Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 08:05, 29 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Margerytka40 napisał(a)


Najbardziej to Wam w tym sezonie zazdroszczę tego czasu na ogród. U mnie z tym deficyt totalny a tak bym coś porobiła. Robota w ogrodzie to jak narkotyk. Póki co mam odwyk


Asia, czasem tak się życie układa, odbijesz sobie w przyszłym sezonie. Zresztą, jeszcze jesień przed nami, teraz i tak za gorąco na kopanie.

Magara napisał(a)
Kasiu-Mrokasiu, nadrobiłam Twoje widoki i raport z pracy u podstaw
Kilka dni nie zaglądałam, a nadrobić ciężko
Dzięki za info o kocimiętce
U mnie nie pada A miało padać o 16, 19, 21 - dwie prognozy tak mówiły


Daga, długo nic się u mnie przez te upały nie działo, cieszę się że udało mi się tę jukową wreszcie ogarnąć .
Ten deszcz co wczoraj spadł to była jakaś imitacja. Pokropiło tylko .

Wiolka5_7 napisał(a)
U mnie jednak popadało nieplanowanie może nie za dużo ,ale podlewanie z głowy na jakiś czas


Czyli wróciło do Ciebie. U mnie w sumie nie wiem czy z godzinę lekko kropiło. Pod większymi roślinami suchutko jakby wcale nie padało .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Joann 08:20, 29 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2067
Mrokasiu, jukowa świetna! Chyba gdzieś muszę wcisnąć u siebie te juki.
I zgadzam się, ogród faktycznie uzależnia, reż lubię pokopać i odkąd założyłam ogród, nieustannie chodzi mi po glowie
____________________
Joanna Ogród długi
Rojodziejowa 08:29, 29 sie 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8509
Juki mogą być fajne Byleby nie tworzyły w środku trawnika jedynie górki spiętrzających się niewycinanych rozet. Jak są tak wkomponowane jak u Mrokasi to jak dla mnie dają świetny efekt.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
April 13:00, 29 sie 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10205
U mnie popadało dziś w nocy, nie za dużo ale wystarczy żebym z żalu na zawał nie zeszła, patrząc na usychający ogró. Popsuł mi się hydrofor i musiałam czekać do soboty na syna. Żal było patrzeć na zarurkowane hakonki i mętnie zwisające liście dereni. Totalna pustynia. Floksy nawet poprzekwitały. Mam doła ogrodowego przez to.
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 09:00, 31 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Joann napisał(a)
Mrokasiu, jukowa świetna! Chyba gdzieś muszę wcisnąć u siebie te juki.
I zgadzam się, ogród faktycznie uzależnia, reż lubię pokopać i odkąd założyłam ogród, nieustannie chodzi mi po glowie


Juki nie są popularne ale w połączeniu ze stipą wyglądają fajnie. Zresztą, posadziłam je dawno temu a pozbycie się ich graniczy z cudem więc rosną .

Rojodziejowa napisał(a)
Juki mogą być fajne Byleby nie tworzyły w środku trawnika jedynie górki spiętrzających się niewycinanych rozet. Jak są tak wkomponowane jak u Mrokasi to jak dla mnie dają świetny efekt.


Albo jak u Ciebie . Ta Twoja betonowa donica z jukami i stipami jest super!

April napisał(a)
U mnie popadało dziś w nocy, nie za dużo ale wystarczy żebym z żalu na zawał nie zeszła, patrząc na usychający ogró. Popsuł mi się hydrofor i musiałam czekać do soboty na syna. Żal było patrzeć na zarurkowane hakonki i mętnie zwisające liście dereni. Totalna pustynia. Floksy nawet poprzekwitały. Mam doła ogrodowego przez to.


Uuuuu, zepsuty hydrofor to niefajna sprawa . Smutno patrzeć na cierpiące rośliny. U mnie obwiśnięte listki byly na hortkach i dereniach właśnie.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:02, 31 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Późnoletnie, poranne słońce jest cudowne, ogród wygląda jak zaczarowany. Szkoda, że nie umiem telefonem uchwycić tego klimatu.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:02, 31 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:03, 31 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:04, 31 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:06, 31 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009


I na koniec dwie fotki ogrodu z lotu ptaka .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies