Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 10:43, 24 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
inka74 napisał(a)
U mnie też leje, znowu. Ale zdążyłam róże wsadzić do ziemi i 4 inne doniczki też. Jeszcze 6 doniczek tylko zostało

A wolne miejsca szybko zapełnisz. Wiem jak to jest z tymi zdjęciami. Z daleka wygląda, ze palca nie wsadzisz a z bliska dziury i wolne przestrzenie


No ja doniczek mam więcej . A co kilka wsadzę to znowu coś przytargam i bilans jest ten sam .
Powiem Ci, że nie mam już takiej strasznej napinki by jak najszybciej obsadzić wszystko jak wiosną gdy patrzyłam na te puste rabaty. Pomogło mi bardzo obsadzenie, zgodnie z Twoją radą zresztą cmok!, małej środkowej . Teraz najbardziej mnie męczy rabata pod żywopłotem sąsiadów ale pracuję nad swoją głową w tym zakresie .

Judith napisał(a)

Popadało pięknie, jednak już chyba koniec...? A ciemno było jak tuż przed 22.00!
Już zdążyłam zrobić obchód i sprawdzić czy strat jakichś nie było. A lało tak, ze woda spływająca z chodnika na rabatę unosiła korę, a ta wypływała sobie za ogrodzenie .


U mnie też właśnie przejaśniało. Ale czy to koniec?
Ja dziś w desperacji uwiązałam mojego buczka Rohan Weeping do wideł . Żadnego palika nie mogłam na szybko tak wbić by był stabilny i utrzymał w razie czego drzewko.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kawa 10:52, 24 cze 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kasiu MROKASIU bardzo mi się podoba twoja ścieżka basenowa no super zarasta
u mnie deszczu brak może dzisiaj .
ale masz łądnie bardzo
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
mrokasia 10:59, 24 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
tulucy napisał(a)
Mam nadzieję, że to już koniec na dziś i powtórki po południu nie będzie. Ale ziemia się napiła fest.


Ja też mam taką nadzieję.

Kawa napisał(a)
Kasiu MROKASIU bardzo mi się podoba twoja ścieżka basenowa no super zarasta
u mnie deszczu brak może dzisiaj .
ale masz łądnie bardzo


Kami, bardzo dziękuję .
Życzę Ci spokojnego, miarowego deszczu!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:00, 24 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Zakwitł mi penstemon od Łucji . Jest śliczny!

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 11:00, 24 cze 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć Kaśka Ale Wam zazdroszczę deszczu, u mnie przeszło bokiem i susza tragiczna nadal.
Zdjęcia zrąbiste! Super wayglądają te białe drobne różyczki. To Alba Meidiland?
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Judith 11:05, 24 cze 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10064
mrokasia napisał(a)


U mnie też właśnie przejaśniało. Ale czy to koniec?
Ja dziś w desperacji uwiązałam mojego buczka Rohan Weeping do wideł . Żadnego palika nie mogłam na szybko tak wbić by był stabilny i utrzymał w razie czego drzewko.

Ja mam nadzieje jednaj, ze to nie koniec. Mogłoby jeszcze popadać.
Pomysł z widłami super .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
inka74 11:25, 24 cze 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
mrokasia napisał(a)
Powiem Ci, że nie mam już takiej strasznej napinki by jak najszybciej obsadzić wszystko jak wiosną gdy patrzyłam na te puste rabaty. Pomogło mi bardzo obsadzenie, zgodnie z Twoją radą zresztą cmok!, małej środkowej . Teraz najbardziej mnie męczy rabata pod żywopłotem sąsiadów ale pracuję nad swoją głową w tym zakresie .
Napinki nie masz bo patrzysz z nowego, świetnego okna na coś, co ci się po prostu podoba więc masz pozytywny impuls. Na pozostałe rabaty wtedy patrzysz trochę inaczej, przez pryzmat - tu mi się udało to i tam mi się uda i jesteś w stanie na efekt poczekać. To czysta psychologia to taka wewnętrzna fabryka endorfin. Twoja metoda zrobienia najpierw ram ogrodu a teraz wypełniania przestrzeni jest po prostu dobra. Ja tylko drobny pomysł podsunęłam, który u mnie zadział. Nic więcej Cmok!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 11:26, 24 cze 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
mrokasia napisał(a)



Jola, Ty to dostaniesz klapa na goły tyłek normalnie! U Ciebie jest na co patrzeć nawet jakby ślepy zdjęcia robił starą nokią bez aparatu.


Czyli w ten lekko erotyczny sposób dajesz mi do zrozumienia że się zgadzasz
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 11:37, 24 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Cześć Kaśka Ale Wam zazdroszczę deszczu, u mnie przeszło bokiem i susza tragiczna nadal.
Zdjęcia zrąbiste! Super wayglądają te białe drobne różyczki. To Alba Meidiland?


O masz, może i u Ciebie popada, czego Ci bardzo życzę! Byle spokojnie!
Tak, te różyczki to Meidiland Alba. Są superowe.

Judith napisał(a)

Ja mam nadzieje jednaj, ze to nie koniec. Mogłoby jeszcze popadać.
Pomysł z widłami super .

Popadać jak najbardziej, ale bez dodatkowych atrakcji.
Drzewko uwiązane do wideł - pomysł nieopatentowany, można się częstować .


inka74 napisał(a)
Napinki nie masz bo patrzysz z nowego, świetnego okna na coś, co ci się po prostu podoba więc masz pozytywny impuls. Na pozostałe rabaty wtedy patrzysz trochę inaczej, przez pryzmat - tu mi się udało to i tam mi się uda i jesteś w stanie na efekt poczekać. To czysta psychologia to taka wewnętrzna fabryka endorfin. Twoja metoda zrobienia najpierw ram ogrodu a teraz wypełniania przestrzeni jest po prostu dobra. Ja tylko drobny pomysł podsunęłam, który u mnie zadział. Nic więcej Cmok!


Cmok, cmok, cmok

April napisał(a)


Czyli w ten lekko erotyczny sposób dajesz mi do zrozumienia że się zgadzasz


Zrobić u Ciebie zdjęcia? Pewnie, to czysta przyjemność z takim obiektem . Może nawet aparat zabiorę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 12:04, 24 cze 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
mrokasia napisał(a)



Zrobić u Ciebie zdjęcia? Pewnie, to czysta przyjemność z takim obiektem . Może nawet aparat zabiorę .


JUPI
Lubię inne niż moje spojrzenie
CMOK
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies