Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Martka 10:42, 05 kwi 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Mrokasiu, lubię Twoje fiolety. Upewnię się, to co Asi Rojodziejowej wyglądało na kalamontę, to miniaturowa budleja z takimi drobno rozsypanymi kwiatusiami? Uroczo wygląda i też obstawiałam, że kalaminta Ty chyba masz białą kalamintę?
mrokasia 11:51, 05 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Makao napisał(a)

Ja jeszcze czekam na przesyłkę z bodziszkami. Może jak tak to niedługo coś się ruszy i u mnie.
To już będzie 4 karton z roślinami do wsadzenia

A czekam jeszcze na hortensję Forever&Ever na którą w końcu się załapałam a rozeszły się w 3 dni.


Fajne jest takie czekanie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:57, 05 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Martka napisał(a)
Mrokasiu, lubię Twoje fiolety. Upewnię się, to co Asi Rojodziejowej wyglądało na kalamontę, to miniaturowa budleja z takimi drobno rozsypanymi kwiatusiami? Uroczo wygląda i też obstawiałam, że kalaminta Ty chyba masz białą kalamintę?


Hmmm, chyba niezbyt zrozumiale opisałam fotkę . Jest na niej i kalaminta i budleja .

To jeszcze raz:
W lewym dolnym roku, te drobniutkie niebiesko-fioletowe kwiatuszki to kalaminta Blue Cloud.
Ponad nią, bardziej w prawo, te większe ciemno fioletowe szczoteczki to mini budleja bodajże Summer Lounge Purple.

Białej kalaminty nie mam.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 12:10, 05 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9910
mrokasia napisał(a)



Ta na wstawionych fotkach to Cloud .
Seslerii daj czas, może ruszy. Trzymam za nią kciuki!


No patrz pani, jak czytam bez zrozumienia
To z braku czasu
za seslerię trzymaj kciuki i to mocno

Nie poznaję cię, trzecia przesyłka i to nie na żywo. Jak to ogrodowanie zmienia ludzi.
Do mnie dziś przychodzą róże. Bardzo jestem ciekawa gdzie posadzę Może będę miała na prezent... Takie to są bezsensowne zakupy zimowe
____________________
April April podbija las Mazowsze
Makao 12:24, 05 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3664
Patrzę gdzie jest ruch na wątku i chyba u Ciebie Kasiu jest spory to wykorzystam go.

Podrzućcie mi pomysł na prezent na 50 rocznicę ślubu. Coś praktycznego dla dwojga.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Kasya 13:55, 05 kwi 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
Miniaturowa budleja padła mi w donicy
Poprzednią zimę przeżyła
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Judith 14:00, 05 kwi 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Makao napisał(a)
Patrzę gdzie jest ruch na wątku i chyba u Ciebie Kasiu jest spory to wykorzystam go.

Podrzućcie mi pomysł na prezent na 50 rocznicę ślubu. Coś praktycznego dla dwojga.

Ania, na 50 rocznicę coś praktycznego? No co Ty . Coś luksusowego i niepotrzebnego bym raczej widziała .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Martka 14:07, 05 kwi 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wszystko już jasne. Blue Cloud też sobie zapiszę, no piękna! Białą ma w takim razie kto inny, ale kto? Ewa Anda?


Makao 15:08, 05 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3664
Judith napisał(a)

Ania, na 50 rocznicę coś praktycznego? No co Ty . Coś luksusowego i niepotrzebnego bym raczej widziała .

Tzn?
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Judith 15:16, 05 kwi 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Makao napisał(a)

Tzn?

To znaczy, że IMO praktyczny prezent to nie prezent . Szczególnie na tak zacną rocznicę . A jeśli nie praktyczny, to luksusowy .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies