Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Makao 17:43, 05 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4008
mrokasia napisał(a)
Skoro jesteś zwykłym gościem, oni są domatorami a inni złożyli się na fotel do masażu to idąc rym tropem może koc elektryczny? Nawilżacz powietrza? Baaardzo praktyczne .

Albo może po prostu zamówić kosz prezentowy?

Dobra. Pójdę tym tropem. Mam 3 tygodnie
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Anda 17:49, 05 kwi 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Makao napisał(a)

Dobra. Pójdę tym tropem. Mam 3 tygodnie


Współczuję wymyślania prezentu Powodzenia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:52, 05 kwi 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
mrokasia napisał(a)
Wczoraj odebrałam trzecią w tym roku przesyłkę z roślinami .

Dokupiłam sobie bodziszka Rozanne - pójdzie do donicy pod karaganą . A ponieważ głupio było kupować tylko 3 szt bodziszka to dokupiłam dzwonki - poszarskiego i brzoskwiniolistne .


Dzwonki jak się rozgoszczą to się ich już nie pozbędziesz Nie są inwazyjne, jedynie lubią się pojawiać tam, gdzie ich jeszcze nie ma
Rozanne pod karaganą to bardzo dobry pomysł.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Iwona100 18:00, 05 kwi 2023


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Kasia Ty chyba kupowałaś w tym roku molinię Transparent. Możesz mi napisać gdzie.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
olciamanolcia 18:11, 05 kwi 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7029
MartaCho napisał(a)
Też pomyślałam o kocu lub poduszkach do fotela


A ja o pokrowcu na ten fotel masujący )
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Rojodziejowa 18:13, 05 kwi 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
Jednak odradzałabym zwierzę jako prezent. To jest jednak zbyt poważna rzecz, nawet jakby byli największymi zwierzolubami.

Zgadzam się, że fajny jest taki prezent, na który by sobie sami nie pozwolili, jakieś drobne szaleństwo. Nie znając tych osób będzie nam chyba ciężko trafić. A jakaś kolacja dla dwojga w fajnej knajpie?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Agatorek 18:30, 05 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
To miniaturowa budleja. Mam trzy sztuki i jestem z nich bardzo zadowolona. Dorastają u mnie tak mniej więcej do kolana/pół uda.


Fajnie wygląda
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
TAR 20:39, 05 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7290
Zwierzak to najgorszy mozliwy prezent. A jak oni nie beda z tego zadowoleni? Poduszke na fotel czy obraz mozna schowac a co ze zwierzakiem? To czujaca istota. Jestem na nie. Tak samo jak kupowanie zwierzaka "bo dzieci chca" lub pod choinke. Potem schroniska sa pelne takich niechcianych prezentow i to jeszcze najlepsza opcja
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Brzozowadzie... 22:10, 05 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)


Hmmm, chyba niezbyt zrozumiale opisałam fotkę . Jest na niej i kalaminta i budleja .

To jeszcze raz:
W lewym dolnym roku, te drobniutkie niebiesko-fioletowe kwiatuszki to kalaminta Blue Cloud.
Ponad nią, bardziej w prawo, te większe ciemno fioletowe szczoteczki to mini budleja bodajże Summer Lounge Purple.

Białej kalaminty nie mam.

Piękna ta Twoja kalaminta! Ja mam białą, ale w półcieniu i morduje się, dostaje mączniaka, muszę jej koniecznie znaleźć lepszą miejscówkę, żeby gwiazdorzyła jak Twoja. no cudo!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Makao 05:30, 06 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4008
Już ogarnięte Dziękuję baaardzo za pomoc. Wybrałam ramkę multimedialną do zdjęć. Wgram duuuużo zdjęć (zwłaszcza te śmieszne) więc będą godzinami się wpatrywać.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies