Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 12:00, 12 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
Zuza, trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytanie bo akurat ona rośnie pod żywopłotem i ma raczej zacisznie. Ale mam drugą Aurorę w bardziej przewiewnym miejscu i nie zauważyłam problemów. Mam też inne kaliny w różnych miejscach w ogrodzie i radzą sobie dobrze. Najbardziej to one cierpią od mszyc .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:01, 12 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
Przyszły dziś moje zakupy . Żylistki karłowe, krzewuszki karłowe i kilka szałwii .



Bardzo ładne sadzonki.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 12:07, 12 kwi 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
Czytam że się z lekka styrałaś Ale ważniejsze jest zadowolenie z wykonanej pracy.
Kawa była przez słomkę czy tradycyjnie?
Ja to się nawet ucieszyłam że dziś do biura. Tu przynajmniej nic ciężkiego nie dźwigam i mogę posiedzieć To luksus
Nawet się cieszę na planowane deszcze... choć z początkowych ulew, to już tylko chyba mżawka będzie. Co dzień im się ta pogoda zmienia.

Zakupy cieszą ale nowa robota już chyba nie bardzo?


____________________
April April podbija las Mazowsze
Monia81 12:08, 12 kwi 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Kasia zakupy wypasione jaką odmianę tych żylistków karłowych wybrałaś? może pisałaś a mi gdzieś umknęło... pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
mrokasia 12:17, 12 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
April napisał(a)
Czytam że się z lekka styrałaś Ale ważniejsze jest zadowolenie z wykonanej pracy.
Kawa była przez słomkę czy tradycyjnie?
Ja to się nawet ucieszyłam że dziś do biura. Tu przynajmniej nic ciężkiego nie dźwigam i mogę posiedzieć To luksus
Nawet się cieszę na planowane deszcze... choć z początkowych ulew, to już tylko chyba mżawka będzie. Co dzień im się ta pogoda zmienia.

Zakupy cieszą ale nowa robota już chyba nie bardzo?




No styrałam się ale o dziwo nie jest dziś tak źle jak myślałam, że będzie . Kciuk u prawej dłoni mi tylko dokucza. Kubek dałam radę spokojnie podnieść .

Zakupy cieszą ale masz rację - trzeba je posadzić . Najgorzej, że czeka mnie trochę tetrisów. Jakże by inaczej .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 12:26, 12 kwi 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
No właśnie tetrisy... u mnie to jak sadzenie od początku.
Ja mam kilkadziesiąt doniczek do posadzenia. No nie wiem co mi tej zimy do łba sprzeliło, tyle zamawiać. Czarno to widzę.
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 12:32, 12 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
Monia81 napisał(a)
Kasia zakupy wypasione jaką odmianę tych żylistków karłowych wybrałaś? może pisałaś a mi gdzieś umknęło... pozdrawiam


Monia, wzięłam żylistki Yuki Cherry Blossom. I własnie dokupiłam sobie jeszcze Yuki Snowflake .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Monia81 12:45, 12 kwi 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Musiałam sobie je wygooglować, ale świetne są będziesz je na rabatach rozrzucać czy jakąś obwódkę? Kurcze nawet bym nie wiedziałam że karłowe odmiany są... styrania lekko zazdroszczą, może po pracy uda się wyskoczyć do ogrodu, zobaczymy.
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Johanka77 12:50, 12 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
O! Zakupasy!

Ja dziś po drodze ze spożywczego kupiłam pierwsze pelargonie! W tym roku będzie klasycznie. Czerwone.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
inka74 13:09, 12 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Bożesz, zakupy hurtowe
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies