Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 10:26, 18 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Efcia, u mnie już nie jest sucho . Za to zrobiło się gorąco i parno, jak nic będzie znowu lać.

Obleciałam ogród i o dziwo strat nie ma. Część roślin nieco przygięta do ziemi ale jak obeschną to wstaną.
Parę fotek cykniętych w biegu
Jaśminowiec zakwitł. Słabo bo ma tu za mało słońca ale zawsze. Szkoda, że nie pachnie.

Cienista zarasta, muszę przyciąć bluszcz na ścieżce bo za chwilę nie da się wejść.

Jarzmiankę mam i ja

Hosty zaczynają


Na frontowej busz, Caradonna nieco rozwichrzona po deszczu. I dereń - jestem zakochana!

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gosiek33 10:28, 18 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ładny oblot. Chyba coraz ładniej u Ciebie

Łączę się w bólu posiadania wielkiego niepachnącego jaśminowca.... i tak go lubię
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
UrsaMaior 10:30, 18 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8323
Stara, no soczyście jest! Po tym wczorajszym filmiku myślałam, że jednak coś Ci się uszkodzi, dobrze, że nie. Ty widziałaś jeżówki u Kasyi?
____________________
ogród pod lasem
Margerytka40 10:35, 18 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Kasia ale mi się ten Twój busz podoba . Ja ciągle stwierdzam, że mam za rzadko rośliny i korci mnie podosadzać, pomieszać. Dereń, nooo wcale się nie dziwię, że go kochasz
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 10:41, 18 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Kasia73 - dziękuję za info, ale mam już plany na weekend. Zresztą mam u siebie tyle roboty, że sama bym chętnie ogłosiła wolontariat a eM chyba by zszedł na wieść, że idę gdzieś plewić zamiast robić to u siebie .

Gosia - no właśnie, szkoda że ten mój jaśminowiec nie pachnie. I rośnie ogromny, muszę go solidnie ograniczać by nie zarósł wejścia na cienistą. Ale też go lubię .

Iza - po tym deszczu rośliny opite, wyraźnie widać po hortkach, że im się spodobało . Ale niech już grad nie pada.
Właśnie byłam u Kasyi, coś strasznego! U mnie, odpukać, ślimaków znacznie mniej niż zazwyczaj.

Asia - na nowej części mam tak samo jak Ty - rzadzizna i kilometry ziemi pokrytej korą. Ale nie martw się, zarośnie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Juzia 10:49, 18 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38863
Ta ścieżka w zielonościach jest mega!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
galgAsia 10:51, 18 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ale pięknie Ci zarasta Ja tak lubię Dobrze, że nie ma żadnych strat i wszystko opite. Mnie właśnie minęła piękna chmura bez kropelki deszczu
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Makusia 11:26, 18 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Mrokasia co to za dereń i w jakich warunkach słonecznych rośnie?
Busz robi się magiczny!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Johanka77 11:49, 18 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Mniamniusio u Ciebie Mrokasiu
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
mrokasia 13:08, 18 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Juzia napisał(a)
Ta ścieżka w zielonościach jest mega!!!


dzięki

galgAsia napisał(a)
Ale pięknie Ci zarasta Ja tak lubię Dobrze, że nie ma żadnych strat i wszystko opite. Mnie właśnie minęła piękna chmura bez kropelki deszczu


Ja tez lubię takie zarośnięte rabaty, ale tu bluszcz stanowczo przesadził.
Ślę Ci deszcz, ten co u mnie aktualnie pada! Znowu nic w ogrodzie nie zrobię...

Makusia napisał(a)
Mrokasia co to za dereń i w jakich warunkach słonecznych rośnie?
Busz robi się magiczny!


Makusiu, to dereń kousa Schmetterling. Nowy nabytek więc za dużo nie mogę o nim powiedzieć poza tym, ze te kwiaty ma boskie. Kupiłam go już kwitnącego. Miejscówkę ma słoneczną. Asia Margerytka ma swoje na słońcu, na rondzie więc też nie w zacisznym miejscu - liczę na to, że mój też da radę w takich warunkach, byle o wilgoć zadbać.
Busz dziękuje .

Johanka77 napisał(a)
Mniamniusio u Ciebie Mrokasiu

Częstuj się
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies