Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Wiolka5_7 11:14, 16 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
Brawo za wykopanie ID jak sobie przypomnę jaka to mordęga to dam swoim jeszcze rok życia
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
anuska2507 11:41, 16 maj 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2552
A ja chciałam sobie sprawić zimozielone carexowisko, a Wy tu tak straszycie carexami. Chyba przemyślę wybór
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Wiolka5_7 11:48, 16 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
anuska2507 napisał(a)
A ja chciałam sobie sprawić zimozielone carexowisko, a Wy tu tak straszycie carexami. Chyba przemyślę wybór


Aniu nie wszystkie carexy są beee możesz sobie sprawić
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
malgol 14:48, 16 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)
Pozbywam się ID .


No nie wierzę A jeszcze niedawno radziłaś mi przycinac ID wiosną i ja dopiero jestem na tym etapie. Czyli przyjdzie kolejny i też będę wykopywac??
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Nowa12 15:15, 16 maj 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
mrokasia napisał(a)






Ciężko je dostać. Te na zdjęciach akurat kilka dni temu dorwałam stacjonarnie i pluję sobie w brodę, że nie wzięłam więcej bo dwa dni później już ich nie było. Zamówiłam przez net, zobaczymy jakie wypasione przyjdą .



Stacjonarnie to jak długo jeżdżę po szkolkach to nigdy ich nie widziałam więc kując żelazo póki gorące kupiłam na necie. Też jestem ciekawa co dojdzie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
sarenka 15:57, 16 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
malgol napisał(a)


No nie wierzę A jeszcze niedawno radziłaś mi przycinac ID wiosną i ja dopiero jestem na tym etapie. Czyli przyjdzie kolejny i też będę wykopywac??

Ja swoich też się pozbyłam. Tzn jedna kępka została,ale myślę że jak wezmę się za tą rabatę to ja wywalę.
____________________
Magda W samym sloncu
Johanka77 19:19, 16 maj 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Widzę, że pozbywanie się ID to trend tego sezonu
Mój pies też postanowił pozbyć się ID
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Mirka 20:37, 16 maj 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
mrokasia napisał(a)


Nie, ten akurat to Bohema Pink.

Dzięki jest bardzo ładny
Co do ID to i ja się jej już pozbyłam.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Kasya 20:41, 16 maj 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41696
Ja to juz kilka lat temu krzyczałam ze tych pasiaków nie lubie
Chociaż jak się o nie zadba to brzydkie nie są
Jednak sa nie dla każdego
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mrokasia 21:02, 16 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17957
April napisał(a)
Zrobię sobie przypominajkę na piątek bo w amoku może mi umknąć

Zrób, zrób . Chociaż nie szarp mi jej dużo bo muszę jeszcze tam zmieścić hakonki All Gold .

galgAsia napisał(a)
A wiesz, ja też ostatnio usuwam carexy na potęgę. Jakoś mi się przejadły chyba... Poza tym, one się tak rozłażą, że trudno nad nimi zapanować. Muszę odgruzować rabatę z zawilcami, pożartymi przez Irish Green...


Ja byłam nimi zachwycona bo zimą i wczesną wiosną wypełniały przestrzeń zielonoscią. Jednak w dłuższym użytkowaniu okazały się dość kłopotliwe więc się żegnamy .

Wiolka5_7 napisał(a)
Brawo za wykopanie ID jak sobie przypomnę jaka to mordęga to dam swoim jeszcze rok życia


He he he

anuska2507 napisał(a)
A ja chciałam sobie sprawić zimozielone carexowisko, a Wy tu tak straszycie carexami. Chyba przemyślę wybór


Może przemyśl . A na serio to chyba każdy musi się spróbować z daną rośliną. Kto wie, może się trwale zakochasz?

Wiolka5_7 napisał(a)


Aniu nie wszystkie carexy są beee możesz sobie sprawić


O właśnie .

malgol napisał(a)


No nie wierzę A jeszcze niedawno radziłaś mi przycinac ID wiosną i ja dopiero jestem na tym etapie. Czyli przyjdzie kolejny i też będę wykopywac??


Kto wie?
Jakby mi ktoś dwa lata temu powiedział, że będę się pozbywać ID to bym mu nie uwierzyła.

Nowa12 napisał(a)

Stacjonarnie to jak długo jeżdżę po szkolkach to nigdy ich nie widziałam więc kując żelazo póki gorące kupiłam na necie. Też jestem ciekawa co dojdzie .


Ja też je widziałam stacjonarnie tylko w tym jednym miejscu. Trzymam kciuki za nasze zakupy . Pokaż jak przyjdą.

sarenka napisał(a)

Ja swoich też się pozbyłam. Tzn jedna kępka została,ale myślę że jak wezmę się za tą rabatę to ja wywalę.


Ja jeszcze mam w kilku miejscach. Raczej niedługo...

Johanka77 napisał(a)
Widzę, że pozbywanie się ID to trend tego sezonu
Mój pies też postanowił pozbyć się ID


Co Ty powiesz? Dużo zdążył wykopać?

Mirka napisał(a)

Dzięki jest bardzo ładny
Co do ID to i ja się jej już pozbyłam.


Proszę bardzo .
Czyli klub anty ID się powiększa .

Kasya napisał(a)
Ja to juz kilka lat temu krzyczałam ze tych pasiaków nie lubie
Chociaż jak się o nie zadba to brzydkie nie są
Jednak sa nie dla każdego


Pamiętam, nawet mi proponowałaś swoje .
No cóż, jako wypełniacz na początku zakładania ogrodu robi dobrą robotę. Jest ładny, szybko rośnie i nie jest wymagający. Ma sporo zalet .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies