Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 18:24, 21 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 20:39, 21 mar 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
O! Pani, wiosna w pełnej krasie. Jaki ciemiernik dorodny. Inne wiosenne zwiastuny nie ustępują mu urodą. Rukola jest niezniszczalna. Swoją tnę do ziemi 4 razy w sezonie, a ona wciąż ma chęć do życia. Zimującą w gruncie widzę jednak po raz pierwszy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
ajka 21:11, 21 mar 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4011
UrsaMaior napisał(a)
Ha, no i właśnie ryłam po raz kolejny przy okazji polecania magnolii


Dzięki Ja też mam swój ogrodowy folder Fajnie patrzeć jak ogród się zmienia. Poza tym szybciej przeglądać zdjęcia niż wątek
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 21:13, 21 mar 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4011
mrokasia napisał(a)



Mrokasia co to za kwiatki?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Judith 21:19, 21 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9972
Gratuluję końca porządków . Bardzo satysfakcjonujący moment, czyż nie?
Widzę, ze i u Ciebie zaczyna kwitnąć barwinek . Uwielbiam go, serio. Fakt, ze usunąć go można wyłącznie poprzez wykopanie z ziemią, ale tak pięknie kwitnie!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
tulucy 12:17, 22 mar 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Ty, no ja wezmę tego biedaka, co ma cierpieć bez domu wsadzisz na chwilę do jakiej donicy?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Anda 10:33, 23 mar 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33534
Piękna wiosna u Cię Cóż to za kalina na fotce?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mrokasia 11:30, 23 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
O! Pani, wiosna w pełnej krasie. Jaki ciemiernik dorodny. Inne wiosenne zwiastuny nie ustępują mu urodą. Rukola jest niezniszczalna. Swoją tnę do ziemi 4 razy w sezonie, a ona wciąż ma chęć do życia. Zimującą w gruncie widzę jednak po raz pierwszy.


No idzie wiosna, idzie. Ale do nas ma dalej niż do Ciebie .
Ciemiernik to gigant. Chętnie bym go podzieliła ale się boję, że strzeli focha i albo umrze albo przestanie kwitnąć.
Ta rukola mnie też zaskoczyła .

ajka napisał(a)


Dzięki Ja też mam swój ogrodowy folder Fajnie patrzeć jak ogród się zmienia. Poza tym szybciej przeglądać zdjęcia niż wątek


Ja mam wszystkie fotki w telefonie i szukanie trochę czasu zajmuje. Ale mniej więcej datami jakoś ogarniam.

ajka napisał(a)


Mrokasia co to za kwiatki?


Nie mam pojęcia .

Judith napisał(a)
Gratuluję końca porządków . Bardzo satysfakcjonujący moment, czyż nie?
Widzę, ze i u Ciebie zaczyna kwitnąć barwinek . Uwielbiam go, serio. Fakt, ze usunąć go można wyłącznie poprzez wykopanie z ziemią, ale tak pięknie kwitnie!


Prawda, jest satysfakcja choć to nie koniec prac ogrodowych. Muszę trochę poprzesadzać, zająć się trawnikiem itd. Ta robota nie ma końca, ale to dobrze .
Barwinek dostałam razem z bzem (od Lucy) i z hortką (od April). Były w nogach. Nie usuwałam ale pilnuję by mi się nie rozlazł. Lubię te kwiatuszki .

tulucy napisał(a)
Ty, no ja wezmę tego biedaka, co ma cierpieć bez domu wsadzisz na chwilę do jakiej donicy?


Proszę bardzo . Kępa ma z 40 cm średnicy i ciężka jak piorun.

Anda napisał(a)
Piękna wiosna u Cię Cóż to za kalina na fotce?


To Anne Russel .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
UrsaMaior 15:54, 23 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8261
ajka napisał(a)


Mrokasia co to za kwiatki?


A to nie śnieżnik przypadkiem?
____________________
ogród pod lasem
Judith 16:29, 23 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9972
UrsaMaior napisał(a)


A to nie śnieżnik przypadkiem?

IMO cebulica.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies