Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

DariaB 13:36, 01 wrz 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
mrokasia napisał(a)

Kasia to Doorenbosy? jakiej odległości posadzone? U mnie wciąż rozkminki co zrobić z moimi. Uwielbiam Twój ogród a światło późno letnie i wczesno jesienne sprawia, ze wszystko wygląda bardziej magicznie, miękko i tajemniczo.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Magara 23:52, 01 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6687
mrokasia napisał(a)

Przy okazji zobaczyłam jakie brudne mam te okna...

Twoje brudne okna na górnym poziomie bardzo optymistyczne są Mam nadzieję, że pójdziesz umyć, a potem często będziesz chodzić sprawdzać czy się nie zabrudziły Tylko aparatu nie zapomnij zabrać za każdym razem
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gruszka_na_w... 14:02, 02 wrz 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
I z lotu ptaka, i z poziomu ziemi ogród wygląda cudownie. Świetnie prezentuje się ławeczka otulona brzozami.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 14:16, 02 wrz 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18027
DariaB napisał(a)

Kasia to Doorenbosy? jakiej odległości posadzone? U mnie wciąż rozkminki co zrobić z moimi. Uwielbiam Twój ogród a światło późno letnie i wczesno jesienne sprawia, ze wszystko wygląda bardziej magicznie, miękko i tajemniczo.


Daria, tak, to Doorenbosy. Rosną chyba ok. 2,5 m od siebie.
Ogród dziękuje .

Magara napisał(a)

Twoje brudne okna na górnym poziomie bardzo optymistyczne są Mam nadzieję, że pójdziesz umyć, a potem często będziesz chodzić sprawdzać czy się nie zabrudziły Tylko aparatu nie zapomnij zabrać za każdym razem


Chyba faktycznie powinnam umyć te okna... Tylko tak mi się nie chce...


Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
I z lotu ptaka, i z poziomu ziemi ogród wygląda cudownie. Świetnie prezentuje się ławeczka otulona brzozami.


Dziękuję Haniu
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 14:58, 02 wrz 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7393
oj tam okna, deszcze umyja albo zabrudzą wiec tak czy tak nie oplaca sie marnowac wody i czasu

pamietam ten ugor co tam byl, wiec teraz bajlandia, cudo i w ogole. udalo wam sie stworzyc ladny kawalek ogrodu
____________________
Ogrod nad bajorkiem
DariaB 15:08, 02 wrz 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
mrokasia napisał(a)


Daria, tak, to Doorenbosy. Rosną chyba ok. 2,5 m od siebie.
Ogród dziękuje .


Kasiu ja też dziękuję tniesz je? Długo je już masz?
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Wiaan 12:26, 04 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5210
mrokasia napisał(a)


Już sobie wyobrażam ten widok na żywo
Piękne, bujnie rabaty i mnóstwo traw i bylin, do których wciąż ostatnio wzdycham


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Basieksp 12:46, 04 wrz 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10263
mrokasia napisał(a)


A mi się wydaje, że właśnie ten zaczarowany klimat uchwyciłaś pięknie masz w ogrodzie, zielono z małą nutką delikatnie zaglądającego złotego koloru
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
ajka 19:05, 04 wrz 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4003
Też mi się podoba ta jukowa, rzadko chyba ją pokazujesz. A widok z góry to z balkonu? Też chyba nie widziałam twojego ogrodu z tej perspektywy.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
mrokasia 23:26, 04 wrz 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18027
TAR napisał(a)
oj tam okna, deszcze umyja albo zabrudzą wiec tak czy tak nie oplaca sie marnowac wody i czasu

pamietam ten ugor co tam byl, wiec teraz bajlandia, cudo i w ogole. udalo wam sie stworzyc ladny kawalek ogrodu


Twoja argumentacja do mnie przemawia .
Dziękuję Tarciu za miłe słowa . Czekam z niecierpliwością na Twój ogród!

DariaB napisał(a)


Kasiu ja też dziękuję tniesz je? Długo je już masz?


Nie tnę. Sadziłam je bodajże na jesieni 2019. Ale kupiłam już spore, miały chyba po 3,5m.

Wiaan napisał(a)


Już sobie wyobrażam ten widok na żywo
Piękne, bujnie rabaty i mnóstwo traw i bylin, do których wciąż ostatnio wzdycham



Nie wiem czy na żywo byś się przypadkiem nie rozczarowała . Ale bardzo mi miło .

Basieksp napisał(a)


A mi się wydaje, że właśnie ten zaczarowany klimat uchwyciłaś pięknie masz w ogrodzie, zielono z małą nutką delikatnie zaglądającego złotego koloru


Dzięki Basiu .

ajka napisał(a)
Też mi się podoba ta jukowa, rzadko chyba ją pokazujesz. A widok z góry to z balkonu? Też chyba nie widziałam twojego ogrodu z tej perspektywy.


Jukową w tym roku faktycznie rzadko pokazywałam bo front miałam w przebudowie. Poza tym wkurzały mnie rosnące na jukowej lawendy.
Widok z góry to z widok z okna dachowego .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies