Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 10:56, 13 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18065
Magara napisał(a)

No dobra, udam, że nie pytałam o te kuleczki


Oj tam, oj tam .
Znaczy się, że nawet przekwitnięte może zdobić .

Martka napisał(a)


Mrokasiu, a ja twój żarcik, zawsze zwięźle i celnie
Elewacja elegancka, działasz szybko, więc jest tylko pytanie, czy donice staną dziś czy jutro


Dziękuję .
Elewacja będzie jeszcze malowana na biało tylko nie wiem kiedy. Z donicami to tak szybko nie pójdzie raczej .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:03, 13 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18065
Dziewczyny, rady potrzebuję. Otóż żółknie mi miskant Memory, którego wykopałam z donicą z racji demolki uprawianej przez sąsiada. Po wykopaniu okazało się, że miskant postanowił samowolnie rozprzestrzenić się korzeniami poza donicę i w związku z tym część tych korzeni wisi ponad donicą. Nie bardzo mam jak to zabezpieczyć bo i donica spora i sam miskant już ogromny. Zakładam, że te żółknące źdźbła to nadziemna część tych wiszących korzeni. Co tu zrobić? Uciachać i usunąć wszystko co wychodzi poza donicę?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gosiek33 11:22, 13 cze 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
mrokasia napisał(a)
Dziewczyny, rady potrzebuję. Otóż żółknie mi miskant Memory, którego wykopałam z donicą z racji demolki uprawianej przez sąsiada. Po wykopaniu okazało się, że miskant postanowił samowolnie rozprzestrzenić się korzeniami poza donicę i w związku z tym część tych korzeni wisi ponad donicą. Nie bardzo mam jak to zabezpieczyć bo i donica spora i sam miskant już ogromny. Zakładam, że te żółknące źdźbła to nadziemna część tych wiszących korzeni. Co tu zrobić? Uciachać i usunąć wszystko co wychodzi poza donicę?



a długo będzie ten teren zajęty?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
mrokasia 11:27, 13 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18065
Gosiek33 napisał(a)



a długo będzie ten teren zajęty?


Tydzień co najmniej.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
olciamanolcia 11:46, 13 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7142
Podlewaj go codziennie odchoruje i będzie żył. Jak będziesz go wsadzać docelowo to wszystkie te żółte usuń .
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Gosiek33 11:49, 13 cze 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
mrokasia napisał(a)


Tydzień co najmniej.


Gdzieś stoi, da się zasypać ziemią te korzenie? Pociąć zdążysz jak wsadzisz na miejsce docelowe
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
olciamanolcia 11:51, 13 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7142
Moje miskanty - te przy bramie wjazdowej - staly bez ziemi ponad tydzień - i żyją! I piękne są
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
mrokasia 12:03, 13 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18065
Justyna, Gosia - miskant stoi pod altanką, na płytach betonowych. Nie mam jak przysypać ziemią tych korzeni. Wsadziliśmy donicę w drugą większą donicę wyłożoną folią by woda nie uciekała, upchnęłam trochę te korzenie w przestrzeń pomiędzy jedną donicą a drugą. Podlewam.
No cóż, będzie co ma być. Najwyżej do odchudzę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 23:29, 13 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18065
Dziś był deszczowy dzień, przestało padać dopiero wieczorem więc zdążyłam zrobić szybki obchód ogrodu .



____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 23:30, 13 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18065
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies