Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Kasiek 21:42, 10 kwi 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
mrokasia napisał(a)
Piękny dziś był dzień . Ciepło, mnóstwo słońca. Cały dzień spędziłam w ogrodzie . Najbardziej cieszy mnie, że o tej porze ogród nie wygląda na pusty .


Fajne ujecie
____________________
Bawarka
Magara 23:26, 10 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
mrokasia napisał(a)
Piękny dziś był dzień . Ciepło, mnóstwo słońca. Cały dzień spędziłam w ogrodzie . Najbardziej cieszy mnie, że o tej porze ogród nie wygląda na pusty .

A wiesz, że u mnie dokładnie tak samo jak u Ciebie we wszystkich kwestiach?
Ciepło, wręcz gorąco, słońce, cały dzień na powietrzu, przy robocie przyjemnej, co ma rosnąć - z dnia na dzień większe Żyć, nie umierać
P.S. Jak na cały dzień w ogrodzie to na fotkach przyoszczędziłaś Ta jedna wrażenie robi, ale pachnie malizną
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
galgAsia 11:05, 11 kwi 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)


Fiołki przestałam lubić gdy zaczęły mi się siać w trawniku .
Dlatego ja nie mam trawnika
Ale fiołki mi nigdzie nie przeszkadzają
U mnie wczoraj w porywach +17C i słońce cały dzień, chwilami aż za gorąco. Się narobiłam
A dziś od rana leje...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
anuska2507 11:42, 11 kwi 2023


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Kasiu, możesz się wypowiedzieć, jak szybko przyrasta irga błyszcząca? Szukam czegoś niewymagającego na żywopłot osłaniający działkę przed zachodnimi wiatrami. Wprawdzie skłaniałam się ku zimozielonym, ale dziewczyny namawiają mnie na irgę, więc rozważam
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
mrokasia 11:58, 11 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
LIDKA napisał(a)
Ogród nie pusty teraz bo masz dar komponowania rabat by łyso nie było.


No taki był plan i cieszę się, że się udało .
Dzięki Lidka !

Kasiek napisał(a)


Fajne ujecie


Kasiu

Magara napisał(a)

A wiesz, że u mnie dokładnie tak samo jak u Ciebie we wszystkich kwestiach?
Ciepło, wręcz gorąco, słońce, cały dzień na powietrzu, przy robocie przyjemnej, co ma rosnąć - z dnia na dzień większe Żyć, nie umierać
P.S. Jak na cały dzień w ogrodzie to na fotkach przyoszczędziłaś Ta jedna wrażenie robi, ale pachnie malizną


Super, nie? Takie święta to ja lubię .
Zdjęć więcej nie ma bo się zajęłam robotą, która polegała na pieleniu i cięciu więc mało widowiskowe to było. Ale za to wstawię to:
04.2020

04.2023
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:28, 11 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
galgAsia napisał(a)
Dlatego ja nie mam trawnika
Ale fiołki mi nigdzie nie przeszkadzają
U mnie wczoraj w porywach +17C i słońce cały dzień, chwilami aż za gorąco. Się narobiłam
A dziś od rana leje...


Fiołki są bardzo wdzięczne, mam ich jeszcze kilka kępek, nie pozbyłam się całkiem .
U nas nie leje ale za to w pracy siedzę...

anuska2507 napisał(a)
Kasiu, możesz się wypowiedzieć, jak szybko przyrasta irga błyszcząca? Szukam czegoś niewymagającego na żywopłot osłaniający działkę przed zachodnimi wiatrami. Wprawdzie skłaniałam się ku zimozielonym, ale dziewczyny namawiają mnie na irgę, więc rozważam


Aniu, wg mnie rośnie bardzo szybko tylko oczywiście trzeba pamiętać, że na początku trzeba przycinać żeby się rozkrzewiła.
Sadziłam 10.2019 krzaczki, które co prawda sięgały do kolana ale miały po dwa-trzy pędy.
2020

2022

Zdjęć z tego roku nie mam bo irga czeka na cięcie - aktualnie sięga mi do biustu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
antracyt 12:35, 11 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
mrokasia napisał(a)


Super, nie? Takie święta to ja lubię .
Zdjęć więcej nie ma bo się zajęłam robotą, która polegała na pieleniu i cięciu więc mało widowiskowe to było. Ale za to wstawię to:
04.2020

04.2023

Rewelacyjny efekt jak na 3 lata Na dopalaczach masz chyba rośliny
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kasya 12:37, 11 kwi 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41848
Fajne porównania… ale to juz 3 lata ??
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
TAR 13:40, 11 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7290
Bardzo duzy progres na tych zdjeciach, czas leci a rabaty nabraly masy i objetosci
____________________
Ogrod nad bajorkiem
anuska2507 14:11, 11 kwi 2023


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
mrokasia napisał(a)

Aniu, wg mnie rośnie bardzo szybko tylko oczywiście trzeba pamiętać, że na początku trzeba przycinać żeby się rozkrzewiła.
Sadziłam 10.2019 krzaczki, które co prawda sięgały do kolana ale miały po dwa-trzy pędy.
2020

2022

Zdjęć z tego roku nie mam bo irga czeka na cięcie - aktualnie sięga mi do biustu .


Stwierdzam, że Ciebie to wszystko rośnie jak na drożdzach, i irga, i reszta rabat

A cykniesz zdjęcie przed i po cięciu?
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies