Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 23:36, 04 wrz 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
Weekend zaliczam do bardzo udanych . Pogoda była super choć deszczu bardzo brakuje. Ale udało mi się sporo zrobić:
- przesadziłam bukszpana, trzmielinę, czyśćca, bodziszka i rutewkę, zostały mi do przesadzenia dwa bukszpany, może uda się w tygodniu.
- posadziłam trzy hakonki, hostę, krwiściągi (sadzonka podzieliła mi się na trzy), cztery zawilce, trzy przetaczniki, dwa ślazy mauretańskie, pięć dzwonków poszarskiego, cisa, trzy orliki i przywrotnika. Brzmi poważnie ale większość to były małe sadzoneczki, które poupychałam w różnych miejscach. W każdym razie ilość doniczek znacząco zmalała. Ufff!
- wypieliłam frontową na błysk a inne rabaty z grubsza .
Ciekawe jak się jutro zwlokę z łóżka. W dodatku z nadmiaru endorfin nie mogę usnąć...
.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Martka 06:27, 05 wrz 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Dzień dobry oka bym nie zmrużyła po takich emocjach Sezon się kurczy, ruch na rabatach większy
DariaB 15:03, 05 wrz 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
I jak Kasia zwlekłaś się? Mój weekend ogrodowo był skromniejszy ale w okolicy była duża impreza pt. Agro Promocja i nabyłam dwie sadzonki kuklika i rutewekę Wypieliłam też jedną rabatkę, a reszta czeka, skrzyp mnie kiedyś pożre Dzięki za info o brzozach.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
antracyt 17:57, 05 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
Mamo...tyle to ja w ciągu ostatniego miesiąca nie zdobiłam w ogrodzie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Agatorek 18:49, 05 wrz 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Zuza, w sierpniu to mało kto cokolwiek zrobił. Upały niestety zastopowały większość z nas
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mrokasia 21:23, 05 wrz 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
Martka napisał(a)
Dzień dobry oka bym nie zmrużyła po takich emocjach Sezon się kurczy, ruch na rabatach większy


Tiaaa, zasnęłam koło 2-ej... W pracy trzy kawy i oczy na zapałki. Zaraz gaszę światło.

DariaB napisał(a)
I jak Kasia zwlekłaś się? Mój weekend ogrodowo był skromniejszy ale w okolicy była duża impreza pt. Agro Promocja i nabyłam dwie sadzonki kuklika i rutewekę Wypieliłam też jedną rabatkę, a reszta czeka, skrzyp mnie kiedyś pożre Dzięki za info o brzozach.


Zwlekłam się z dużym trudem...


antracyt napisał(a)
Mamo...tyle to ja w ciągu ostatniego miesiąca nie zdobiłam w ogrodzie


Ja też . Jeszcze przycięłam bluszcz na cienistej, cały wór mi się uzbierał.

Agatorek napisał(a)
Zuza, w sierpniu to mało kto cokolwiek zrobił. Upały niestety zastopowały większość z nas


Dokładnie! Trzeba nadrobić by nie zostać z doniczkami na zimę .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Nowa12 21:49, 05 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ja piern... ile ty zrobiłaś. To tyle się da? .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:50, 05 wrz 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
A i uprasza się fotki.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
ajka 22:03, 05 wrz 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4022
No, kobieto to popracowałaś. Ja mniej więcej tyle mam przed sobą do zrobienia Upały dały się we znaki i nie było sensu niczego sadzić. Zamierzam braki nadrobić z nawiązką, tylko nie wiem skąd czasu na to nabrać. W weekend u nas były dożynki, spotkanie ze znajomymi, to był ciężki weekend, oprócz posadzenia drzewa z mężatym nic nie zrobiłam na ogrodzie
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Gruszka_na_w... 23:03, 05 wrz 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Nieźle się styrałaś, ale plusem jest spokój ducha po odhaczeniu punktu z listy prac.
Mnie dzisiaj naszło na kopanie i sadzenie. Zlikwidowałam poziomki i przeniosłam byliny na odzyskane słoneczne stanowisko. Nie miałam pojęcia, że perovskia korzeni się tak głęboko.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies