Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 10:17, 13 sty 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Mam i ja

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Johanka77 10:43, 13 sty 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Ania111 11:35, 13 sty 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
mrokasia napisał(a)
Mam i ja



Kasiu ,
Jak ładnie zima u Ciebie wygląda
Te trawki to rozplenica ?
____________________
Ania Spelnione marzenie
mrokasia 11:42, 13 sty 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Dziękuję Aniu .
Tak, to rozplenice. Te na pierwszym planie to LadyU a te na drugim to Hameln.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Mary 20:12, 13 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3507
April napisał(a)


Rety, gdzie takie tanie działki można nabyć? Ja do centrum też jadę 40 minut i nie jest to dla mnie kłopot.

Aga i Jola. Ode mnie pociągiem jest na Centralną 30 minut. Samochodem o wiele dłużej. Mieszkam na granicy Warszawy, ale Wy wjeżdżacie z tego samego kierunku. Wy musicie jakoś bardzo szybko jeździć.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
April 20:28, 13 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10204
Mary napisał(a)

Aga i Jola. Ode mnie pociągiem jest na Centralną 30 minut. Samochodem o wiele dłużej. Mieszkam na granicy Warszawy, ale Wy wjeżdżacie z tego samego kierunku. Wy musicie jakoś bardzo szybko jeździć.


He, he, he,
Ja nie mam pociągu ale mam blisko S8. A jeździć lubię, bardzo
____________________
April April podbija las Mazowsze
Mary 20:39, 13 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3507
Szkoda, że Ci sąsiedzi zepsuli widok, Kasiu.
Ale cóż to ich teren i ich decyzja. Trzeba się z tym pogodzić. Nie zrobili przecież tego ze złej woli.
Paradoks polega na tym, że Ty martwisz się, że wycieli drzewa, a ja martwię się, gdy moi sąsiedzi sadzą kolejne drzewa 50cm od granicy działki. Mają już kilka ogromnych drzew, które tak rosną, a tu kolejne. Mój żywopłot rośnie w zawrotnie wolnym tempie z powodu zacienienia i korzeni ich drzew.
Nie rozumiem jak można sadzić duże drzewa w granicy działki bez uzgodnienia tego z sąsiadami.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 20:45, 13 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3507
April napisał(a)


He, he, he,
Ja nie mam pociągu ale mam blisko S8. A jeździć lubię, bardzo

A to sorry, Jola. Jakoś wydawało mi się, że wjedżasz od strony Jabłonnej, a nie S8. To może wyjaśniać te 40 minut.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
April 20:56, 13 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10204
Mary napisał(a)

A to sorry, Jola. Jakoś wydawało mi się, że wjedżasz od strony Jabłonnej, a nie S8. To może wyjaśniać te 40 minut.


Odkąd zrobili obwodnicę Marek, mój czas dojazdu do pracy zmniejszył się o połowę.
Może to nie najbardziej prestiżowy kierunek ale zdecydowanie teraz najfajniejszy pod względem dojazdu i najspokojniejszy. A właśnie o to mi chodziło.
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 21:19, 13 sty 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Mary napisał(a)
Szkoda, że Ci sąsiedzi zepsuli widok, Kasiu.
Ale cóż to ich teren i ich decyzja. Trzeba się z tym pogodzić. Nie zrobili przecież tego ze złej woli.
Paradoks polega na tym, że Ty martwisz się, że wycieli drzewa, a ja martwię się, gdy moi sąsiedzi sadzą kolejne drzewa 50cm od granicy działki. Mają już kilka ogromnych drzew, które tak rosną, a tu kolejne. Mój żywopłot rośnie w zawrotnie wolnym tempie z powodu zacienienia i korzeni ich drzew.
Nie rozumiem jak można sadzić duże drzewa w granicy działki bez uzgodnienia tego z sąsiadami.


Tak, Mary, ja wiem, że sąsiedzi nie mieli złej woli. I faktycznie, ich działania są niczym w porównaniu do działań Twoich sąsiadów. Sadzenie dużych drzew 50cm od ogrodzenia... współczuję.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies