Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

tulucy 23:27, 16 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
A ja nie usuwam nigdy się do nich nie mogłam przekonać i nie mam
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magara 23:50, 16 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6505
Kasia, Ty to szast prast i masz efekty na rabacie od ręki

ID się nie pozbywam - ona faktycznie robi swoją robotę jak nic innego nie ma. Ale obiecałam sobie słuchać co mówi Hania i nad ID zapanować - wiecie, kawka, spacer po rabatch i rwanko
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 08:29, 17 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Nie wiem, ja Wy robicie te spacery z kawką, przecież wtedy ręce są zajęte Ja robię spacer na czczo, potem śniadanie, kawka po. Wychodzę o świcie po coś zielonego do chleba, wracam po 1,5 godzinie głodna jak nie wiem. Ale gdybym miała wyjść z kawą to za długo bym musiała czekać na wyjście
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 08:48, 17 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11496
Haha, też pierwszą rundę po ogrodzie robię na czczo, niby po coś zielonego do śniadania
Potem kolejna runda, to spacer z kawą
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kawa 09:24, 17 maj 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
no Kasia widoczki śliczne
ID mam pod sosną gdzie nie cierpię plewić chwaściorów albo będa rosły albo nie


karagany i innych drzewek szkoda na pocieszenie moja jedna brzózka dopiero puszcza listki a dwie inne całe już zielone - ale ją przesadzałam w marcu to może dlatego
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
mrokasia 10:10, 17 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17944
Judith napisał(a)
Zainspirowalyscie mnie do usunięcia ID z jednego miejsca, gdzie mnie wkurza ponoszącymi się rozlogami .




Helen napisał(a)
Ja usunęłam irish green, tak samo się rozłazi jak ID. Wolę zdecydowanie kępowe wersje.


Oj tak, na początku to rozchodzenie się jest fajne bo szybko produkują się nowe sadzonki ale potem chwila nieuwagi i robi się kołtun.

Iwona100 napisał(a)
Ja kupiłam Carex Raureif w sklepie e-zielony ogród .Dostałam bardzo ładne sadzonki. I jeszcze bardzo miła pani wysłała mi wcześniej zdjęcie sadzonek.


O widzisz, fajnie . Mam nadzieję, że moje sadzonki też będą ładne .

tulucy napisał(a)
A ja nie usuwam nigdy się do nich nie mogłam przekonać i nie mam


MONDRALA
A kto mi oddał te zielone carexy? One też się rozłażą .

Magara napisał(a)
Kasia, Ty to szast prast i masz efekty na rabacie od ręki

ID się nie pozbywam - ona faktycznie robi swoją robotę jak nic innego nie ma. Ale obiecałam sobie słuchać co mówi Hania i nad ID zapanować - wiecie, kawka, spacer po rabatch i rwanko


Oj tam, oj tam, to był tylko kawałek małej rabatki .
Nie ma co się pozbywać jak jesteś zadowolona. Z ID to jak z werbeną - niektórzy uwielbiają, niektórzy wywalają i przeklinają.

Mgduska napisał(a)
Nie wiem, ja Wy robicie te spacery z kawką, przecież wtedy ręce są zajęte Ja robię spacer na czczo, potem śniadanie, kawka po. Wychodzę o świcie po coś zielonego do chleba, wracam po 1,5 godzinie głodna jak nie wiem. Ale gdybym miała wyjść z kawą to za długo bym musiała czekać na wyjście


No, ja czasem idę z kawą a potem szukam kubka po rabatach .

antracyt napisał(a)
Haha, też pierwszą rundę po ogrodzie robię na czczo, niby po coś zielonego do śniadania
Potem kolejna runda, to spacer z kawą


Ja się na czczo nie ruszam z domu. No, na spacer poranny z psami idę bez śniadania.

Kawa napisał(a)
no Kasia widoczki śliczne
ID mam pod sosną gdzie nie cierpię plewić chwaściorów albo będa rosły albo nie


karagany i innych drzewek szkoda na pocieszenie moja jedna brzózka dopiero puszcza listki a dwie inne całe już zielone - ale ją przesadzałam w marcu to może dlatego


Lepiej mieć pod sosną ID niż chwaściory, tu się zgadzam .
Ja liczę na to, że drzewa się jeszcze pozbierają. Najgorzej jest ze ŚŚ, ale gałązki ma elastyczne, jakieś listki wypuszcza, dziś rano ją solidnie podlałam.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
DariaB 10:26, 17 maj 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 2976
Kasiu trzymam kciuki za Twoje drzewa, oby się pozbierały. Ja już stałam w gotowości ze szpadlem, żeby wykopać nieżyjącego wg mnie perukowca, dzisiaj idę, patrzę, a ten drań jednak żyje wypuścił jakieś listeczki. Rabatka bardzo ładnie wygląda sprawna z Ciebie ogrodniczka
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
tulucy 10:45, 17 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
mrokasia napisał(a)



A kto mi oddał te zielone carexy? One też się rozłażą .



No jak myslisz, dlaczego się ich pozbyłam???? Ale o rozłażeniu uprzedziłam
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Mgduska 10:52, 17 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
O, skoro te ID lubią miejscówki podsosenne, to coś dla mnie - dużo mam takich.
____________________
Sałatka pokrzywowa
sarenka 18:36, 17 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasiu, jak u ciebie cisy Anna? Mogłabyś pokazać z bliska?
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies