Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

kaz742011 08:40, 02 cze 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Zakres prac wykonanych na nowej działce macie imponujący. Wyszło super .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Brzozowadzie... 13:04, 02 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)
A to efekt naszych ostatnich działań . W tym tygodniu zabieramy się za placyk pod altanę.

Kasiu! Ależ pracy za Wami! Naprawdę tylko trawniczka brakuje! No i zadarniaczy, wiem coś o tym Was ratuje też w pewnej mierze, kora. Mi już kasa się na nią skończyła Pięknie!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:06, 02 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)
Dziś ryję tu:

Te foty też musiałam zacytować!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
sarenka 13:36, 03 cze 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasia, doczytałam, że masz irge błyszcząca- mogłabyś ja pokazać? Masz z niej żywopłot? Jak się sprawuje?
____________________
Magda W samym sloncu
April 08:52, 04 cze 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Mrokaśka, veni, vidi, EGO eram impressus

Tyle pracy odwaliliście, że mnie plecy rozbolały na samą myśl. Zdjęcia nie do końca oddają rzeczywistość, a ta jest imponująca. Trzeba to zobaczyć na żywo.
Wracając miałam wypieki na twarzy od emocji

To był cudny dzień, najpierw u Kwartecika, potem u ciebie.
BUZIAK
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 08:54, 04 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
O kurteczka, Aprilku to ja Ci baaardzo zazdraszczam…
To był naprawdę dobry dzień
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mrokasia 09:04, 04 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Magara napisał(a)

Kasia, działania mam nakierowane na taką samą jak Wy stronę, ale jakoś mi gorzej idzie U mnie brakuje doświadczenia, za to jest nadmiar pomysłów, a do tego nadmiar zmian koncepcji etc.
Pełen szacun dla Was, będę dalej obserwować z zazdrością
P.S. podzielone "nicolasy" żyją


Eeee tam, nie zawstydzaj mnie.
Cieszę się, że nicolasy żyją, była w zasadzie przekonana, że tak będzie, niech zdrowo rosną .

Johanka77 napisał(a)
Ale obszar! Będzie szał!

Mówisz?

Margerytka40 napisał(a)
Kasia szacun dla Was za ogrom prac wykonanych. Bardzo fajnie już to wygląda

Asia, i kto to mówi? Mój teren to chusteczka do nosa przy Twoim, Ty to dopiero jesteś tytan pracy. Ale dziękuję .

kaz742011 napisał(a)
Zakres prac wykonanych na nowej działce macie imponujący. Wyszło super .


Dzięki Kasiu .

Brzozowadziewczyna napisał(a)

Kasiu! Ależ pracy za Wami! Naprawdę tylko trawniczka brakuje! No i zadarniaczy, wiem coś o tym Was ratuje też w pewnej mierze, kora. Mi już kasa się na nią skończyła Pięknie!


Agatko, obie tyramy jak woły .
Trawniczka brakuje, ale już niedługo mam nadzieję. W tym tygodniu powinniśmy skończyć placyk altanowy i będzie można zabrać się za trawnik . A zadarniaczy brakuje, oj brakuje... I cokolwiek posadzę to w magiczny sposób jakoś ginie, za dużo miejsca a za mało zadarniaczy . Ale spokojnie, za rok też jest sezon. A chwasty mimo kory mnie zarastają...

Brzozowadziewczyna napisał(a)

Te foty też musiałam zacytować!




sarenka napisał(a)
Kasia, doczytałam, że masz irge błyszcząca- mogłabyś ja pokazać? Masz z niej żywopłot? Jak się sprawuje?


Megi, mam irgę błyszczącą, sadziłam na jesieni niewielkie sadzonki. Na razie nawet nie ma co pokazywać. Ma być z niej żywopłocik wokół basenu. Jedno Ci powiem - rośnie szybko . Dziś mam zamiar ją przyciąć ku niezadowoleniu mojego eMa .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:10, 04 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
April napisał(a)
Mrokaśka, veni, vidi, EGO eram impressus

Tyle pracy odwaliliście, że mnie plecy rozbolały na samą myśl. Zdjęcia nie do końca oddają rzeczywistość, a ta jest imponująca. Trzeba to zobaczyć na żywo.
Wracając miałam wypieki na twarzy od emocji

To był cudny dzień, najpierw u Kwartecika, potem u ciebie.
BUZIAK


Aprilku, właśnie miałam pisać, że bardzo dziękuję Tobie, Ince i Kwartetowi i Waszym połówkom za odwiedziny. To był super czas i okazja dla mnie do wspólnego rozkminiania moich wątpliwości . To niezwykle cenne bo człowiek sam na różne rozwiązania nie wpadnie a i tak jak mówisz - na żywo wszystko wygląda nieco inaczej. Mam nadzieję, że to nie ostatnia Wasza wizyta u mnie!

Daj znać czy irga przeżyła. W razie czego ukopię Ci większy kawałek z korzeniami .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 09:35, 04 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasia, a będzie relacja altankowa? bardzo jestem nią zainteresowana
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mrokasia 09:59, 04 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
galgAsia napisał(a)
Kasia, a będzie relacja altankowa? bardzo jestem nią zainteresowana


No baaaa, oczywiście . Jak tylko postawimy będzie fotorelacja .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies