Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 14:07, 15 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
malgol napisał(a)


Ależ u ciebie wszystko wybujałe. Ale że jyz w takim rozkwicie to jestem w szoku.! Zawilce juz kwitną? Co to za odmiana?? Mi nawet lilak Palibin jeszcze nie kwitnie a Przywrotnik to ledwo od niedawna liscie ma


Gocha, no tak jakoś bujnęło, to prawda.
Zawilce to wielkokwiatowe Snow White.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 14:17, 15 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Moje penstemony dla Asi Rojodziejowej .

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Rojodziejowa 14:38, 15 maj 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8272
mrokasia napisał(a)
Moje penstemony dla Asi Rojodziejowej .



No to moje podobne ale nawet jak na różowo zakwitną to mi pasuje I już ją fajnie widać, na razie jestem w takim razie zadowolona z tego spontanicznego.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
mrokasia 17:48, 15 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Rojodziejowa napisał(a)


No to moje podobne ale nawet jak na różowo zakwitną to mi pasuje I już ją fajnie widać, na razie jestem w takim razie zadowolona z tego spontanicznego.


Będzie Pani zadowolona .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:49, 15 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Pozbywam się ID .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasya 17:55, 15 maj 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41699
Ale czyściutko
Mnie tez drażniło rozłażenie sie i bajzel po zimie
A co będziesz sadzić ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mrokasia 19:31, 15 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Kasya napisał(a)
Ale czyściutko
Mnie tez drażniło rozłażenie sie i bajzel po zimie
A co będziesz sadzić ?


Ufff, skończyłam. Zostało kilka malych sztuk na samym końcu rabaty i zastanawiam się czy ich tam nie zostawić. To trudne miejsce, nic tam za bardzo nie chciało rosnąć. Pomyślę.

Co będę sadzić? Muszę pomyśleć, poprzymierzać. Mam trochę różności - małe krwiściągi variegata Little Angel, bodziszki Pink Pouffe, czekam na dostawę Raureifów i kuklików Bell Bank choć one mi tu pasują najmniej. Mam żurawki Paris. Mam jednego lub dwa bodziszki Rozanne. Mam też kilka sadzonek tego czyśćca od Ani Kwartet. Coś pewnie z tego uklecę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
sylwia_slomc... 21:27, 15 maj 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
mrokasia napisał(a)
Pozbywam się ID .

Piękny wiosenny ogród
Też mam ochotę się ich pozbyć z kilku miejsc tylko nie mam kiedy i nie mam jeszcze pomysłu czym zastąpię
Przy okazji kancik się robi U nas nie dość, ze po kancikach wspomnienie to i po kostce na jednej rabacie też bo pod mułem i nie wiem kiedy, ani jak odkopiemy, tam 20 cm mułu na niej po powodzi.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Nowa12 22:29, 15 maj 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Mnie też skusiłaś tymi raureifami. Tylko gdzie ja je kupię. Muszę szukać. Ciekawa jestem ile sezonów czeka się na takie fajne kępki?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
mrokasia 22:41, 15 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
sylwia_slomczewska napisał(a)

Piękny wiosenny ogród
Też mam ochotę się ich pozbyć z kilku miejsc tylko nie mam kiedy i nie mam jeszcze pomysłu czym zastąpię
Przy okazji kancik się robi U nas nie dość, ze po kancikach wspomnienie to i po kostce na jednej rabacie też bo pod mułem i nie wiem kiedy, ani jak odkopiemy, tam 20 cm mułu na niej po powodzi.


Dzięki Sylwia!
Ja pozbywam się ID powoli bo właśnie czymś je trzeba zastąpić. Ale powiem tak - po dzisiejszym wywalaniu wolę mieć chyba pustą rabatę niż te kępy .
Taaak, kancik ładna rzecz, ale nie pod 20cm warstwą mułu... Współczuję choć w przypadku tych Twoich zalewań to akurat kancik jest najmniej ważny...


Nowa12 napisał(a)
Mnie też skusiłaś tymi raureifami. Tylko gdzie ja je kupię. Muszę szukać. Ciekawa jestem ile sezonów czeka się na takie fajne kępki?


Ciężko je dostać. Te na zdjęciach akurat kilka dni temu dorwałam stacjonarnie i pluję sobie w brodę, że nie wzięłam więcej bo dwa dni później już ich nie było. Zamówiłam przez net, zobaczymy jakie wypasione przyjdą .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies