Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 15:42, 05 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
Martka napisał(a)
Wszystko już jasne. Blue Cloud też sobie zapiszę, no piękna! Białą ma w takim razie kto inny, ale kto? Ewa Anda?




o białej pisała chyba Kasia Lilarose
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 15:44, 05 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
Makao napisał(a)
Patrzę gdzie jest ruch na wątku i chyba u Ciebie Kasiu jest spory to wykorzystam go.

Podrzućcie mi pomysł na prezent na 50 rocznicę ślubu. Coś praktycznego dla dwojga.


A jaka orientacyjna wartość prezentu?
Bo jeśli nieduża to może bilety na jakiś koncert/kabaret/przedstawienie/wystawę (nie wiem czy lubią)?
Jeśli większa to może jakiś wyjazd weekendowy/tygodniowy do jakiegoś uzdrowiska?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 15:48, 05 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
Kasya napisał(a)
Miniaturowa budleja padła mi w donicy
Poprzednią zimę przeżyła


Poczekaj jeszcze, może puści. Moje jeszcze bardzo niemrawe choć zwykła już odbiła.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 15:57, 05 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
mrokasia napisał(a)


A jaka orientacyjna wartość prezentu?
Bo jeśli nieduża to może bilety na jakiś koncert/kabaret/przedstawienie/wystawę (nie wiem czy lubią)?
Jeśli większa to może jakiś wyjazd weekendowy/tygodniowy do jakiegoś uzdrowiska?
mialam ten sam pomysl
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Makao 16:09, 05 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3971
Judith napisał(a)

To znaczy, że IMO praktyczny prezent to nie prezent . Szczególnie na tak zacną rocznicę . A jeśli nie praktyczny, to luksusowy .

Ja pierdykam, ale podaj przykład takiego prezentu?
6 osób złożyło się na fotel do masażu za 1000zł.

A ja nie wiem co dokupić jako zwykły gość.

Moje dzieci namawiają mnie na kociaka żeby mieli kogoś głaskać bo już po 70-tce są
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Makao 16:12, 05 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3971
mrokasia napisał(a)


A jaka orientacyjna wartość prezentu?
Bo jeśli nieduża to może bilety na jakiś koncert/kabaret/przedstawienie/wystawę (nie wiem czy lubią)?
Jeśli większa to może jakiś wyjazd weekendowy/tygodniowy do jakiegoś uzdrowiska?

Właśnie w tym rzecz że oni totalnie nie kulturowi są i nie chodzą na żadne takie imprezy a na słowo wycieczka czy wyjazd z domu to 'ona' dostaje dreszczy. Domatorzy są strasznie.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Judith 16:33, 05 kwi 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Makao napisał(a)

Ja pierdykam, ale podaj przykład takiego prezentu?
6 osób złożyło się na fotel do masażu za 1000zł.

A ja nie wiem co dokupić jako zwykły gość.

Moje dzieci namawiają mnie na kociaka żeby mieli kogoś głaskać bo już po 70-tce są


Przykładu nie mogę podać, bo nie wiem nic o jubilatach: kim są dla Ciebie, czy ich lubisz i najważniejsze - co oni lubią i czego pragną oraz czy Ty masz wiedzę na ten temat.
Ja jedynie zasugerowałam, by nie iść w stronę prezentu praktycznego .
Natomiast zwierzę jako prezent możliwe jest wyłącznie po uprzednim ustaleniu z obdarowanym.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
mrokasia 16:57, 05 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
Skoro jesteś zwykłym gościem, oni są domatorami a inni złożyli się na fotel do masażu to idąc rym tropem może koc elektryczny? Nawilżacz powietrza? Baaardzo praktyczne .

Albo może po prostu zamówić kosz prezentowy?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
MartaCho 17:27, 05 kwi 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2152
Też pomyślałam o kocu lub poduszkach do fotela
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Makao 17:38, 05 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3971
Judith napisał(a)


Przykładu nie mogę podać, bo nie wiem nic o jubilatach: kim są dla Ciebie, czy ich lubisz i najważniejsze - co oni lubią i czego pragną oraz czy Ty masz wiedzę na ten temat.
Ja jedynie zasugerowałam, by nie iść w stronę prezentu praktycznego .
Natomiast zwierzę jako prezent możliwe jest wyłącznie po uprzednim ustaleniu z obdarowanym.

Okej, kumam. Myślałam że masz coś konkretnego na myśli ale masz rację. Praktyczny prezent to nie prezent. Dzięki.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies