Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

TAR 10:23, 14 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7433
Wiem, czasem juz cierpliwosc sie konczy i wywalam je do domu. Ale wtedy swidrujace spojrzenia za szyba wypalaja mi dziury w plecach
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 10:41, 14 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
Moje łobuzy też mi znaczniki wyciągały i czasem znajduję gdzieś szpilkę od linii kroplującej, oczywiście pogryzioną . No i oczywiście zawsze znajdą jakieś plastikowe doniczki i pogryzą w drobiazgi. Ostatnio nakryłam Lunę jak się położyła obok jeżówki, którą otoczyłam wbitymi w ziemię patyczkami od hortek i z lubością skracała wszytskie te patyki o połowę...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
DariaB 11:06, 14 mar 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Wesoło macie z tymi psiakami
Kasiu piękna wisienka i faktycznie jakby tam cały czas rosła.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
April 11:09, 14 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10224
mrokasia napisał(a)
Moje łobuzy też mi znaczniki wyciągały i czasem znajduję gdzieś szpilkę od linii kroplującej, oczywiście pogryzioną . No i oczywiście zawsze znajdą jakieś plastikowe doniczki i pogryzą w drobiazgi. Ostatnio nakryłam Lunę jak się położyła obok jeżówki, którą otoczyłam wbitymi w ziemię patyczkami od hortek i z lubością skracała wszytskie te patyki o połowę...


No chyba bym tą Lunę lutnęła, gdyby to były patyczki "do ukorzenienia się"
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 11:10, 14 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7433
A wydawac by sie mogla ze juz sa dorosle, moje dostały dynamitu pod ogonami jak wiosne poczuly, psy podworkowe, ściagnac je do domu to wyzwanie. Szczegolnie Wicio jest petarda. Ptrzysz tu stoi a za chwile odwracasz wzrok i juz jest w innej czesci ogrodu. Nie wiem jakim cudem ten maly skrzat tak szybko sie przemieszcza. Ciezko nadazyc. Doniczek nie gryza ale kora, patyczki, znacznki, etykiety od roslin - znikaja
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 11:35, 14 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8261
April napisał(a)
Ja też nie zawsze pamiętam co gdzie wcisnęłam w ziemię. Dlatego masowo stosuję znaczniki. Trochę wkurzają wiosną ale co tam. Nie lubię tracić kontroli, a oznaczanie roślin jest tego wyrazem


Ja od paru sezonów pstrykam dodatkowo fotki dokumentalne, z lotu ptaka, żeby wszystko było widoczne.
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 12:55, 14 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
Jola, na szczęście dla Luny to nie były patyczki na rozmnożenie

Tarcia, w sumie gryzienie dla psa to normalna czynność... najważniejsze, że mi linii kroplującej ani kabli nie gryzą.

Daria, wisienka dziękuje .

Iza, o widzisz, genialne w swej prostocie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 13:03, 14 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10224
UrsaMaior napisał(a)


Ja od paru sezonów pstrykam dodatkowo fotki dokumentalne, z lotu ptaka, żeby wszystko było widoczne.


Ja też pstrykam, tylko potem trudno mi te fotki znaleźć Czyli sztuka dla sztuki.
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 13:03, 14 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7433
mrokasia napisał(a)
Jola, na szczęście dla Luny to nie były patyczki na rozmnożenie

Tarcia, w sumie gryzienie dla psa to normalna czynność... najważniejsze, że mi linii kroplującej ani kabli nie gryzą.

Daria, wisienka dziękuje .

Iza, o widzisz, genialne w swej prostocie .


Tiaa tylko czemu zawsze to co my uzywamy akurat, moje maja full gryzakow a i tak najlepsza jest paniowa skarpeta do ciumkania. Karolek, moj najmłodszy pies to fetyszysta, wylizuje mi buty w srodku. I zawsze pcha sie w siaty z zakupami. Tylko on
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 13:44, 14 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8261
April napisał(a)


Ja też pstrykam, tylko potem trudno mi te fotki znaleźć Czyli sztuka dla sztuki.


Jak to? Wrzucasz do foldera Ogród xyz dok i już.
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies