Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 08:49, 28 wrz 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Brzozowadziewczyna napisał(a)

To idę sadzić, bo mam chwilę


No to czekam na relację .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 08:50, 28 wrz 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
DorKa napisał(a)
Bagażnik roślin, szaleństwo normalnie ,lepsze niż Mikołaj


Tiaaa, ja tu sezon zamykam a te rośliny bagażnikami zwożą...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
DorKa 09:52, 28 wrz 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
mrokasia napisał(a)


Tiaaa, ja tu sezon zamykam a te rośliny bagażnikami zwożą...


Niee ? Gdzie tu sprawiedliwość ja się pytam?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
malgol 12:33, 28 wrz 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)


Wierzę ale co, Ty już je masz u siebie???


a no mam od środy
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
eVka 14:10, 28 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


Tiaaa, ja tu sezon zamykam a te rośliny bagażnikami zwożą...

Eee tam, ja dopiero rozpoczynam porządne nasadzenia najlepsza pora na sadzenie, nie ma upałów i wilgotno
____________________
Brzozowadzie... 14:35, 28 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Haha, ja też już zamykałam sezon. Bo nienawidzę zimna. Ale pojechałam kurde pod Wwę i zobaczyłam piękne ogrody. I sezon uznaję za ponownie otwarty!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
tulucy 14:43, 28 wrz 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Ja miałam dziś sadzić... Ale przekładam na jutro, tak się zachmurzyło, że nie chce mi się nosa wyściubić.

Kasiu, uratowałam siebie i Ciebie nie dojechałam do Sz. No chyba że jutro jszcze mnie pogna
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
eVka 14:52, 28 wrz 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Haha, ja też już zamykałam sezon. Bo nienawidzę zimna. Ale pojechałam kurde pod Wwę i zobaczyłam piękne ogrody. I sezon uznaję za ponownie otwarty!!

No i prawidłowo Dobrze może, że mnie tam nie było bo bym pewnie w deprechę wpadła ogrodową
____________________
anna_t 15:46, 28 wrz 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Szkoda tylko że traw nie można już dzielić czy sadzić bo byśmy bardziej wszystkie szalaly
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
inka74 16:34, 28 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ja tam dzielę i sadzę we wrześniu byliny wiosenne i trawy już 3 sezon i wszystkie mi żyją. Wręcz czasami ładniej niż te wiosną sadzone. Może nie mam tego krocie i takich dużych jak u was (traw) ale w sumie i u mnie kilka już jest: 3 miskanty sadzone jako mikrusy, hakonki chyba z 8 sztuk, Bronze form teraz już z 2 sztuk podzielone na 8, montany 10 szt., carexy - tych jest sporo z 20 sztuk w różnych miejscach z jednej podarowanej kępy, ładnie mi tą operację przetrwały jak do tej pory. Więc i w tym roku posadziłam trawy (hakonki, turzyce, drżączkę, miskant) teraz do ziemi. Wydaje mi się, że czy dana roślina przetrwa to może być bardziej kwestia odmiany, jakości sadzonki i ilości wody na start i potem w zimie. Ja próbuję. Na razie z powodzeniem. u kazdego może byc jednak inaczej. Jedynie co mi regularnie wymarza to stipa na odsłoniętej rabacie. Nie ma znaczenia kiedy sadzona. Stipa między krzakami jest za to już 3 sezon, dzielona z jednej mikrej sadzonki i przez ostatnie 2 lata bardzo ładnie odbijała.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies