Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 11:59, 21 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18040
TAR napisał(a)
Kasiu a zobacz moja lezakownie ma 3x3. Spokojnie mieszcza sie 2 lezaki, stolik, dywan dla psow. w marcu stal duzy wypoczynek i imprezowalo tam kilka osób


Kochana, ja nie neguję, że na trawniku pomniejszonym tak jak proponowała Iwonka czyli drastycznie leżaki i tak by się zmieściły. Tylko, że nie o wielkość tego trawnika tu chodzi tylko o to jak tam pada słońce. Ja nie mam za domem miejsca, w którym mam słońce cały dzień. Muszę przestawiać leżaki. Mam sporo cienia albo od drzew albo od budynku. A akurat to miejsce przy rabacie ma tego słońca najwięcej. Jeśli poszerzę tę rabatę tak jak proponowała Iwonka na pozostałym trawniku słońce będzie tylko do południa. I nigdzie indziej na trawniku słońca popołudniowego nie znajdę za bardzo, chyba ze na froncie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 12:01, 21 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Sąsiadom by się podobało wtedy
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 12:01, 21 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18040
tulucy napisał(a)
A nie macie jakiegoś drona z aparacikiem? na komin Ci nie zalecam wchodzenia


nie mam , masz pożyczyć???
może postawię drabinę na tarasie i postaram się tak zrobić zdjęcie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:02, 21 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18040
April napisał(a)
To może inny plan, trzeba to "na żywo" stwierdzić, żeby dobrze doradzić


zapraszam serdecznie , naprawdę!
kiedy masz czas?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 12:02, 21 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
nie mam a okna dachowego jakiego nie masz???
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 12:04, 21 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18040
tulucy napisał(a)
nie mam a okna dachowego jakiego nie masz???


mam, ale tak umiejscowione, że widać tylko czubki tuj
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 12:06, 21 maj 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7478
mrokasia napisał(a)


Kochana, ja nie neguję, że na trawniku pomniejszonym tak jak proponowała Iwonka czyli drastycznie leżaki i tak by się zmieściły. Tylko, że nie o wielkość tego trawnika tu chodzi tylko o to jak tam pada słońce. Ja nie mam za domem miejsca, w którym mam słońce cały dzień. Muszę przestawiać leżaki. Mam sporo cienia albo od drzew albo od budynku. A akurat to miejsce przy rabacie ma tego słońca najwięcej. Jeśli poszerzę tę rabatę tak jak proponowała Iwonka na pozostałym trawniku słońce będzie tylko do południa. I nigdzie indziej na trawniku słońca popołudniowego nie znajdę za bardzo, chyba ze na froncie .


no tak to jest jakis problem. Ja slonca za duzo nie lubie i unikam opalania jak moge. W mojej lezakowni do poludnia cien od lasu lub azurowy polcien, potem sie zaczyna patelnia. Stad oblozenie w parasole, zazwyczaj stoja tam minimum dwa. plecy,rece, buzie i klate opalam przy pracach ogrodkowych a w lezakowni tylko nogi no i tam uprawiam DAL
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 12:11, 21 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18040
TAR napisał(a)

... no i tam uprawiam DAL


Co uprawiasz???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 12:13, 21 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33543
Kasiu, co wybrałaś na rozjaśnienie tujek? Nadrobiłam niby zaległości, ale się też trochę pogubiłam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
tulucy 12:13, 21 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
mrokasia napisał(a)


mam, ale tak umiejscowione, że widać tylko czubki tuj
a może jakiś selfiestick????
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies