Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 22:43, 15 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Uprzejmie donoszę, że załatwiłam rękawice Tarciowe. Wydarłam dziurę na palcu środkowym u prawej ręki. W sumie nie posłuźyły zbyt długo choć i tak znaaaacznie dłużej niż wszystkie inne. Mus kupić następne .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Mirka 22:50, 15 maj 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
mrokasia napisał(a)
Wstawiam zdjęcia carexów Spring i Raureif dla Wioli i Martki .
Spring

Kasiu czy to Kuklik Bel Bang?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
mrokasia 23:31, 15 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Mirka napisał(a)


Nie, ten akurat to Bohema Pink.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magara 00:23, 16 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
mrokasia napisał(a)
Uprzejmie donoszę, że załatwiłam rękawice Tarciowe. Wydarłam dziurę na palcu środkowym u prawej ręki. W sumie nie posłuźyły zbyt długo choć i tak znaaaacznie dłużej niż wszystkie inne. Mus kupić następne .


No to Mistrzyni jesteś
Ja nimi oram i wydawały mi się nie do zdarcia
Kasia, gdzie Raureif przez neta dopadłaś? Miałam odłożone w alb. ale zanim podjęłam decyzję już nie ma
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Roocika 08:57, 16 maj 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Całkiem pokaźna ta turzyca już i ładnie świeci
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
galgAsia 09:08, 16 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magara napisał(a)


No to Mistrzyni jesteś
Ja nimi oram i wydawały mi się nie do zdarcia
Kasia, gdzie Raureif przez neta dopadłaś? Miałam odłożone w alb. ale zanim podjęłam decyzję już nie ma
Zajrzyj na pocztę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
April 10:01, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Kasiu, nieźle się napracowałaś żeby ID wyrwać. Ale faktycznie rabata lepiej wygląda nawet nie obsadzona niż z tymi przyciętymi carexami. U mnie też już wszystkie wyrzucone. Nie mogłam znieść ich widoku. Za długo się zbierały po cięciu.
Teraz ważą się losy Silver Sceptre. Ale chyba pójdą do lasu i nie będą mi tak przeszkadzać, nawet jak zapomnę przyciąć

Pamiętaj o ułudce Zachowaj dla niej miejsce.
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 10:40, 16 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Magara napisał(a)


No to Mistrzyni jesteś
Ja nimi oram i wydawały mi się nie do zdarcia
Kasia, gdzie Raureif przez neta dopadłaś? Miałam odłożone w alb. ale zanim podjęłam decyzję już nie ma


Widać mam jakieś pancerne paznokcie .
Kupiłam na Allegro.

Roocika napisał(a)
Całkiem pokaźna ta turzyca już i ładnie świeci

Bardzo mi się podoba, jest taka delikatna w odbiorze .

April napisał(a)
Kasiu, nieźle się napracowałaś żeby ID wyrwać. Ale faktycznie rabata lepiej wygląda nawet nie obsadzona niż z tymi przyciętymi carexami. U mnie też już wszystkie wyrzucone. Nie mogłam znieść ich widoku. Za długo się zbierały po cięciu.
Teraz ważą się losy Silver Sceptre. Ale chyba pójdą do lasu i nie będą mi tak przeszkadzać, nawet jak zapomnę przyciąć

Pamiętaj o ułudce Zachowaj dla niej miejsce.


Bardzo jestem zadowolona z usunięcia tych carexów . Dziś po pracy może uda mi się obsadzić tę rabatę, wstępny plan jest .
Następne w kolejce do wywalenia są carexy z rabaty koło altany. Tam z kolei wsadzę hakonki Albostriaty, mam tam już pokaźne kępy po drugiej stronie ścieżki to sobie odkroję .
O ułudkę miałam się przypominać .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 10:50, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Zrobię sobie przypominajkę na piątek bo w amoku może mi umknąć
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 10:51, 16 maj 2022


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A wiesz, ja też ostatnio usuwam carexy na potęgę. Jakoś mi się przejadły chyba... Poza tym, one się tak rozłażą, że trudno nad nimi zapanować. Muszę odgruzować rabatę z zawilcami, pożartymi przez Irish Green...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies