Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 10:02, 30 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18033
Justyna, Aga, Jola - widoczek dziękuje .

Jola - też myślę. że jak się zazieleni to zyska na wyglądzie choć nie ma co spodziewać się rewelacji, przynajmniej nie w tym roku. Mam nadzieję, że zacznie wypuszczać nowe gałązki.

Wczoraj po południu bardzo się u mnie wypogodziło, jakoś tak niespodziewanie. To skorzystałam i przycięłam ostatnie 4 hortki na cienistej. Do cięcia zostały mi cisy - muszę trochę ogarnąć te moje rozwichrzone stożki .

Zwiastuny wiosny
Ułudka od Aprilka

Wielosił

Bodziszek Fay Anna
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 21:18, 30 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Słoneczny widoczek cudny. Ułudki wyglądają uroczo! U mnie ciepło, ale co chwilę pada. Nie ma jak się rozpędzić z robotą.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 23:51, 30 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6696
Ułudki już??? Jest nadzieja i dla mnie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 00:37, 31 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13273
Ułudki są urocze ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
April 08:22, 31 mar 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10214
Ooooo, ułudka się zaróżowiła szkoda że u mnie tylko niebieskie. No i białe te różowe inwersje super słodko wyglądają. Może poprzesadzam, po zmianie miejsca może też im się tak zrobi.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Judith 09:32, 31 mar 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9961
Hmm, to dopiero zaskoczenie... Mam ułudkę, a myślałam, że to fiołki .
EDIT: Po sprawdzeniu w necie stwierdzam, że jednak chyba mam fiołki . Rany koguta!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Kasya 10:00, 31 mar 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41998
a ja mam same listki uludki
moze potem zakwitnie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mrokasia 10:41, 31 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18033
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Słoneczny widoczek cudny. Ułudki wyglądają uroczo! U mnie ciepło, ale co chwilę pada. Nie ma jak się rozpędzić z robotą.


U mnie też ciepło i też pada. Momentami są jakieś przejaśnienia, mogłoby się wytrzeć do popołudnia to bym trochę podziałała .
Ułudki są faktycznie urocze .

Magara napisał(a)
Ułudki już??? Jest nadzieja i dla mnie


Też mnie zaskoczyły . Ale na razie kwitną tylko w jednym miejscu, w dwóch pozostałych na razie same listki są.

Agatorek napisał(a)
Ułudki są urocze ❤️

To prawda .

April napisał(a)
Ooooo, ułudka się zaróżowiła szkoda że u mnie tylko niebieskie. No i białe te różowe inwersje super słodko wyglądają. Może poprzesadzam, po zmianie miejsca może też im się tak zrobi.

Bardzo mnie te kolory zaskoczyły, w zeszłym roku wszystkie były niebieskie i to w jednym odcieniu a teraz normalnie feeria barw . Cmok!

Judith napisał(a)
Hmm, to dopiero zaskoczenie... Mam ułudkę, a myślałam, że to fiołki .
EDIT: Po sprawdzeniu w necie stwierdzam, że jednak chyba mam fiołki . Rany koguta!




Kasya napisał(a)
a ja mam same listki uludki
moze potem zakwitnie


Kasiu, u mnie w innych miejscach też na razie same listki, tylko ta kępka taka wyrywna .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:47, 31 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18033
Wczoraj odebrałam trzecią w tym roku przesyłkę z roślinami .

Dokupiłam sobie bodziszka Rozanne - pójdzie do donicy pod karaganą . A ponieważ głupio było kupować tylko 3 szt bodziszka to dokupiłam dzwonki - poszarskiego i brzoskwiniolistne .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasya 11:47, 31 mar 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41998
mrokasia napisał(a)
Wczoraj odebrałam trzecią w tym roku przesyłkę z roślinami .

Dokupiłam sobie bodziszka Rozanne - pójdzie do donicy pod karaganą . A ponieważ głupio było kupować tylko 3 szt bodziszka to dokupiłam dzwonki - poszarskiego i brzoskwiniolistne .

o matko ty to dopiero jestes....ja jeszcze nie pomyslalam o zakupach /poza donicami/ a ty juz trzecie zakupy !
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies