Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Magara 23:16, 11 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6805
mrokasia napisał(a)


I ja to zdjęcie powtórzę, sorki, ale pytanie mam Co jest na tym zdjęciu co na obrzeżu rabaty kwitnie w postaci kropek na tle traw?
Stwierdzam po raz kolejny, że przeglądanie forum w telefonie jest bez sensu. Nie widzi się nic dokładnie (no chyba, że to ja mam słaby wzrok)
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Juzia 18:43, 12 cze 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38856
Kasia... ślicznie masz!
Jeden z kilku moich naj ogrodów na forum!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Kasya 18:53, 12 cze 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42215
Teraz zobaczyłam dopiero jaki wielki miskant !
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mrokasia 19:32, 12 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Helen napisał(a)

Nie dotarł, nie padało od tygodnia, strasznie sucho się znowu robi.


Współczuję. Jednak co woda z nieba to woda z nieba. Życzę w takim razie deszczu.

Wiolka5_7 napisał(a)
u mnie też nie padało od tyg.
Trawnik mi zaczął schnąć. Wczoraj podlewanło się 2,5 h ,jutro znowu kolejna część


U mnie jeszcze ziemia wilgotna ale po tej ulewie to spodziewałam się większej wilgoci. Też będę musiała podlewać za kilka dni, szczególnie starą część.

Martka napisał(a)


Mrokasiu, ach te plamy, plamki, akcenciki, pięterka, linie proste i wijące się, to sterczenie i te zwiski, fontanny, kolumny i kule, świetnie komponujesz, ogród na luzie kontrolowanym z efektem niebywałym


Martka, dzięki . Uwielbiam Twoje barwne wypowiedzi .

Magara napisał(a)

I ja to zdjęcie powtórzę, sorki, ale pytanie mam Co jest na tym zdjęciu co na obrzeżu rabaty kwitnie w postaci kropek na tle traw?
Stwierdzam po raz kolejny, że przeglądanie forum w telefonie jest bez sensu. Nie widzi się nic dokładnie (no chyba, że to ja mam słaby wzrok)


Daga, to przekwitnięte kwiatostany kuklików .

Juzia napisał(a)
Kasia... ślicznie masz!
Jeden z kilku moich naj ogrodów na forum!!!

O raju, Juzia, aleś mi posłodziła! Baaaardzo mi miło .

Kasya napisał(a)
Teraz zobaczyłam dopiero jaki wielki miskant !


No spore te miskanty, to fakt. Będę dzieliła wiosną. A ten, który ode mnie wzięłaś to przeżył Ci? Jak Ci rośnie?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 19:34, 12 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Dziś leniwa niedziela. Dużo relaksu na tarasie, dwa długie spacery z psami, troszeczkę sadzenia. Miły czas.

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Juzia 19:53, 12 cze 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38856
mrokasia napisał(a)




Patrz wyżej!
To nie słodzenie, to prawda!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
mrokasia 21:14, 12 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Juzia napisał(a)


Patrz wyżej!
To nie słodzenie, to prawda!


Cmok!

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:23, 12 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
U mnie mała demolka w okolicy altany - sąsiad z domu w ostrej granicy zabrał się za ocieplanie fundamentów po naszej stronie. Musiałam wysadzić kilka roślin by mógł zrobić wykop. Mimo tego, że były zadołowane z donicami to po 2 latach ciężko je było wyciągnąć, część korzeni wyszła poza donice. Wsadziłam je z tymi donicami do misek i porządnie podlałam. Najgorzej wygląda pęcherznica, miskant jako tako, najlepiej bambus. Mam nadzieję, że dadzą radę. Jak pęcherznica jutro dalej będzie tak marnie wyglądać to ją solidnie przytnę.
Ale cieszę się, że temat będzie wreszcie zamknięty i będę mogła dokończyć ten kawałek ogrodu .

Demolkę mam też na froncie - przerabiamy garaż. I mam też już przerobiony front . Jest dużo większe i wygodniejsze wejście niż poprzednio. Na razie jeszcze piach itd. ale już myślę nad ustawieniem donic przed kolumnami .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magara 00:50, 13 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6805
mrokasia napisał(a)


Daga, to przekwitnięte kwiatostany kuklików .


No dobra, udam, że nie pytałam o te kuleczki
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Martka 08:26, 13 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
mrokasia napisał(a)

Martka, dzięki . Uwielbiam Twoje barwne wypowiedzi .


Mrokasiu, a ja twój żarcik, zawsze zwięźle i celnie
Elewacja elegancka, działasz szybko, więc jest tylko pytanie, czy donice staną dziś czy jutro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies