Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

TAR 12:58, 11 wrz 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
No, bo juz chcialam sie drzec, ze nie wpadlas po drodze
____________________
Ogrod nad bajorkiem
ajka 14:00, 11 wrz 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4293
Świetnie ci wyszła ta judaszkowa. I jakie tempo! Jestem pod wrażeniem. Co masz tam niskiego na pniu?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Gruszka_na_w... 14:18, 11 wrz 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Mrokasiu, działasz niczym błyskawica. W ciągu kilku dni powstała rabata, nasadzenia, poszerzanie, dosadzanie. Innym to zajmuje ze dwa sezony.
Pięknie się wpasowała ta rabata. Za kilka lat będzie szansa na światłocienie w tej części ogrodu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 15:19, 11 wrz 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
ajka napisał(a)
Świetnie ci wyszła ta judaszkowa. I jakie tempo! Jestem pod wrażeniem. Co masz tam niskiego na pniu?


Na pniu mam miłorzęba Baldi (niższe drzewko) i buczka Mercedes (wyższe).
Dzięki za miłe słowa . Muszę przyznać, że jestem mega zadowolona z tej rabatki .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 15:25, 11 wrz 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Mrokasiu, działasz niczym błyskawica. W ciągu kilku dni powstała rabata, nasadzenia, poszerzanie, dosadzanie. Innym to zajmuje ze dwa sezony.
Pięknie się wpasowała ta rabata. Za kilka lat będzie szansa na światłocienie w tej części ogrodu.


Dziękuję Haniu . Ja po prostu jestem niecierpliwa co akurat u ogrodnika to chyba nie jest zaletą . Często nam problem z podjęciem decyzji ale jak już coś postanowię to raczej szybko staram się to zrealizować. Poza tym robienie tej rabaty sprawia mi ogromną przyjemność .

Światłocienie powolutku pojawią się w moim ogrodzie. W tej części brzozy już zaczynają robić robotę . Szczególnie teraz gdy słońce jest niżej. Latem tam zawsze będzie dużo słońca .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiaan 19:53, 11 wrz 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5570
Kasia ta rabata to jakby była od zawsze. Zdolniacha
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Magara 23:26, 11 wrz 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Wiaan napisał(a)
Kasia ta rabata to jakby była od zawsze. Zdolniacha

Dokładnie tak
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
ajka 12:04, 12 wrz 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4293
mrokasia napisał(a)


Dziękuję Haniu . Ja po prostu jestem niecierpliwa co akurat u ogrodnika to chyba nie jest zaletą . Często nam problem z podjęciem decyzji ale jak już coś postanowię to raczej szybko staram się to zrealizować. Poza tym robienie tej rabaty sprawia mi ogromną przyjemność .

Światłocienie powolutku pojawią się w moim ogrodzie. W tej części brzozy już zaczynają robić robotę . Szczególnie teraz gdy słońce jest niżej. Latem tam zawsze będzie dużo słońca .


To buka Mercedesa nie znałam. Jakiś niepodobny ten buczek do buków Proszę, człowiek cały czas się uczy. Ładny on.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
TAR 12:32, 12 wrz 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
na pewno wszystko bedzie dobrze roslo, zestawienie idealne, takie jak lubie i nie wieje nuda
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 16:50, 12 wrz 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Wiaan napisał(a)
Kasia ta rabata to jakby była od zawsze. Zdolniacha


Magara napisał(a)

Dokładnie tak


TAR napisał(a)
na pewno wszystko bedzie dobrze roslo, zestawienie idealne, takie jak lubie i nie wieje nuda


Dzięki dziewczyny, cmok! Dziś dokupiłam chyba już ostatnie rośliny na judaszkową .

ajka napisał(a)


To buka Mercedesa nie znałam. Jakiś niepodobny ten buczek do buków Proszę, człowiek cały czas się uczy. Ładny on.


Ja dowiedziałam się o nim niedawno . A że akurat się trafił w szkółce i w dobrej cenie to wzięłam .




____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies