście, to będzie baja!

A jak już będzie ta „jungla”, to ja do Pani na Safari się wybiorę...
W końcu po koronie to będzie przecież podróż za ocean...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:04, 05 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ja bym tylko kanzana do kąta tam dała. A ta pissardi to mnie nawet pasuje tam wtedy...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies